language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЗБІРНІ ГРУЗИ

  ЗРУЧНО, ДОСТУПНО, ПРАКТИЧНО

  ВАША ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  Доставка збірних вантажів - морем

  Доставка збірним контейнером ідеально підходить для всіх груп товарів, особливо вигідно перевозити важкі і недорогі товари. Даний спосіб доставки найекономічніший.
  ВАШ КОНТРАКТ - НАША ТУРБОТА

  50-65 ДНІВ З КИТАЮ
  ВІД 10 у.о. ЗА КГ
  ВІД 1 м.куб

  Дізнатись вартість

  ДОСТУПНО

  НАДІЙНО

  НЕЗМІННІ ЦІНИ

  ПОСЛУГИ

  Ми підготували для вас відповіді на найчастіші запитання про перевезення збірних вантажів з Китаю.
  • Переваги LCL доставки c "TOPCARGO":
    • від 350 у.о. за м3
    • можливість доставки вантажів від 1 м3
    • судовиходи щотижня
    • закриття експортних декларацій в Китаї
    • можливість доставки вантажу від постачальника на наш склад за мінімальними тарифами
    • наявність власних консолідаційних складів в основних промислових зонах Китаю
    • термін доставки 50-65 діб до Вашої «двері» (з моменту отримання вантажу на нашому складі): формування контейнера 18-20 , морський фрахт до 35 , митне оформлення – до 10 діб.
  • Етапи LCL доставки c "TOPCARGO":
    • oрганізуем відправку вантажу від Вашого китайського постачальника на наш консолідаційний склад
    зберемо вантажі від всіх Ваших постачальників на нашому складі з безкоштовним зберіганням
    • перевіримо реальну вагу і об'єм Вашого вантажу
    • надамо фотоочет по коробках / упаковці Вашого вантажу, який буде доставлений на наш склад
    • надаємо послуги з пакування, перепакування, маркування, палетування вантажів
    • проконтролюємо безпечне розміщення і закріплення Вашого вантажу в контейнері
    • організуємо експортне оформлення Вашого вантажу в Китаї за відсутності експортної ліцензії у вашого постачальника
    • оперативно повідомимо Вам про місцезнаходження і стан вантажу
    • зробимо митне очищення Вашого вантажу з швидкою розвантаженням і доставкою до вашої «двері»

    Для того щоб розрахувати вартість доставки вам необхідно повідомити нашому фахівцеві адресу відправки і доставки, габарити вантажу і його вага.
  • Економія і вигода збірних вантажоперевезень
    Послуга збірних вантажів (LCL) виявляється незамінною в багатьох випадках. Наприклад, якщо бізнесмен тільки почав співпрацювати з Китаєм, замовляє не дуже великий обсяг товару (на пробу) і доставка в Україну з Китаю виробляється маленькими партіями, для яких економічно невигідно замовляти цілий вантажний контейнер. Збірні вантажоперевезення потрібні і тоді, коли один бізнесмен замовляє товар відразу у декількох постачальників. У багатьох транспортних компаніях вартість перевезення прямо залежить від кількості замовлених контейнерів. Для того, щоб не довелося переплачувати за частково заповнені контейнери і існує варіант доставити товар збірним вантажем. Така доставка обходиться підприємцю набагато дешевше.

    Організацій доставки збірних вантажів набагато складніше, ніж традиційна карго доставка, проте завдяки компанії TopCargо, ці складності - не ваша турбота. Ми самі виробляємо консолідацію вантажів, їх оформлення і транспортування, створивши для цього найкращі умови. Це дозволяє збірної доставці проходити більш оперативно і якісно.
  • Чому ми?
    • У нас є власні консолідаційні склади в Китаї і Європі;

    • Фахівці TopCargо володіють достатнім досвідом формування, маркування та відправки збірних вантажів, щоб уникнути помилок;

    • Ми надаємо можливість доставки вантажів від 1 м3;

    • Стабільні рейси кілька разів на місяць.

    Спочатку перевезення збірних вантажів виникла з метою економії. При цьому у виграші залишаються всі - замовник, тому що платить менше, і перевізник - так, як за один раз проводиться транспортування набагато більшої кількості вантажу, і корисні площі не простоюють. Економія при такому вигляді транспортування досягає 30-40%.

    Однак свою популярність і широку поширеність доставка товарів з Китаю збірним вантажем отримала не тільки за рахунок невисокої ціни. Саме ця послуга допомагає замовнику оптимізувати час доставки вантажів - адже йому зовсім не обов'язково відправляти вантажі по одному. Наявність консолідаційних складів вирішує цю проблему.

    Перевезення вантажів з Китаю в Україну - це завжди чіткий алгоритм дій, який не терпить упущень і халатності. Схема консолідованих перевезень виглядає так:

    • Вантаж надходить на склад і обробляється. Фахівці формують збірний контейнер;

    • Оформляються всі документи, необхідні для того, щоб перевезення пройшла успішно і без проблем;

    • Відправка збірного вантажу, потім - доставка його замовнику.

