language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ринок в Іу

  Одним з найпоширеніших видів бізнес-шопінгу зараз є в Китайське місто-ринок Іу. Це не схожа ні на що інше і не має аналогів постійно діюча ярмарок товарів широкого вжитку. Останнім часом все більше громадян з нашої країни вважають за краще робити покупки в цьому місті.

  У чому перевага ринку Іу?

  Ринок Футьен в місті Іу розташовується в провінції Джезян. Він займає площу 4 млн. Кв. м, на ньому розташовані близько 75 тисяч торгових кіосків. Тут можна відшукати різні товари: від оздоблювальних матеріалів до речей, від спецій до електроніки і оргтехніки.

  Якщо зараз говорити узагальнено, то на ринку Іу продукція на третину дешевше, ніж в місті Урумчі. Карго вантажів з Китаю в нашу країну часто має на увазі роботу саме з цим містом, де різні павільйони розташовані дуже далеко один від одного.

  Як здійснити закупівлю необхідних продуктів?

  Якщо в описаних вище товари, ви знайшли цікаву для вас продукцію і бажаєте здійснити доставку, зверніться в нашу фірму. TOPCARGO допоможе вам без ризику для бізнесу отримати всю необхідну продукцію з оптової ярмарки Іу в Піднебесній. Ми прекрасно знаємо, як працює цей ринок, як треба спілкуватися з китайськими фабриками і виробниками. Фахівці нашої фірми прекрасно розбираються в специфіці різних товарів: від швейної фурнітури до аксесуарів для машин.

  Автоперевезення з Іу

  Транспортування збірних вантажів з Іу автомобільним транспортом недорого обходиться завдяки високій щільності вибудуваного повідомлення. Багато вантажоперевізників пропонують тариф від 1,2 долара за 1 км вантажу при прямій доставці товару автотранспортом з Китаю в Україну.

  Вантажоперевезення з Іу авіатранспортом або поїздами також використовуються, але мало відрізняються від перевезень товарів в РФ з інших індустріально розвинених районів Китаю.

  Бізнес тури в Іу

  Організація турів в Іу і супровід в це місто-ринок – одна з найбільш затребуваних послуг нашої фірми.

  Якщо Ви маєте намір відвідати це місто, то фахівці нашої компанії готові допомогти Вам в організації турів в Іу. Не важливо, якою є мета вашого візиту: відвідати найцікавіші місця і побачити пам’ятки або взяти участь в виставках, переговорах, конференціях і т.п. Звернувшись в нашу фірму, ви отримаєте сприяння в організації турів, планування програми перебування, а також супровід екскурсовода-перекладача, прекрасно володіє і російською, і китайською мовою, протягом усього часу вашого перебування в Китаї.

  Митне оформлення вантажів

  Так як доставка є невіддільною від такої формальності, як митне очищення вантажів з КНР, наші логістичні ланцюжки включають в себе все. Товари, що ввозяться в Україну однією партією, в основному є різнорідними, а їх номенклатура містить величезну кількість кодів ТН ЗЕД. Наша фірма має великий досвід в області вирішення завдань, які пов’язані з імпортом подібних вантажів. Як результат, ми забезпечуємо найшвидші терміни для митного оформлення вантажів.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01