language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заощадити на доставці товарів із Китаю?

  Китай – це просто мекка для бізнесменів. Саме там можна вибрати постачальників абсолютно будь-яких товарів, при цьому отримати ці самі товари за мінімальними цінами і в максимальній якості з усіх можливих варіантів. Безумовно, у будь-якому бізнесі дуже важливо правильно розрахувати витрати – і уникнути зайвого. Як правило, сюди входить вартість логістики, у нашому випадку – доставка товарів з Китаю в Україну. Природно, великі торгові китайські майданчики надають іноді безкоштовну доставку окремих категорій товарів: але у випадках, коли посилка невелика і замовлена вона приватним покупцем, а чи не оптовиком. А в цій статті ми хотіли б трохи докладніше розповісти про те, як зробити доставку різних товарів з Китаю в Україні вигіднішою.

  Як заощадити на доставці товарів з Китаю?

  Насправді вартість доставки товару з Китаю залежить відразу від декількох параметрів. Таким чином, щоб заощадити, ви повинні розуміти, який з параметрів вам не обов’язковий. Кінцева вартість доставки вантажу із Китаю залежить:

  1. Від того, яку точку відправлення ви оберете. Лише портових майданчиків у КНР понад сто двадцять, у кожному з них – свій розпорядок і черга. Якщо оперативна доставка вам важлива, то слід вибирати найнезавантаженіші пункти. Ця інформація, як правило, не лежить ніде у відкритому доступі, але якщо ви працюєте з кваліфікованим перевізником, то цілком можливо, що саме транспортна компанія знайде найменш завантажений портовий майданчик.
  2. Від того, який вид транспорту ви оберете. Авіадоставка, як правило, значно дорожча за морську, але враховуйте, що літаком ви точно отримаєте свій вантаж набагато швидше.
  3. Від вибору маршруту прямування і, відповідно, кількості місць перевалки вантажу. Щоб ваш вантаж не їздив країною туди-сюди, дуже важливо співпрацювати з кваліфікованими фахівцями транспортних компаній.
  4. Від способу запакування товару. Від цього залежить і надійність пересилання.
  5. Від наявності необхідної документації. Якщо великі товари не мають необхідних супровідних документів, то вкрай висока ймовірність того, що вантаж відчутно затримається на митному етапі.

  Якщо ви будете володіти повною інформацією про можливості та способи доставки вантажу з Китаю, то зможете здешевити кінцеву вартість доставки.

  Порада 1: плануйте доставку заздалегідь.

  Радимо обговорити всі нюанси, пов’язані з здешевленням транспортування з продавцем та фірмою-посередником. Узгодивши транспортну логістику, ви не тільки скоротите витрати, але й досягнете скорочення терміну пересилання, уникнете безлічі непередбачених ситуацій. Таким чином, ви отримуєте і запас часу, і економічнішу доставку. Розрахувавши заздалегідь вартість доставки, вам буде легко визначитися з оптимальною націнкою на товар, отримати прогнози про очікуваний прибуток. Саме тому, звичайно, в останній момент замовляти нічого не потрібно.

  Порада №2. Оцініть усі варіанти доставки.

  Іноді трапляється, що доставка цілого контейнера коштує дешевше, ніж доставка у складі збірного вантажу – навіть якщо у вас недостатньо вантажу для заповнення всього контейнера. Саме тому ми радимо вам або консолідуватися з іншими бізнесменами, які купують товари в Китаї, користуватися сервісами спільних покупок, або просто робити ставку на контейнерні перевезення, які досить часто надаються різними транспортними компаніями.

  Порада №3. Використовуйте переваги збірних вантажів та спільних закупівель.

  Все ж, хто б не що казав, саме збірні вантажі – найбільш екологічний, економічний, надійний і вигідний варіант доставки вантажів з Китаю.

  Порада №4. Використовуйте морську доставку.

  Так, морський варіант доставки менш оперативний, ніж авіа і ваш вантаж йтиме до вас досить відчутна кількість часу. Тим не менш, цей спосіб в рази бюджетніший, ніж та ж авіадоставка. Перевезення вантажів морем – це найдешевший спосіб доставки товару з Китаю. Він займає більше часу, проте суміжні витрати (витрати на складування, зберігання товарів) будуть мінімальними.

  Порада №5. Уважно оцінюйте варіанти доставки, які надаються постачальником за промовчанням.

  У деяких випадках зусилля транспортування бере на себе постачальник. Як правило, це характерно для великих постачальників і за наявності великих замовлень.

  Загалом вигідних варіантів доставки різних товарів з Китаю сьогодні існує досить багато: на ній можна і потрібно економити, щоб весь бізнес загалом був більш вигідним. Ви також можете звернутися до фахівців компанії Topcargo і ми організуємо для вас швидку, безпечну, надійну та вигідну доставку будь-яких товарів з Китаю.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01