X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Шахрайство з міжнародною доставкою – як уникнути і боротися?

Доставка в міжнародних масштабах – одна з найбільш прибуткових сфер в логістичній сфері. Але, далекі відстані, розбіжність в законодавчих актах і довгий ланцюжок між продавцем і кінцевим покупцем надають широкі можливості для здійснення різних шахрайських схем.

Найчастіше з незаконною діяльністю стикаються новачки на ринку і ті, хто наважується оформити роздрібну доставку кількох груп товарів. Саме тому рекомендується для початку співпрацювати з різними транспортними компаніями, що надають повне супровідний дію від моменту продажу товару за кордоном, до отримання його у вашій країні.

Содержание статьи:

Основні види проблем

Найчастіше в процесі міжнародної доставки товарів, клієнти можуть зіткнутися з:

 • невідповідністю заявлених технічних характеристик з тими, що є в наявности;
 • шлюб;
 • поломка в процесі транспортування;
 • невиправдане і раптове завищення ціни на товар або його доставку вже після укладення угоди;
 • порушення при оформленні супровідних документів.

Список далеко не повний, але саме з цими проблемами стикаються клієнти, навіть при постійній співпраці з різними міжнародними фірмами незалежно від типу вантажу.

Рекомендації та поради

Щоб уникнути можливих проблем, які можуть виникнути в процесі транспортування, упаковки і доставки товару, рекомендується:

 • перевіряти всю доступну інформацію в мережі на компанію-перевізника – навіть при поверхневому пошуку ви зможете знайти інформацію про діяльність фірми, деякі звіти, відгуки про співробітництво від минулих клієнтів. При необхідності ви зможете порівняти кількість укладених актів про виконані маршрутах з рекламними проспектами і з’ясувати, наскільки добре працює фірма;
 • уважно читаємо відгуки – необхідно розуміти, що навіть у найкращій фірми існують негативні відгуки. Тому необхідно звернути увагу на те, що саме критикують. Необхідно насторожитися в тому випадку, якщо у фірми існують проблеми на здійснення ліцензії в країнах, де ви плануєте робити замовлення. Також варто звернути увагу на стиль написання відгуків і використовувані майданчик, якщо один і той же відгук присутній на різних майданчиках, але написаний від різних осіб, цілком ймовірно що це робота «чорного піару»;
 • перевіряйте рейтинг BBB фірми – варто звернути увагу, проходила конкретна фірма акредитацію і отримані додаткові сертифікати на здійснення логістичної сфери. Якщо ви знаходите лише загальну інформацію, без конкретних даних, то це погана ознака;
 • звертайте увагу на ціну послуг – деякі клієнти звертають увагу виключно на вартість фрахту, забуваючи про надання інших послуг, що призводить до безлічі непорозумінь і доплат. Тому перед початком співпраці необхідно з’ясувати не тільки ціну фрахту, а й розцінки на всі супутні послуги. Також необхідно перевірити, чи надається фрахт сам по собі.

Список рекомендацій далеко не повний, але перевіривши навіть ці дані, ви зможете уникнути можливих непорозумінь і проблем в процесі виконання замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01