X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Що таке Tmall на Аліекспресс. Огляд нової рубрики

Аліекспресс регулярно вводить в систему оновлення. З’являються певні фішки, наприклад, монетки, розділи з бонусами. Ще одним нововведенням є Tmall. Це сторінка є на китайському Таобао. І тепер рубрика з’явилася на Аліекспрессе. Вона відрізняється від Молла, ми розповімо про незвичайних фішках, особливості та значення цієї рубрики.

Содержание статьи:

Tmall на Аліекспрессе

Це онлайн-магазин, який працює на майданчику Аліекспресс. Головна відмінність від замовлень з Аліекспресса полягає в наступному: в Tmall ви купуєте безпосередньо у Алі, без продавців-посередників. Відповідно, якість товару і сервісу також лежить на плечах китайського Аліекспресса.

Ви могли помітити, що ця рубрика схожа на Молл і Блискавку, хоча новий Tmall значно краще за всіма параметрами. Тепер тут продаються товари перевірених виробників, а значить якість кульгати не буде. Продукція проходить перевірку, ліцензування, ведеться звітність документації.

Віртуальні полиці в Tmall постійно оновлюються. Тут можна буде знайти товари для дому, техніку, дрібниці (канцелярія, аксесуари).

Tmall працює на російську аудиторію, тому і користуватися цим розділом можуть тільки жителі РФ. Чому? Склади знаходяться на території Росії, доставка ведеться звідти. До речі, з цієї ж причини багато замовлень доставляються швидше, ніж з Китаю.

Плюси Tmall

Чим він такий хороший? Чому на ньому вигідно замовляти товари? На ці питання ми відповімо, розповівши про переваги нової рубрики.

 • Сертифіковані товари. Товари перевіряються на всіх етапах (від виробництва до реалізації в віртуальному магазині).
 • Tmall видає електронний чек, який підтверджує покупку в інтернеті. Це важливо для компаній, що купують товар оптом.
 • Гарантія якості. Можна без проблем повернути куплений товар і отримати повернення коштів, якщо щось пішло не так. Магазин надає повне гарантійне обслуговування.
 • Швидка доставка. 2 місяці з Алі замінюються 2 днями Tmall. Замовлення доставляють на поштове відділення або кур’єром додому. Відправка товару відбувається протягом доби після оплати.
 • Широкий асортимент. Магазин пропонує продукцію провідних брендів техніки: Apple, Samsung, Braun, Philips, Tefal, Bosh.
 • Tmall працює з 70 тисячами міжнародними та китайськими брендами. Сьогодні кількість покупців перевищує 180 млн.
 • Alipay – зручна платформа для онлайн-платежів, яка працює на Тмолле. Це швидко і безпечно.
 • Низькі ціни. Китайські магазини відомі демократичними цінами на продукцію. Але якщо раніше можна було сумніватися з приводу якості, то тепер ця проблема вирішена. Ви можете придбати товар за меншою вартістю, але отримати якісний продукт.
 • Велика кількість розділів. Тут продаються: смартфони, електроніка, техніка, одяг, взуття, аксесуари та автотовари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01