X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Список документів для імпорту з Китаю

Міжнародні перевезення – це не тільки вигода, а й великий список необхідних документів. Наявність документів гарантують збереження закупівель, а страховка покриває витрати на покриття непередбачених ситуацій. Перевезення товару на міжнародному рівні мають ряд особливостей, які часто змінюються. Щоб розібратися з тонкощами і оформленням документів, рекомендуємо звертатися до логістичного менеджеру.

Ми розповімо про необхідні документи для імпорту китайського товару.

Перелік документів для імпорту

 1. Коносамент.
 2. Авіанакладна.
 3.  Комерційний інвойс.
 4. Консульський рахунок.
 5. Сертифікат походження.
 6. Ліцензія на імпорт.
 7. Сертифікат фумігації.
 8. Пакувальний лист.

А тепер по порядку.

Коносамент (B / L)

Коносамент – це письмовий сертифікат, який надає перевізник, він також підписується транспортним відділом компанії перевізника. Це потрібно для того, щоб підтвердити відповідальність судноплавної компанії за цілість і збереження товару до його отримання.

Авіанакладна

Документ видається авіакомпанією, яка перевозить вантаж. Папір підтверджує, що вантаж буде отримано перевізником, тому не допускається передача авіанакладній третім особам. Знову ж, документ підтверджує відповідальність перевізника за збереження вантажу.

Комерційний інвойс

Продавець надає цей документ, де вказується назва, кількість і ціну закупівлі. Це рахунок-фактура від компанії продавця, що надається покупцеві. Папір підтверджує угоду сторін у відносинах покупка-продаж.

Використовуються в міжнародних перевезеннях, тому комерційний інвойс – це обов’язковий документ в міжнародній торгівлі.

Консульський рахунок

Видається консулом країни-імпортера в країні-країні-експортері. Для цього експортер заповнює спеціальну форму, надану консульством країни.

Документ використовується як основа для розрахунку ввізних мит. Це потрібно, щоб товари легко пройшли через митницю в країні-імпортері.

Сертифікат походження

Документ видається органом уряду країни-експортера і використовується в митницях імпортера. Сертифікат походження потрібен в регіонах, де немає необхідності надавати митні і консульські рахунку.

Ліцензія на імпорт

Деякі країни сьогодні вимагають від імпортера, щоб була ліцензія на імпорт певних товарів. Якщо не отримати цю ліцензію, стає неможливим ведення бізнесу.

Країни з метою захисту споживачів частково обмежують обсяг завезення товарів.

Сертифікат фумігації

Цей документ використовують для підтвердження фумігації таких товарів, як зерно, боби, шкури, деревні і рослинні наповнювачі. Робиться для захисту споживача.

Пакувальний лист

У цьому документі точно і детально описується змісту імпортного товару. Це своєрідне доповнення до інвойсу, про який ми говорили. Тут перераховуються деталі упаковки для перевірки товару в пункті отримання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01