    Послугою збірних вантажів користуються не тільки бізнесмени, які замовляють доставку з Китаю. Це дуже затребуване і вигідний напрямок в Європі, та й в усьому світі, з огляду на його економічності, вигоди і зручності. Тому якщо вам знадобилася така доставка - довіряйте нашим фахівцям. Ми беремо всі ваші турботи на себе.

    Відповідальне ставлення до довірених нам вантажів, професіоналізм співробітників і багатий досвід в логістичній сфері зроблять доставку LCL вантажів з будь-якої країни Європи, а також з Китаю безпечної, надійної і вигідною для кожного підприємця. Довірте нам свої турботи!
  • Блог
  • Розпакування
  • Наш канал
  Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла увійти до світового рейтингу топ держав з економічного ...
  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покуп ...
  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панеле ...
  Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе як цінне джерело для наукових робіт. Надійний ...

  Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

  • ВІДГУКИ
  • ВІДЕО ВІДГУКИ
  ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

  Компанія Топкарго надає послуги з доставки збірних вантажів (LCL) з Китаю в Україну. Такі перевезення здійснюються за допомогою одного контейнера, в якому зібрані дрібні партії товарів для різних замовників. Оплата розподіляється на всіх, тому кожному виходить набагато вигідніше, оскільки ви будете оплачувати тільки за той обсяг вантажу, який є вашим.

  Економія і вигода збірних вантажоперевезень

  Послуга збірних вантажів (LCL) виявляється незамінною в багатьох випадках. Наприклад, якщо бізнесмен тільки почав співпрацювати з Китаєм, замовляє не дуже великий обсяг товару (на пробу) і доставка в Україну з Китаю виробляється маленькими партіями, для яких економічно невигідно замовляти цілий вантажний контейнер. Збірні вантажоперевезення потрібні і тоді, коли один бізнесмен замовляє товар відразу у декількох постачальників. У багатьох транспортних компаніях вартість перевезення прямо залежить від кількості замовлених контейнерів. Для того, щоб не довелося переплачувати за частково заповнені контейнери і існує варіант доставити товар збірним вантажем. Така доставка обходиться підприємцю набагато дешевше. Організацій доставки збірних вантажів набагато складніше, ніж традиційна карго доставка, проте завдяки компанії TopCargо, ці складності – не ваша турбота. Ми самі виробляємо консолідацію вантажів, їх оформлення і транспортування, створивши для цього найкращі умови. Це дозволяє збірної доставці проходити більш оперативно і якісно.

  Як розрахувати вартість?

  Для правильного розрахунку вартості доставки необхідно надати нашому співробітнику адресу відправки і доставки товару, а також вказати його габарити і точну вагу.

  Організувати доставку з Китаю збірним вантажем досить складно, але завдяки нашому досвіду в логістичній сфері, ці труднощі вас не торкнуться. Ми візьмемо на себе всі турботи і зможемо організувати все “під ключ”. Так, в наші обов’язки буде входити консолідація вантажів від різних замовників, правильне оформлення та безпечне транспортування. Для цього ми створимо найкращі умови і задіє всі трудові ресурси компанії.

  Збірні вантажі – як це працює?

  Консолідація вантажів корисна в багатьох випадках. У тому числі і тоді, коли партії товару купуються у кількох постачальників одноразово, а оплачувати і відправляти партію від кожного виробника окремо – значить даремно витрачати свій час і кошти. Збірні вантажі формуються шляхом об’єднання кількох партій товару в одну для того, щоб підприємець міг отримати свій вантаж за один раз, а заодно і заощадити гроші, витрачені на перевезення. Цей вид вантажоперевезень надзвичайно затребуваний в міжнародній торгівлі якраз за рахунок своєї простоти і економічності.

  Як відбувається консолідація вантажів?

  Перед тим, як стартує оптова доставка малих вантажів з Китаю, всі ці вантажі повинні виявитися на одному складі. Після цього, експерти логістичних служб перевіряють, наскільки міцно і надійно упакований вантаж, і якщо упаковка не відповідає стандартам якості, то виправляють цей недолік. Перепакування вантажів – додаткова послуга, яку з задоволенням користуються багато клієнтів TopCargo. Упаковка вантажів здається нехитрим справою, однак і вона вимагає особливих умінь. Те, як доупаковивают тягар фахівці TopCargo, дозволяє клієнту бути впевненим в його збереження на шляху прямування з Китаю в Україну.

  Коли вантаж потрапляє на склад, дуже важливо, щоб він відповідав пред’явленої документації. Товар товар ідентифікується, вимірюється, зважується. Отримані в результаті цього огляду дані безпосередньо впливають на вартість доставки вантажів з Китаю.

  Коли вантаж виявляється на транспортному засобі (а найчастіше це корабель), фахівцям з доставки належить подбати про грамотну його сортуванні і безпечному розміщенні.

