X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЗБІРНІ ГРУЗИ

ЗРУЧНО, ДОСТУПНО, ПРАКТИЧНО

ВАШЕ ПЕРСОНАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Доставка збірних вантажів - морем

Доставка збірним контейнером ідеально підходить для всіх груп товарів, особливо вигідно перевозити важкі і недорогі товари. Даний спосіб доставки найекономічніший.
ВАШ КОНТРАКТ - НАША ТУРБОТА

50-65 ДНІВ З КИТАЮ
ВІД 1 у.о. ЗА КГ
ВІД 1 м.куб

Узнать стоимость

ДОСТУПНО

НАДІЙНО

НЕЗМІННІ ЦІНИ

УСЛУГИ

Ми підготували для вас відповіді на найчастіші запитання про перевезення збірних вантажів з Китаю.
 • Переваги LCL доставки c "TOPCARGO":
   • від 350 у.о. за м3
   • можливість доставки вантажів від 1 м3
   • судовиходи щотижня
   • закриття експортних декларацій в Китаї
   • можливість доставки вантажу від постачальника на наш склад за мінімальними тарифами
   • наявність власних консолідаційних складів в основних промислових зонах Китаю
   • термін доставки 50-65 діб до Вашої «двері» (з моменту отримання вантажу на нашому складі): формування контейнера 18-20 , морський фрахт до 35 , митне оформлення – до 10 діб.
 • Етапи LCL доставки c "TOPCARGO":
   • oрганізуем відправку вантажу від Вашого китайського постачальника на наш консолідаційний склад
   зберемо вантажі від всіх Ваших постачальників на нашому складі з безкоштовним зберіганням
   • перевіримо реальну вагу і об'єм Вашого вантажу
   • надамо фотоочет по коробках / упаковці Вашого вантажу, який буде доставлений на наш склад
   • надаємо послуги з пакування, перепакування, маркування, палетування вантажів
   • проконтролюємо безпечне розміщення і закріплення Вашого вантажу в контейнері
   • організуємо експортне оформлення Вашого вантажу в Китаї за відсутності експортної ліцензії у вашого постачальника
   • оперативно повідомимо Вам про місцезнаходження і стан вантажу
   • зробимо митне очищення Вашого вантажу з швидкою розвантаженням і доставкою до вашої «двері»

   Для того щоб розрахувати вартість доставки вам необхідно повідомити нашому фахівцеві адресу відправки і доставки, габарити вантажу і його вага.
 • Економія і вигода збірних вантажоперевезень
   Послуга збірних вантажів (LCL) виявляється незамінною в багатьох випадках. Наприклад, якщо бізнесмен тільки почав співпрацювати з Китаєм, замовляє не дуже великий обсяг товару (на пробу) і доставка в Україну з Китаю виробляється маленькими партіями, для яких економічно невигідно замовляти цілий вантажний контейнер. Збірні вантажоперевезення потрібні і тоді, коли один бізнесмен замовляє товар відразу у декількох постачальників. У багатьох транспортних компаніях вартість перевезення прямо залежить від кількості замовлених контейнерів. Для того, щоб не довелося переплачувати за частково заповнені контейнери і існує варіант доставити товар збірним вантажем. Така доставка обходиться підприємцю набагато дешевше.

   Організацій доставки збірних вантажів набагато складніше, ніж традиційна карго доставка, проте завдяки компанії TopCargо, ці складності - не ваша турбота. Ми самі виробляємо консолідацію вантажів, їх оформлення і транспортування, створивши для цього найкращі умови. Це дозволяє збірної доставці проходити більш оперативно і якісно.
 • Чому ми?
   • У нас є власні консолідаційні склади в Китаї і Європі;

   • Фахівці TopCargо володіють достатнім досвідом формування, маркування та відправки збірних вантажів, щоб уникнути помилок;

   • Ми надаємо можливість доставки вантажів від 1 м3;

   • Стабільні рейси кілька разів на місяць.

   Спочатку перевезення збірних вантажів виникла з метою економії. При цьому у виграші залишаються всі - замовник, тому що платить менше, і перевізник - так, як за один раз проводиться транспортування набагато більшої кількості вантажу, і корисні площі не простоюють. Економія при такому вигляді транспортування досягає 30-40%.

   Однак свою популярність і широку поширеність доставка товарів з Китаю збірним вантажем отримала не тільки за рахунок невисокої ціни. Саме ця послуга допомагає замовнику оптимізувати час доставки вантажів - адже йому зовсім не обов'язково відправляти вантажі по одному. Наявність консолідаційних складів вирішує цю проблему.

   Перевезення вантажів з Китаю в Україну - це завжди чіткий алгоритм дій, який не терпить упущень і халатності. Схема консолідованих перевезень виглядає так:

   • Вантаж надходить на склад і обробляється. Фахівці формують збірний контейнер;

   • Оформляються всі документи, необхідні для того, щоб перевезення пройшла успішно і без проблем;

   • Відправка збірного вантажу, потім - доставка його замовнику.

