language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Шаолінь: місце, яке надихає на доставку з Китаю в Україну

  lijiang-chinaЯкщо ви розглядаєте авіадоставку вантажів з Китаю не тільки як вигідний бізнес, але і як можливість дізнатися більше про культуру цієї східної країни, то вам слід знати більше про визначних пам’яток Піднебесної. Серед місць, які обов’язково слід відвідати після укладання вдалої угоди – храм Шаолінь.

  Храм Шаолінь заснований в 495 році, він вважається однією з головних прикрас Китаю. Туди щороку прямують тисячі паломників. Раніше вважалося, що Шаолінь неприступний і потрапити всередину, може лише обраний. Однак у наш час це не так. Шаолінь давно став популярним та відкритим місцем для туристів. Сюди можна зайти, озирнутися, зробити кілька фото, побачити, як живуть ченці та чим вони займаються.

  Багатьох храм спричиняє своєю таємничістю. Адже з’єднатися з природою, пізнати себе і навколишній світ прагне кожна людина. Кажуть, після такої освіти авіа доставка вантажів з Китаю стає ще вигіднішою.

  У храмі досі проживають тисячі ченців. Релігія храму – буддистська. Самі ченці тренуються в єдиноборствах, читанні мантр та медитації. Вважається, що чернець, який досяг просвітлення, може в прямому розумінні парити в повітрі. Але в наші дні ніхто цього не бачив.

  Мистецтво Бонсай також має чималий сенс свого існування в храмах Піднебесної. Ченці стежать за своїми садами. Бонсай – це маленька копія оригіналу, яка найчастіше вирощується з карликового дерева. Зростання дерева залежить від кореневої структури. Чим більше місця для коріння, тим більшим у розмірах буде дерево. Це заспокоює. Можна провести кілька годин, зістригаючи непотрібні гілки та листя. До речі, бонсай – ще одна ідея для авіадоставки з Китаю.

  Ще одна причина відвідати Шаолінь – його вікова історія і неповторні традиції. Традиції Китаю, що збереглися до наших днів, цікаво співіснують з новими «традиціями». Побачити жінку в китайському кімоно (гофуку) на вулицях того ж таки Шан-Хая вважається нормальним. Багато жінок носять національний одяг. Чоловіки роблять це рідше.

  Успішним знаком для авіадоставки вантажів з Китаю вважається потрапити на карнавали, які обов’язково здивують і порадують своєю барвистістю: тут будуть салюти, феєрверки, смачна їжа, вуличні артисти, пожирачі вогню, фокусники та акробати.

  Для відпочинку підійде прогулянка парками. У тому ж храмі Шаолінь їх чимало. Є муровані парки. Поширені вони переважно в Японії, і вважаються великою окрасою будинку. Але чіпати їх не можна, як і виходити на пісок, на якому розташовані валуни, що прикрашають будинок.

  Можна також відвідати національні бібліотеки, але без знання мови, на жаль, щось зрозуміти буде важко.

  Подібні прогулянки Піднебесною не тільки надихнуть вас на подальший бізнес з Китаєм, а й допоможуть знайти чудові ідеї для авіадоставки Китай-Україна. Домовитися з постачальниками чи виробниками з їхньої території буде простіше, ніж під час спілкування у мережі. Ви зможете перевірити виробництво, помацати товар, переконатися у його якості та оцінити переваги.

  Доставку вашого товару з Китаю в Україну до ваших дверей організує логістична компанія Топкарго. Щоб розрахувати вартість, зверніться за номером 044-391-11-72. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть підібрати оптимальний спосіб доставки.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01