X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Сонячні батареї оптом з Китаю

Самостійне виробництво електроенергії, це не тільки вигода в довгостроковій перспективі, але також і незалежність. Автономні батареї можуть розміщуватися на даху або на присадибній ділянці. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то такі панелі не складе великих труднощів змонтувати близько вікна або на балконі. Головне, вибрати сонячну сторону. Сонячні батареї хороші і на дачі, а також в тих місцях, де неможливо підключити інші джерела живлення.

На об’єктах промисловості або комерції також в деяких ситуаціях вигідно і зручно користуватися автономними джерелами живлення. У той же час вартість такої продукції прив’язана до іноземної валюти, тому сонячні батареї від європейських чи американських компаній обійдуться недешево. Гарна новина полягає в тому, що є китайські аналоги, які за своєю якістю нічим не поступаються європейської продукції. Коштують вони при цьому значно дешевше.

Особливості китайських сонячних батарей

Китай один з лідерів по виробництву сонячних панелей. Тому, якщо вам потрібен великий оптовий замовлення має сенс купити сонячні батареї саме в Китаї. Однак, є важливе правило при покупці панелей в Китаї: потрібно вибирати продукцію тих виробників, які вже зарекомендували себе на ринку. Такі вироби коштуватимуть вище середньої ціни по китайського ринку, але істотно нижче, ніж подібна продукція з Європи. Купувати ж найдешевші панелі на ринку, від виробників без імені, не рекомендується.

Перевірені компанії з виробництва сонячних батарей у своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням і технологією. На сайтах, які продають такі вироби, ви можете ознайомитися з сертифікатами якості. Також зверніть увагу на рік заснування компанії, відгуки про продукцію.

Дешевизна якісних панелей від китайських виробників пояснюється тим, що на відміну від країн Європи, урядом не встановлена мінімальна вартість виробу. Більш того, уряд Китаю субсидіювала виробників фотоелектричної продукції, а також спонсорувала розробки в НДІ республіки. Велике число виробників, урядові субсидії і відсутність антидемпінгових заходів сприяє високій конкуренції.

Виробники сонячних джерел електроенергії поділяються на тих, хто займається повним циклом виготовлення та тих, хто виготовляє лише частина елементів. Так, в Китаї є компанії вирощують кремній і реалізовує повну збірку панелей. Їхня продукція коштує вище середньої, але якість дуже висока. Інші компанії виготовляють тільки рами для батарей, але це стає підставою заявити про власне виробництво.

Якість виготовлення рам визначає і якісні характеристики всього виробу. Тому особливу увагу при підборі варто звертати саме на характеристики рам. Такі рами переважно виготовляють з алюмінієвого сплаву. Якщо вказується інший матеріал, то це привід насторожитися.

Вибір за вам, а компанія Topcargo допоможе вигідно і акуратно доставити сонячні батареї з Китаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01