  Хороший склад – який він?

  Попередньо вантажі складуються всі разом. Краще, якщо у компанії-перевізника наявні власні склади в Китаї, або в будь-якій країні, звідки здійснюється перевезення товару. Необхідні умови для складу:

  Замовивши цю послугу в TopCargo ви виграєте двічі – заощадите свої гроші і станете клієнтом високопрофесійного сервісу.

  У такій справі, як доставка вантажів з Китаю ціна формується залежно від маси товару. Для особливо великих товарних обсягів використовуються контейнерні перевезення, а то і зовсім оренда цілого транспортного засобу. Коли ви замовляєте доставку малих вантажів з Китаю, необхідності в таких витратах немає, тому на допомогу приходить послуга консолідації. Відповідно до світових стандартів перевезень, які не консолідуються тільки небезпечні вантажі. Але в TopCargo ми не маємо з ними справи, тому і зупинятися на них не будемо.

  Особливості збірної перевезення вантажів з Китаю

  Будь логістичний процес, незалежно від його виду та вартості, має свої особливості. Консолідована доставка вантажів з Китаю, ціна на яку буде нижче, ніж на звичайну доставку, теж має ряд відмінних рис. Наприклад, в митної декларації повинен бути вказаний кожен тип вантажу, разом з відомостями про всі відправників. Якщо всі документи заповнені коректно, це збільшує шанси на те, що він швидше пройде митницю і уникне зайвих зволікань на шляху митного оформлення. Одна (але не єдина!) З причин митного простою – неправильне заповнення транспортних документів.

  Послугу доставки збірних вантажів вам запропонує далеко не кожна компанія-перевізник, тому що для цього потрібно мати свій склад зі спеціальним обладнанням і надійною охороною. Компанія TopCargo володіє такими складами. Відвантаження та зберігання товарів суворо контролюється, тому нашим фахівцям легко встежити за всіма транспортними потоками, а клієнт може в будь-який момент отримати інформацію про те, на якому етапі доставки знаходиться його вантаж. Для кожної товарної одиниці при консолідації використовуються спеціальні стікери, які дозволяють не переплутати вантаж навіть в метушні відправки.

  Збірні вантажі: зважуємо «за і проти»

  Що хорошого в збірних вантажах?

  В умовах нестабільності цін на доставку в Україну з Китаю, збірні вантажі допомагають в економії коштів клієнта. Практика відправки малих партій товару стає все більш поширеною. На окрему увагу заслуговує спосіб відправки, коли вантажі від різних відправників об’єднуються в один вантаж, після чого відправляються за єдиним транспортним документом. Як правило, щоб сформувати такий вантаж, товару має набратися до центнера. Ось які переваги чекають бізнесмена, який замовив збірний вантаж:

  Чи є у збірних вантажів недоліки?

  Звичайно, як і у будь-якого процесу. Спробуємо висвітлити ці незначні мінуси, на які все ж варто звернути увагу.

  Отже:

  Чому варто вибрати нас?

  Послугою збірних вантажів користується все більше людей і це не тільки бізнесмени, які замовляють доставку товару з Китаю. Це дуже вигідна і зручна транспортування в усьому світі, так як все давно вже оцінили економічність і зручність даної доставки вантажів з Китаю.

  З самого перевезення збірних вантажів виникла з метою економії коштів. В даному випадку задоволені залишаються всі: замовники, бо платить менше, перевозчікі- так як за одну транспортування перевозиться більшу кількість вантажу і в той же час не простоювали корисні площі. Економія при такому транспортуванні очевидна.

  Популярність доставки збірним вантажем товарів з Китаю виникла не тільки за рахунок невеликої вартості перевезення. Саме цей спосіб транспортування допомагає замовнику оптимально використовувати час доставки вантажів. При такому перевезенні не обов’язково переправляти вантажі по одному.

  Доставка з Китаю в Україну – це чітко розроблений план дій, при якому неприпустимі промахи і некомпетентність. Тому ми радимо звертатися тільки до досвідчених логістичним компаніям, які знають, як діяти в разі форс-мажорів. Зверніть увагу, що схема доставки з Китаю до Києва повинна бути побудована таким чином:

  1. вантаж приходить на склад і проходить обробку. Фахівці збирають збірний контейнер;
  2. встановлюється реальна вага і обсяг вашого товару;
  3. ретельно проходить оформлення супутніх документів, для того щоб перевезення пройшла без непорозумінь;
  4. проводяться всі митні операції;
  5. вантаж відправляється на ваш склад;
  6. Ви платите за доставку.

  Якщо вам потрібно перевезти вантаж з Китаю в Україну – сміливо довіряйте нашим фахівцям. Відповідальність, професіоналізм і чималий досвід в логістиці зроблять доставку LCL вантажів з Китаю надійної, вигідною та безпечною.

  (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...
  language-switcher-fixed

 • Русский
  • 044 353 00 01