X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Шоп-тури для початку вигідного бізнесу

  Шопінг-в-КитаїШоп -Туризм з’явився в нашій країні не так давно, але вже встиг завоювати популярність. Для любителів витрачати гроші в магазинах в даний час навіть розроблено безліч маршрутів, що пролягають по Меккам сучасного споживача. Найчастіше шаленілими шопоголіками є жінки та основний товар, який вони споживають – одяг. Однак це помилка. Шоптур – справжня криниця ідей для підприємця, який займається авіадоставкою вантажів з Китаю або інших країн світу.

  Напрями такого типу поїздок може бути різним. Так, шоп-тур може пролягати дорогою на схід. Китай, а саме його великі міста, наприклад, Шанхай і Гонконг, просто вражають величезною кількістю не просто магазинів, а величезних торгових центрів, де представлений найрізноманітніший товар, і, що примітно, за низькими цінами. Даний напрямок підходить для тих, хто збирається укласти вигідні угоди для авіадоставка з Китаю в Україну нового товару. На захід варто вирушати тим, хто любить європейську моду та збирається працювати з трендовими товарами. У цьому випадку варто обирати тури по Європі. Італія та Франція – ось місця основного зосередження модних речей. Тут також можна знайти безліч торгових центрів та бутіків. Щоправда, розцінки тут будуть на порядок вищими, ніж у Піднебесній, адже Китай – основний виробник у світі. І дуже багато брендів шиються саме там, і лише потім транспортуються до Європи. Але повернемось ще раз до Китаю. Справа в тому, що ця країна якнайкраще підходить для розумної витрати грошей і початку бізнесу на перепродажі товарів з мінімальними вкладеннями. Так, наприклад, недорогі тури в цьому напрямку підходять багатьом громадянам, які хочуть придбати оригінальні та якісні речі для доставки вантажів з Китаю авіатранспортом. Тут можна отоваритися будь-чим, починаючи від партій фірмових кросівок, аж до старовинних диванів ручної роботи. Любителям першого сподобається Гуанчжоу, де зосереджено основну кількість підприємств із виробництва одягу та взуття. Провінція Шеньжен створена для тих, хто божеволіє від цифрової техніки. Ні для кого не секрет, що тут можна придбати дуже недорогі комп’ютери, ноутбуки смартфони та іншу техніку, які можна продати в Україні за в рази завищеної вартості – і покупці все одно залишаться задоволені. Але варто приготуватися до того факту, що русифікованих екземплярів ви тут не знайдете. Для цього необхідно обговорювати індивідуальні умови авіакарго з Китаю. Пам’ятайте, що при самостійній авідоставці вантажу з Китаю в Україну у вас виникне низка проблем: від правильного митного оформлення до різних переплат, потреби яких у вас напевно виникнуть сумніви. Щоб не потрапити на гачки, які готують для недосвідчених перевізників, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01