   Послугою збірних вантажів користуються не тільки бізнесмени, які замовляють доставку з Китаю. Це дуже затребуване і вигідний напрямок в Європі, та й в усьому світі, з огляду на його економічності, вигоди і зручності. Тому якщо вам знадобилася така доставка - довіряйте нашим фахівцям. Ми беремо всі ваші турботи на себе.

   Відповідальне ставлення до довірених нам вантажів, професіоналізм співробітників і багатий досвід в логістичній сфері зроблять доставку LCL вантажів з будь-якої країни Європи, а також з Китаю безпечної, надійної і вигідною для кожного підприємця. Довірте нам свої турботи!
 • Блог
 • Распаковка
 • Наш канал
Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкур ...
Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в тому, що тут знаходиться близько 50 000 виробників, як ...
Китай - це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут продається просто колосальна кількість товарів з різних галу ...
Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний продукт, який буде відмінно справлятися ...

Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

 • ОТЗЫВЫ
 • ВИДЕО ОТЗЫВЫ
ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Компанія Топкарго надає послуги з доставки збірних вантажів (LCL) з Китаю в Україну. Такі перевезення здійснюються за допомогою одного контейнера, в якому зібрані дрібні партії товарів для різних замовників. Оплата розподіляється на всіх, тому кожному виходить набагато вигідніше, оскільки ви будете оплачувати тільки за той обсяг вантажу, який є вашим.

Економія і вигода збірних вантажоперевезень

Послуга збірних вантажів (LCL) виявляється незамінною в багатьох випадках. Наприклад, якщо бізнесмен тільки почав співпрацювати з Китаєм, замовляє не дуже великий обсяг товару (на пробу) і доставка в Україну з Китаю виробляється маленькими партіями, для яких економічно невигідно замовляти цілий вантажний контейнер. Збірні вантажоперевезення потрібні і тоді, коли один бізнесмен замовляє товар відразу у декількох постачальників. У багатьох транспортних компаніях вартість перевезення прямо залежить від кількості замовлених контейнерів. Для того, щоб не довелося переплачувати за частково заповнені контейнери і існує варіант доставити товар збірним вантажем. Така доставка обходиться підприємцю набагато дешевше. Організацій доставки збірних вантажів набагато складніше, ніж традиційна карго доставка, проте завдяки компанії TopCargо, ці складності – не ваша турбота. Ми самі виробляємо консолідацію вантажів, їх оформлення і транспортування, створивши для цього найкращі умови. Це дозволяє збірної доставці проходити більш оперативно і якісно.

The purpose of the class is not to influence the decision

Possessing a big amount of

Students who write their own essays must to lawessaywritingservice write every paragraph of the outline by themselves.

advice to share is the best way to attract students.

of the student.

Як розрахувати вартість?

Для правильного розрахунку вартості доставки необхідно надати нашому співробітнику адресу відправки і доставки товару, а також вказати його габарити і точну вагу.

Організувати доставку з Китаю збірним вантажем досить складно, але завдяки нашому досвіду в логістичній сфері, ці труднощі вас не торкнуться. Ми візьмемо на себе всі турботи і зможемо організувати все “під ключ”. Так, в наші обов’язки буде входити консолідація вантажів від різних замовників, правильне оформлення та безпечне транспортування. Для цього ми створимо найкращі умови і задіє всі трудові ресурси компанії.

Збірні вантажі – як це працює?

Консолідація вантажів корисна в багатьох випадках. У тому числі і тоді, коли партії товару купуються у кількох постачальників одноразово, а оплачувати і відправляти партію від кожного виробника окремо – значить даремно витрачати свій час і кошти. Збірні вантажі формуються шляхом об’єднання кількох партій товару в одну для того, щоб підприємець міг отримати свій вантаж за один раз, а заодно і заощадити гроші, витрачені на перевезення. Цей вид вантажоперевезень надзвичайно затребуваний в міжнародній торгівлі якраз за рахунок своєї простоти і економічності.

Як відбувається консолідація вантажів?

Перед тим, як стартує оптова доставка малих вантажів з Китаю, всі ці вантажі повинні виявитися на одному складі. Після цього, експерти логістичних служб перевіряють, наскільки міцно і надійно упакований вантаж, і якщо упаковка не відповідає стандартам якості, то виправляють цей недолік. Перепакування вантажів – додаткова послуга, яку з задоволенням користуються багато клієнтів TopCargo. Упаковка вантажів здається нехитрим справою, однак і вона вимагає особливих умінь. Те, як доупаковивают тягар фахівці TopCargo, дозволяє клієнту бути впевненим в його збереження на шляху прямування з Китаю в Україну.

Коли вантаж потрапляє на склад, дуже важливо, щоб він відповідав пред’явленої документації. Товар товар ідентифікується, вимірюється, зважується. Отримані в результаті цього огляду дані безпосередньо впливають на вартість доставки вантажів з Китаю.

