X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як привезти і розмитнити товар з Китаю

Доставка вантажів з-за кордону ставить в тупик безліч підприємців. Адже оформлення експортних документів часто займає тривалий кількість часу, а неправильне заповнення всіх бланків здатне повністю виключити дозвіл на отримання свого товару з-за кордону. Однак, українська компанія TOPCARGO спеціалізується на всіх видах логістичних послуг, а також надає допомогу і супровід на кожному етапі укладення угод з іноземними партнерами, гарантуючи якість і дотримання зазначених термінів за вигідними розцінками.

Також фірма надає комплексний ряд послуг, які допоможуть не тільки розширити бізнес, а й істотно збільшити дохід. До них відносяться:

 • організація ознайомлювальних турів, за допомогою яких, клієнти налагоджують контакти з постачальниками і укладають договори співпраці;
 • зберігання вантажів на території Китаю і України;
 • співробітництво і пошук ділових партнерів на території Азіатського і Європейського ринку;
 • можливість возити товар кількома видами транспорту;
 • консолідація вантажів;
 • висновок співпраці на постійній основі, включаючи перевезення великогабаритних об’єктів.

Чому послуги TOPCARGO не мають аналогів в Україні?

Не дивлячись на існування безлічі компаній, головним родом діяльності яких є логістика, їх послуги спрямовані виключно на доставку і отримання комісії з вигідної угоди. Однак, вони не зацікавлені в розвиток бізнесу, а також придбання постійних клієнтів, і в цьому головна відмінність TOPCARGO. Адже крім перерахованих послуг співробітники пропонують ряд додаткових, які істотно полегшують процес покупки товару з-за кордону для вітчизняних підприємців. Оскільки всі співробітники фірми мають досвід роботи в сфері транспорту і перевезень в Китаї, їх по праву можна назвати професіоналами. Тому для клієнтів розроблені унікальні пропозиції: отримання фотозвіту зі складу відправника, упаковка і додаткова перепакування, спілкування з постачальником і перевірка справжності його ліцензії. Також всю вартість послуг можна розрахувати, скориставшись спеціальними лічильниками на сайті. Що значно економить час наших клієнтів.

Привезти товар з Китаю або Європи, а також растоможен його займе мінімальні терміни, базуючись на вигляді транспортного засобу, який буде вибрано замовником. А доставити необхідні накладні і сам вантаж можна як за адресою компанії, так і до місця проживання клієнта. Ще існує можливість оформлення сертифікатів якості на продукт, який буде імпортуватися в Україну, а перевірка вантажу перед транспортуванням дозволить упевнитися в повній комплектації замовлення і його якості. А найбільш приємним бонусом є підтримка клієнтів на всіх етапах взаємодії, а також надання гарантії на надання професійних послуг з дотриманням спочатку встановлених тимчасових рамок. При цьому відстежити свою покупку можна за допомогою штрих-коду, або за номером накладної, використовуючи пошукову систему нашого сайту.

Також технічна підтримка завжди допоможе визначитися з основними характеристиками послуг та підказати найбільш вигідне рішення. Адже звернутися до менеджерів можна кількома способами: написавши в онлайн-чат, зателефонувавши по телефону, або зв’язавшись через соціальні мережі. А кожен клієнт, який довіряє свій вантаж TOPCARGO, має власного куратора, який несе повну відповідальність за надання якісних послуг та своєчасної транспортування.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

[contact-form-7 id="11414" title="Лид форма на странице поста слева"]

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01