X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Реєстрація Телеграм з новим номером

Телеграм (та інші месенджери) відрізняються від соціальних мереж тим, що обліковий запис зареєстрована не на певний логін і пароль, а прив’язана до номера телефону. Це значно спрощує користування месенджером. Годі й записувати пароль, щоб його не забути, відновлювати при втраті. Ми розповімо, як пройти реєстрацію в Телеграм і налаштувати обліковий запис.

Покрокова інструкція реєстрації

Щоб не заплутатися при реєстрації, ми пояснимо, як крок за кроком зареєструватися в телеграмі.

 1. Встановіть додаток з PlayMarket або AppStore (для телефону), з офіційного сайту (для ПК). Також можна встановити веб-версію. Так Телеграм буде працювати через браузер.
 2. Після установки відкрийте програму. Введіть свій номер телефону. Важливо: вводите справжній номер мобільного, програма не вміє обробляти віртуальні номери.
 3. На вказаний номер приходить смс-код для підтвердження реєстрації. Введіть його, додаток автоматично виконає вхід в створений акаунт.

На цьому реєстрація закінчується. Час приступати до налаштування облікового запису.

Налаштовуємо новий профіль

На початку користування введіть ім’я та прізвище. Ці дані будуть відображатися у всій користувачів Телеграма. Встановіть свою фотографію за бажанням. Додаток обрізає фото по колу. При натисканні на ваш профіль фото відобразиться в повному розмірі.

Радимо відразу створити ім’я користувача. Воно пишеться через @ ім’я користувача. Це необхідно для того щоб людина могла шукати вас без номера телефону. Також ви можете написати коротку інформацію в рядку “Про себе”.

Тепер додамо знайомих в месенджер. Всім користувачам Телеграм, у кого ви є в телефонній книзі, прийде повідомлення про вашу реєстрації. Щоб знайти контакти, натисніть на значок пошуку в правому верхньому куті. також можна натиснути на плюсик, щоб переглянути список контактів.

Далі переходимо до установки для програми. Перше – повідомлення і звук. Тут вам потрібно вибрати, які чати будуть надсилати повідомлення. Там же виберіть звук сповіщення від повідомлень і дзвінків.

Перейдемо до конфіденційності. В цьому розділі знаходиться чорний список, активні сеанси. Для того щоб убезпечити свій профіль в Телеграм, можна встановити двоетапну перевірку. Вона полягає в установці додаткового пароля, який вам потрібно буде вводити при вході.

У розділі налаштувань чатів виберіть будь-яку вподобану тему для чатів. Тут же ви можете підібрати розмір тексту повідомлень, вибрати фон чатів. У додатку є функція нічної теми. Після певного часу у вас світла тема буде переключатися на більш темну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01