language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Найліквідніші товари з Китаю

  Бізнес із Китаєм – це завжди хороша ідея. Це вигідно – зважаючи на можливість закупівлі якісних товарів за мінімальну вартість, це – цікаво через просто величезну кількість різних товарів у Китаї, розмаїття фабрик, виробництв, заводів і мануфактур. Тому, якщо ви плануєте бізнес з Китаєм, але при цьому, ще не обрали нішу, то зараз – самий вибір ознайомитися з топом найбільш ліквідних товарів, що продаються з Китаю.

  Рейтинг найбільш ліквідних товарів з Китаю: що потрібно знати?

  1. Маски та респіратори. Обставини, що склалися в світі, диктують свої умови, а наприклад компанія Xiaomi допомагає з ними боротися. Чергова її новинка – електронна маска-респіратор для обличчя з активним кондиціюванням та змінними фільтрами. Але в цілому, ви можете замовляти також маски простіше і дешевше – вони також будуть надзвичайно затребуваними. Наприклад, ті, що виготовлені з кількох шарів спеціального текстилю.
  2. Антисептики. Зараз це рідкісний товар у всьому світі, але якщо вдасться його “зловити”, то ви можете бути впевнені в тому, що абсолютно вся партія буде розкуплена в найкоротший термін.
  3. Одяг та взуття Як брендове оригінальне, так і копії. Популярним також залишається ноунейм. Мабуть, найпопулярніший товар – у докарантинні часи. Продаж іде цілий рік, змінюється лише асортимент, залежно від пори року. Китайські інтернет-магазини для покупки предметів гардеробу підходять якнайкраще. Тут і ціни прийнятні, і асортимент, і якісні копії відомих брендів, які користуються попитом. Загалом навіть зараз, коли вектор споживання дещо змістився, покупки одягу та взуття все одно здійснюються.
  4. Різного роду побутова техніка та електроніка. Блендери, комбайни, усілякі різалки-подрібнювачі, міксери, інструменти-мультитули… Всі ці потрібні товари для дому не залишають топ-шоп товари з Китаю вже кілька років. Це також можуть бути пилососи, фени, плойки для волосся, праски. Загалом, вся дрібна побутова техніка за адекватними цінами завжди затребувана.
  5. Товари для автомобіля. Майже всі чоловіки та багато жінок люблять обставляти свою машину за останнім словом техніки. Такі товари можна з успіхом продавати не тільки в Інтернеті, а й на різних тематичних виставках. З популярного зараз особливо вирізняються дзеркала-відеореєстратори.
  6. Мобільні засоби пересування. На зміну звичайним скутерам, які протрималися в топі кілька років, прийшли електроскутери та електроскейти. Очевидно, вони будуть потрібні не менше. Втім, традиційні скейти, самокати та велосипеди теж цілком затребувані – на хвилі моди на еко-образ життя.
  7. Косметика. Найчастіше на сайтах на кшталт Аліекспрес можна зустріти копії та репліки косметики від відомих брендів. Вирішувати вам – купувати чи ні і чи буде на таку косметику попит. Також затребуваними залишаються китайські бренди доглядової та декоративної косметики. Як правило, така косметика недорога, але цілком якісна.
  8. Гастрономічні товари. Особливо це стосується різного роду рідкісних спецій, якісного чаю, сухофруктів, горіхів та круп. Загалом, якісне продовольство завжди залишається актуальним та затребуваним, тому цей варіант стане ідеальним, якщо ви шукаєте максимально надійну нішу.
  9. Меблі. Китайські меблі дешевші за скандинавські, але за якістю – не поступаються. А великий вибір дозволяє знайти меблі абсолютно на будь-який смак. Доставляти її з Китаю дещо складніше, ніж ту ж косметику або навіть дрібну електроніку, але низька закупівельна ціна з лишком покриє витрати і допоможе досягти максимально високої маржі під час продажу.
  10. Товари для дому. Це – та сама категорія, яка завжди залишається затребуваною. Починаючи від посуду, закінчуючи предметами декору, від постільної білизни до подушок, штори, тюлі, жалюзі – все це можна без проблем знайти за найнижчими цінами у китайських інтернет-магазинах.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01