X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Розмитнення евроблях в Україні в 2019 році

Сьогодні покупка автомобілів з Європи використовуються або нові, але з подальшим розмінування, є одним з найбільш вигідних способів купити власний автомобіль. Дійсно, навіть беручи до уваги всі обов’язки і акцизні податки, збір такого авто-вигідніше, ніж той же, але і українські роздрібні торговці. Крім того, можна придбати автомобіль, який не можна купити в Україні: адже за кордоном вибір набагато ширшим. Правила митного оформлення досить складні, крім того, вони поступово затягнуті, по-перше, необхідно відповідати більш суворим стандартам, а по-друге, кількість мит і акцизних податків просто збільшується. Свого часу був пільговий період для ввезення так званих «єврокостей», тобто автомобілів на європейських числах. З початку пільгового періоду понад 204 700 митних було видано для митного оформлення. “европається”. Для них власниками виплачено майже 12 800 000 000 грн. Звичайно, це досить значний і показує певне панування “єврокостей” над іншими автомобілями. Зокрема, 130 400. Автомобілі з іноземною реєстрацією імпортувались на митну територію України від 1 січня 2015 до моменту приходу в дію нових правил імпорту. За їх реєстрацію було оплачено понад 8 000 000 000 гривень. Такі діячі, звичайно, не можуть не зацікавити влади. Цього числа, 112 500. -Це автомобілі, які були в Україні з порушенням вимог Митного кодексу. Для них власники добровільно заплатили за них майже 957 000 000 грн. Це звільняє їх від адміністративної відповідальності за недотримання митних режимів.

Що тепер для того, щоб очистити “euroblyahi”?

Тепер для митного оформлення «euroble» необхідно сплатити всі відповідні мита та акцизні податки, а також переконатися, що автомобіль відповідає всім необхідним вимогам. Зокрема, автомобіль повинен відповідати екологічним європейським стандартам, і Імпортні автомобілі не повинні мати походження з країни визнаний occupier або агресора країні, яка, однак, “eurobly” стосується дуже мало.

Слід враховувати, що акцизний збір на митне оформлення «eurobly» останнім часом подвоївся. Якщо автомобіль, в кінці кінців, не буде належним чином очищений, а також легалізовані, власник стикається з видаленням автомобіля, а також досить відчутним штрафу. Втім, кількість людей, які бажають прибрати “euroblyahi”, тепер досить висока. Санкції за використання автомобілів на іноземних номерних номерних формах оновлюються з травня цього року.

Якщо ми говоримо про фінансову сторону цього питання, то для очищення автомобіля на Euronumbers, ви повинні зробити ряд платежів, у тому числі:

 • Ввізного мита. Це становить десять відсотків від митної вартості автомобіля.
 • Акцизний збір. Ця плата залежить від типу автомобіля, і є перевага для електричних автомобілів-якщо у вас є електричний автомобіль, вам не потрібно нічого платити.
 • Митне оформлення.
 • ПДВ-це 20% від митної вартості автомобіля. Однак для тих, хто імпортує електричний автомобіль, тут також бонус: знову ж таки, вам не потрібно нічого платити.

Ця інформація має відношення не тільки для тих, хто збирається імпортувати автомобілі на Euronumbers, але і для тих, хто давно ввозяться і експлуатованих його: принаймні, щоб не зіткнутися з відчутними штрафи, починаючи з травня. Митний процес не так складний і, незважаючи на те, що пільговий період минув, необхідно це зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01