X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Секрети правильної логістики при доставці товарів з Китаю

Організація логістики – це мало не найголовніший процес в бізнесі з Китаєм. Саме грамотно організована логістика обумовлює успіх бізнесу такого типу. І в цій статті ми б хотіли більш детально поговорити про цю тему більш детально.

Секрети правильної логістики при доставці товарів з Китаю: що потрібно знати?

Придбані товари в Китаї коштують дешевше – і перепродати їх в Україні можна по дійсно вигідною ціною: саме тому, найчастіше, українські підприємці бачать в цій ціновій різниці відмінну можливість для простого заробітку. Але ось простий заробіток значно ускладнюється, коли мова йде про замовлення товарів з Китаю. Нюансів тут маса. По-перше, з бухти барахти безпосередньо домовитися з постачальниками і закупівлі товарів неможливо: тут потрібні напрацьовані зв’язки, чітке розуміння менталітету китайських підрядників, бажано – перекладач китайської мови, а також розуміння важливості правильного оформлення документів. А з важливих рад з логістики можна позначити наступне:

 1. Дуже важливо не забути ні про яку зі статей витрат. Цей момент також необхідний для адекватного ціноутворення продукту в роздробі. Крім витрат на закупівлю і доставку, враховуйте, що оплатити необхідно також транспортування вантажу до порту, послуги вантажників, опціонально – доставка товару до китайського складу і оренда китайського складу, де буде знаходиться товар до відправки. Крім цього, важливо оплатити всі митні збори.
 2. Обов’язково найміть дійсно кваліфікованого, добре зарекомендував себе перевізника, який візьме на себе логістичні обов’язки.

З яких етапів складається організація логістики товарів з Китаю?

 1. Формування технічного завдання. Дуже важливо чітко і детально продумати свої потреби, який саме товар ви бажаєте придбати, якої якості, за якою ціною, з якого матеріалу. Це суттєво полегшить роботу з пошуку виробництва. І чим чіткіше ви визначите всі вимоги в технічному завданні, тим простіше буде вашим підрядникам, які будуть займатися логістикою.
 2. Поверхневе дослідження недоліків логістики і собівартості. Необхідно врахувати всі плюси, мінуси, підводні камені того чи іншого обраного вами логістичного принципу. Міні-маркетингове дослідження також не буде зайвим. Важливо зробити оцінку ринку. Потрібно прорахувати логістику, дізнатися ціну оформлення дозвільних паперів. Дізнатися собівартість продукту, потім – додати до собівартості витрати на логістику – і так оцінити, скільки повинен варто продукт в роздробі.
 3. Пошук виробників. Це – найважливіший етап. В мережі Інтернет, в офіційних асоціаціях, на виставках можна знайти виробників. Не шукайте найдешевшого постачальника – скупий платить двічі. Ця аксіома перевірена грошима багатьох імпортерів. Якщо є можливість, при перших закупівлі не економте на контролі якості в Китаї. І бажано, звичайно, також співпрацювати з кваліфікованим перекладачем китайського. Для китайців бізнес – це перш за все відносини. Тому, якщо хочете працювати з фабрикою постійно, то ваше спілкування повинне мати особистий характер, а не суху листування на предмет цін і поставок. Повірте, в цьому випадку багато питань будуть вирішуватися швидше, ніж якщо ви просто будете спілкуватися онлайн через примітивні онлайн перекладачі.
 4. Візит на виробництво, аналіз якості. Відрядження в Китай ще в самому початку ділових відносин дійсно стане відмінним рішенням. Угода «наосліп» може сумно завершиться. Краще витратити кілька тисяч на відрядження в КНР, щоб поглянути на виробництво, дати оцінку якості товару та познайомитися з керівництвом виробництва. Чим втратити в 2-3 рази більше. Насправді, якщо ви плануєте возити скільки-небудь великі партії товару, то відрядження в КНР – просто маст-хев. Природно, у постачальників важливо запросити всі сертифікати, що підтверджують високу якість продукції, що поставляється і тільки потім вже робити замовлення.

Підрядники в логістиці з Китаєм: до кого краще звернутися?

По-хорошому, повністю організувати самостійно логістику з Китаєм і без досвіду можливо тільки тим підприємцем, які займаються дрібними закупівлями на AliExpress з подальшим перепродажем. Якщо ж мова йде про необхідність будь-яких серйозних оптових поставок, то дуже важливо співпрацювати з грамотним і досвідченим посередником, якому можна делегувати всі логістичні завдання. Саме такими посередниками для вас можуть стати фахівці компанії Topcargo. Підбір товарів, постачальників, швидка і безпечна доставка, організація логістики, викуп товару, його доставка на наш склад в КНР, а потім – в Україну, демократична цінова політика, організація бізнес-подорожей в Китай, а також багато іншого – все для вашого простого і прибуткового бізнесу з КНР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01