Коли вантаж виявляється на транспортному засобі (а найчастіше це корабель), фахівцям з доставки належить подбати про грамотну його сортуванні і безпечному розміщенні.

Хороший склад – який він?

Попередньо вантажі складуються всі разом. Краще, якщо у компанії-перевізника наявні власні склади в Китаї, або в будь-якій країні, звідки здійснюється перевезення товару. Необхідні умови для складу:

Замовивши цю послугу в TopCargo ви виграєте двічі – заощадите свої гроші і станете клієнтом високопрофесійного сервісу.

У такій справі, як доставка вантажів з Китаю ціна формується залежно від маси товару. Для особливо великих товарних обсягів використовуються контейнерні перевезення, а то і зовсім оренда цілого транспортного засобу. Коли ви замовляєте доставку малих вантажів з Китаю, необхідності в таких витратах немає, тому на допомогу приходить послуга консолідації. Відповідно до світових стандартів перевезень, які не консолідуються тільки небезпечні вантажі. Але в TopCargo ми не маємо з ними справи, тому і зупинятися на них не будемо.

Особливості збірної перевезення вантажів з Китаю

Будь логістичний процес, незалежно від його виду та вартості, має свої особливості. Консолідована доставка вантажів з Китаю, ціна на яку буде нижче, ніж на звичайну доставку, теж має ряд відмінних рис. Наприклад, в митної декларації повинен бути вказаний кожен тип вантажу, разом з відомостями про всі відправників. Якщо всі документи заповнені коректно, це збільшує шанси на те, що він швидше пройде митницю і уникне зайвих зволікань на шляху митного оформлення. Одна (але не єдина!) З причин митного простою – неправильне заповнення транспортних документів.

Послугу доставки збірних вантажів вам запропонує далеко не кожна компанія-перевізник, тому що для цього потрібно мати свій склад зі спеціальним обладнанням і надійною охороною. Компанія TopCargo володіє такими складами. Відвантаження та зберігання товарів суворо контролюється, тому нашим фахівцям легко встежити за всіма транспортними потоками, а клієнт може в будь-який момент отримати інформацію про те, на якому етапі доставки знаходиться його вантаж. Для кожної товарної одиниці при консолідації використовуються спеціальні стікери, які дозволяють не переплутати вантаж навіть в метушні відправки.

Збірні вантажі: зважуємо «за і проти»

Що хорошого в збірних вантажах?

В умовах нестабільності цін на доставку в Україну з Китаю, збірні вантажі допомагають в економії коштів клієнта. Практика відправки малих партій товару стає все більш поширеною. На окрему увагу заслуговує спосіб відправки, коли вантажі від різних відправників об’єднуються в один вантаж, після чого відправляються за єдиним транспортним документом. Як правило, щоб сформувати такий вантаж, товару має набратися до центнера. Ось які переваги чекають бізнесмена, який замовив збірний вантаж:

Чи є у збірних вантажів недоліки?

Звичайно, як і у будь-якого процесу. Спробуємо висвітлити ці незначні мінуси, на які все ж варто звернути увагу.

Отже:

Чому варто вибрати нас?

Послугою збірних вантажів користується все більше людей і це не тільки бізнесмени, які замовляють доставку товару з Китаю. Це дуже вигідна і зручна транспортування в усьому світі, так як все давно вже оцінили економічність і зручність даної доставки вантажів з Китаю.

З самого перевезення збірних вантажів виникла з метою економії коштів. В даному випадку задоволені залишаються всі: замовники, бо платить менше, перевозчікі- так як за одну транспортування перевозиться більшу кількість вантажу і в той же час не простоювали корисні площі. Економія при такому транспортуванні очевидна.

Популярність доставки збірним вантажем товарів з Китаю виникла не тільки за рахунок невеликої вартості перевезення. Саме цей спосіб транспортування допомагає замовнику оптимально використовувати час доставки вантажів. При такому перевезенні не обов’язково переправляти вантажі по одному.

Доставка з Китаю в Україну – це чітко розроблений план дій, при якому неприпустимі промахи і некомпетентність. Тому ми радимо звертатися тільки до досвідчених логістичним компаніям, які знають, як діяти в разі форс-мажорів. Зверніть увагу, що схема доставки з Китаю до Києва повинна бути побудована таким чином:

 1. вантаж приходить на склад і проходить обробку. Фахівці збирають збірний контейнер;
 2. встановлюється реальна вага і обсяг вашого товару;
 3. ретельно проходить оформлення супутніх документів, для того щоб перевезення пройшла без непорозумінь;
 4. проводяться всі митні операції;
 5. вантаж відправляється на ваш склад;
 6. Ви платите за доставку.

Якщо вам потрібно перевезти вантаж з Китаю в Україну – сміливо довіряйте нашим фахівцям. Відповідальність, професіоналізм і чималий досвід в логістиці зроблять доставку LCL вантажів з Китаю надійної, вигідною та безпечною.

(Пока оценок нет)
Loading...
 • 044 353 00 01