language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  “Шовковий шлях”: Україна стане перевалочним пунктом?

  china_doroga
  Колись давним-давно, а точніше — у другому столітті до нашої ери, існував Великий Шовковий шлях. Це був маршрут, яким проходили каравани зі Східної Азії до країн Середземномор’я. Найчастіше цей шлях використовувався для вивезення шовку з Китаю — єдиного на той момент місця виробництва цієї дорогої тканини, з чим і була пов’язана його назва.

  Співпрацювати з країною, і не стежити за змінами на світовій економічній арені просто неможливо, тому і новина про створення другого Шовкового шляху в двадцять першому столітті не могла пройти повз нас. Звичайно, авіадоставка вантажів з Китаю робить безглуздою подібну термінологію, але треба віддати їй належне: це досить дорога послуга, і часто вона зовсім не по кишені окремим замовникам, а таких досить багато.

  Шовковий шлях наших днів

  Шовковий шлях – це транспортний проект, який Китайська Народна Республіка розпочала ще в 2013 році. Це має бути гігантський залізничний маршрут, який з’єднає між собою Західну та Центральну Азію, Близький Схід, Європу. Глобальність проекту просто вражає. Вже 2014 року було створено інвестиційний фонд для його фінансування, початковий обсяг якого – 40 мільярдів доларів. Звичайно, проект увійде до заключної стадії свого здійснення ще не скоро: необхідний просто колосальний обсяг робіт, щоб втілити його в життя. Але до цього моменту авіадоставка Китай Україна безперечно може втратити свою популярність, ставши послугою для транспортування виключно термінових вантажів.

  Шовковий шлях та Україна

  Україна в планах розвитку Шовкового шляху має стати одним із багатьох перевалочних пунктів, через який транзитом проходитимуть китайські товари, пункт призначення яких — Європа. Поки що деталі проектів фінансування тримаються в секреті (або просто не продумані до кінця), так що доставка вантажів авіа з Китаю актуальна.

  За деякими даними, великий інтерес у китайських компаній викликає Чорноморськ, як порт, через який можна провозити транзитні вантажі, з чого можна укласти, що до створення залізничного Шовкового шляху, існуватиме морський Шовковий шлях. Звичайно, і зараз ті вантажі, які не доставляють авіакомпанії, привозять морем, але в планах інвесторів зробити Україну не просто кінцевим пунктом, до якого прибуває дещиця вантажів, а одним із пунктів, через які значний обсяг товарів рушить до Європи. Такий розвиток подій дуже цінний для країни, адже збільшений вантажопотік означає інвестиції, які вкладатимуться у транспортне сполучення всередині країни.

  На закінчення варто сказати, що, незважаючи на значні і далекосяжні плани з боку китайських компаній і підприємств, авіадоставка з Китаю залишається такою ж актуальною для українського населення. Наша компанія працює не покладаючи рук, розробляючи логістично продумані маршрути, супроводжуючи вантажі, намагаючись підтримувати тарифи, доступні для будь-якого представника нашої існуючої та потенційної клієнтської бази.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01