X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

  • Русский
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Скільки коштує оптова закупівля речей з Китаю

    Сьогодні більшість товарів по всьому світу виготовляється в Китаї. Якщо ви вирішили зайнятися перепродажем китайської продукції, то важливо розрахувати статті витрат. Це допомагає планувати бюджет, оцінювати ризики масштабних закупівель певних товарів і все-таки планувати подальший розвиток бізнесу. Ми розповімо про базову «наборі», в який потрібно вкладати гроші, замовляючи китайську продукцію.

    Базові статті витрат

    Перше, що прийде в голову, – враховувати вартість товару і цінник на транспортні послуги. Але не все так просто, як може здатися, адже за доставкою з Китаю варто ще багато операцій.

    • Тарифи. Податок на імпорт (тобто ввезення в країну товарів, виготовлених в Китаї) регулярно змінюється. Новий тариф може бути вище або нижче попереднього. Тому підприємцям варто розраховувати відразу на більш високі ціни, щоб грамотно розпорядитися грошима.
    • Транспортування. Завезти товар в країну можна літаком, кораблем або автомобілем. Від виду транспорту змінюється ціна і термін доставки продукції з Китаю в будь-яку точку світу. Авіадоставка найшвидша, як наслідок – найдорожча. Кораблем товар буде їхати довше, але і ціна менша. Тариф на автодоставку змінюється в залежності від відстані.
    • Вартість товару. Очевидна стаття витрат, але є підводні камені. Ціна покупки розраховується в день відвантаження, а не на момент замовлення. Це залежить від обмінного курсу, на що теж варто звернути увагу.
    • Митний збір. При завезенні товару в країну імпортер повинен оплатити митний збір. Ця сума сягає 1000 $, хоча через проблеми з термінами доставки ціна збільшується.
    • Проблеми під час доставки. Великі поставки не обходяться без ексцесів. Товар може бути пошкоджений, неправильно укомплектований, а про і ціла частина не доходить до пункту призначення. Довгий шлях з Китаю в європейські країни супроводжується величезною кількістю задіяних осіб, тому знайти, з чийого боку огріх, навряд чи вийде. Імпортери в кінцевому підсумку покривають проблеми за свій рахунок.
    • LCL-збір. Якщо вантаж займає менше повного завантаження контейнера для перевезення, імпортерові потрібно доплачувати цей збір. Перевізники встановлюють різні цінники, тому варто розраховувати на високу вартість перевезення товару невеликою партією.
    • Час гроші. Це стосується автомобільних та морських перевезень. Коли далекобійникам доводиться чекати в довгих чергах, виникає додаткова стаття витрат – оплата за очікування.
    • Перепакування. Міжнародні перевезення здійснюються з дотриманням всіх правил. Тому китайський товар потрібно заново упаковувати відповідно до міжнародних вимог. А це додає вартість матеріалів, доставки і витрачених сил.
    • Аудит. Митна перевірка здійснюється не тільки на момент прибуття вантажу, але може відбуватися протягом наступних 5 років. Звідси розуміємо, що важливо зберігати документи. Будь-яка помилка може вилитися в штраф і обмеження до закупівель.

    Приховані витрати на імпорт з Китаю

    Обмовимося відразу, що це ризикований бізнес. Неможливість контролювати поставки з Китаю, участь багатьох компаній в процесі перевезення – це певний ризик. Важливо знати про приховані статтях витрат, щоб не розгубитися, коли доведеться платити за помилки під час транспортування або оплачувати інші провали.

    Досвід бізнесменів, які займаються поставками і перепродажем товарів з Китаю, показав, що це ризиковане підприємництво. Який би ідеальною не здавалася ланцюжок поставок з Китаю, варто мати суму «на чорний день».

    Це фінансові активи, які використовуються в непередбачених ситуаціях. Наприклад:

    • Недобросовісний постачальник. Потрапити в руки шахраїв можна, якщо ви початківець у цій галузі. Хоча деякі махінації настільки продумані, що навіть досвідчені бізнесмени йдуть в мінус.
    • Ризик поставки неякісного товару. Знову ж, прокол з боку китайського продавця, товар якого не сертифікований і не перевірений на якість.
    • Ризик незатребуваності. Динамічність ринку і відносно довгий час поставки іноді грають злий жарт. Тому розраховувати на тк продукцію, на яку буде попит незалежно від трендів.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Заказать доставку

    Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

    Обращайтесь к нам

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01