X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як привезти і розмитнити товар з Китаю

Доставка вантажів з-за кордону ставить в тупик безліч підприємців. Адже оформлення експортних документів часто займає тривалий кількість часу, а неправильне заповнення всіх бланків здатне повністю виключити дозвіл на отримання свого товару з-за кордону. Однак, українська компанія TOPCARGO спеціалізується на всіх видах логістичних послуг, а також надає допомогу і супровід на кожному етапі укладення угод з іноземними партнерами, гарантуючи якість і дотримання зазначених термінів за вигідними розцінками.

Також фірма надає комплексний ряд послуг, які допоможуть не тільки розширити бізнес, а й істотно збільшити дохід. До них відносяться:

 • організація ознайомлювальних турів, за допомогою яких, клієнти налагоджують контакти з постачальниками і укладають договори співпраці;
 • зберігання вантажів на території Китаю і України;
 • співробітництво і пошук ділових партнерів на території Азіатського і Європейського ринку;
 • можливість возити товар кількома видами транспорту;
 • консолідація вантажів;
 • висновок співпраці на постійній основі, включаючи перевезення великогабаритних об’єктів.

Чому послуги TOPCARGO не мають аналогів в Україні?

Не дивлячись на існування безлічі компаній, головним родом діяльності яких є логістика, їх послуги спрямовані виключно на доставку і отримання комісії з вигідної угоди. Однак, вони не зацікавлені в розвиток бізнесу, а також придбання постійних клієнтів, і в цьому головна відмінність TOPCARGO. Адже крім перерахованих послуг співробітники пропонують ряд додаткових, які істотно полегшують процес покупки товару з-за кордону для вітчизняних підприємців. Оскільки всі співробітники фірми мають досвід роботи в сфері транспорту і перевезень в Китаї, їх по праву можна назвати професіоналами. Тому для клієнтів розроблені унікальні пропозиції: отримання фотозвіту зі складу відправника, упаковка і додаткова перепакування, спілкування з постачальником і перевірка справжності його ліцензії. Також всю вартість послуг можна розрахувати, скориставшись спеціальними лічильниками на сайті. Що значно економить час наших клієнтів.

Привезти товар з Китаю або Європи, а також растоможен його займе мінімальні терміни, базуючись на вигляді транспортного засобу, який буде вибрано замовником. А доставити необхідні накладні і сам вантаж можна як за адресою компанії, так і до місця проживання клієнта. Ще існує можливість оформлення сертифікатів якості на продукт, який буде імпортуватися в Україну, а перевірка вантажу перед транспортуванням дозволить упевнитися в повній комплектації замовлення і його якості. А найбільш приємним бонусом є підтримка клієнтів на всіх етапах взаємодії, а також надання гарантії на надання професійних послуг з дотриманням спочатку встановлених тимчасових рамок. При цьому відстежити свою покупку можна за допомогою штрих-коду, або за номером накладної, використовуючи пошукову систему нашого сайту.

Також технічна підтримка завжди допоможе визначитися з основними характеристиками послуг та підказати найбільш вигідне рішення. Адже звернутися до менеджерів можна кількома способами: написавши в онлайн-чат, зателефонувавши по телефону, або зв’язавшись через соціальні мережі. А кожен клієнт, який довіряє свій вантаж TOPCARGO, має власного куратора, який несе повну відповідальність за надання якісних послуг та своєчасної транспортування.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13