language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Найпопулярніші товари з Китаю часто мають рентабельність не просто в 100, а в 1000 відсотків.

  entry1008259181

  На виробництво речей з нечуваною окупністю витрачаються копійки, а ціна в західних магазинах дозволяє багаторазово «відбити» витрати.

  Якщо подивитися на ринок з боку, можна виділити основні групи популярних товарів з Китаю, які обов’язково принесуть прибуток:

  1. Нігтьовий сервіс. Гель-лаки сьогодні займають тверді позиції у світі нігтьового сервісу. Багато майстрів надають сьогодні послуги покриття нігтів гель-лаком. Без жодного сумніву, гель-лаки – одне з найкращих досягнень нігтьової індустрії за останні роки. Гібрид гелю та лаку користується величезною популярністю як серед майстрів, так і у клієнтів. Покриття нігтів гель-лаком на даний момент є однією з наймодніших і найпопулярніших послуг нігтьового сервісу. Основні переваги технології гель-лаків: зручність та простота процесу нанесення на ніготь; висока швидкість полімеризації у лампі; стійкість кольору; інтенсивний блиск покриття зберігається до процедури зняття; безпека застосування для нігтьової пластини, гіпоалергенність матеріалів.

  2. Різна техніка. До цієї категорії можна віднести як звичну в побуті техніку (телевізори, пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, чайники, комп’ютери, принтери та ін.), так і технологічні новинки (смартфони останніх конфігурацій, планшети, копії популярних товарів від Apple і т.д. .). Китайські смартфони можна розділити на самостійні моделі та копії відомих брендів. Новинки товарів 2015 мало чим відрізняються один від одного, тому як китайський виробник намагається максимально наповнити гаджет функціями. Копії, як правило, робляться з якомога більш схожими корпусами і подібним набором «примочок» (наявність або відсутність підтримки двох сім-карток, гарна якість зйомки тощо).

  3. Чай. У всі часи Китай вважався одним із головних виробників чаю. За довгу історію виробництва чаю в цій країні було відкрито та впроваджено в практику різні способи вирощування чайного листа, продумано та апробовано принципи його попередньої обробки та подальшого зберігання, нарешті, було сформульовано та зведено в канон складні процедури чайного церемоніалу.

  4. Товари для дому. Одна з найбільших категорій, куди входить широкий перелік товарів, серед яких штори, постільна білизна, поривала, рушники, подушки та інші предмети декору. Крім того, сюди можна включити різну побутову техніку фени, плойки та ін., до габаритної побутової техніки, серед якої кондиціонери, холодильники, газові плити.

  Важливу роль у бізнесі з Китаєм відіграє логістика. Розставте пріоритети та зробіть свій правильний вибір.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01