X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Ринок в Іу

Одним з найпоширеніших видів бізнес-шопінгу зараз є в Китайське місто-ринок Іу. Це не схожа ні на що інше і не має аналогів постійно діюча ярмарок товарів широкого вжитку. Останнім часом все більше громадян з нашої країни вважають за краще робити покупки в цьому місті.

У чому перевага ринку Іу?

Ринок Футьен в місті Іу розташовується в провінції Джезян. Він займає площу 4 млн. Кв. м, на ньому розташовані близько 75 тисяч торгових кіосків. Тут можна відшукати різні товари: від оздоблювальних матеріалів до речей, від спецій до електроніки і оргтехніки.

Якщо зараз говорити узагальнено, то на ринку Іу продукція на третину дешевше, ніж в місті Урумчі. Карго вантажів з Китаю в нашу країну часто має на увазі роботу саме з цим містом, де різні павільйони розташовані дуже далеко один від одного.

Як здійснити закупівлю необхідних продуктів?

Якщо в описаних вище товари, ви знайшли цікаву для вас продукцію і бажаєте здійснити доставку, зверніться в нашу фірму. TOPCARGO допоможе вам без ризику для бізнесу отримати всю необхідну продукцію з оптової ярмарки Іу в Піднебесній. Ми прекрасно знаємо, як працює цей ринок, як треба спілкуватися з китайськими фабриками і виробниками. Фахівці нашої фірми прекрасно розбираються в специфіці різних товарів: від швейної фурнітури до аксесуарів для машин.

Автоперевезення з Іу

Транспортування збірних вантажів з Іу автомобільним транспортом недорого обходиться завдяки високій щільності вибудуваного повідомлення. Багато вантажоперевізників пропонують тариф від 1,2 долара за 1 км вантажу при прямій доставці товару автотранспортом з Китаю в Україну.

Вантажоперевезення з Іу авіатранспортом або поїздами також використовуються, але мало відрізняються від перевезень товарів в РФ з інших індустріально розвинених районів Китаю.

Бізнес тури в Іу

Організація турів в Іу і супровід в це місто-ринок – одна з найбільш затребуваних послуг нашої фірми.

Якщо Ви маєте намір відвідати це місто, то фахівці нашої компанії готові допомогти Вам в організації турів в Іу. Не важливо, якою є мета вашого візиту: відвідати найцікавіші місця і побачити пам’ятки або взяти участь в виставках, переговорах, конференціях і т.п. Звернувшись в нашу фірму, ви отримаєте сприяння в організації турів, планування програми перебування, а також супровід екскурсовода-перекладача, прекрасно володіє і російською, і китайською мовою, протягом усього часу вашого перебування в Китаї.

Митне оформлення вантажів

Так як доставка є невіддільною від такої формальності, як митне очищення вантажів з КНР, наші логістичні ланцюжки включають в себе все. Товари, що ввозяться в Україну однією партією, в основному є різнорідними, а їх номенклатура містить величезну кількість кодів ТН ЗЕД. Наша фірма має великий досвід в області вирішення завдань, які пов’язані з імпортом подібних вантажів. Як результат, ми забезпечуємо найшвидші терміни для митного оформлення вантажів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01