X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Спортивні бренди одягу з США

Спортивний одяг може стати як щоденним стилем для енергійних людей, так і служити в якості спеціальної екіпіровки для спортсменів і людей, чиє життя так чи інакше пов’язана з фізичними тренуваннями. Такий одяг практична, міцна і стильна. Відомі бренди постійно працюють над вдосконаленням матеріалів і втілюють інноваційні технології, щоб забезпечити найвищий захист і комфорт під час фізичних навантажень. Саме тому так важливо купувати оригінальну спортивний одяг, адже копії всього лише візуально схожі, а їх якість залишається низьким.

Індустрія спортивного одягу дуже сильно розвинена в США. У цій країні є як власні спортивні бренди зі світовим ім’ям, так і представництва практично всіх світових компаній. Ринок спортивного одягу в США величезний і будь-яка людина зможе знайти те, що шукає. Також з переваг покупки в США можна виділити 100% оригінальність продукції і часті знижки. Купити одяг для спорту в США – це вигідно. Вартість навіть з урахуванням доставки виявиться істотно нижче, ніж покупка в місцевих магазинах. Більш того, купуючи в Америці можна знайти свіжі моделі, яке прийдуть на наш ринок тільки через кілька місяців або навіть років.

Що і як купувати в США?

Практично всі основні сайти в США відкриваються тільки на англійській мові, тому скористайтеся браузером Google Chrome з вбудованим перекладачем, якщо ваш англійська далекий від досконалості. Також врахуйте іншу систему заходів і розмірів. Для перекладу з однієї системи в іншу зручно використовувати онлайн-конвертер. При підборі розміру спирайтеся на інформацію від виробника, а для більшої точності вибачте виміри через контактну форму сайтів. Щоб точно не помилитися з розміром, читайте відгуки на великих майданчиках Amazon і eBay.

Для покупки підійдуть банківські карти міжнародного зразка, Visa або Mastercard. Ви можете використовувати карти в національній валюті, але тоді конвертація відбуватиметься за курсом валют на момент списання коштів, або ж замовити доларову карту, щоб поповнювати її за вигідним курсом коли вам зручно. Важливо, щоб у вас на карті була активована опція оплати в інтернеті.

Серед великих брендів для спорту, виділяються Nike, New Balance, Reebok, Skechers, Jordan, Puma, Under Armour, Adidas, Backcountry, Online Sports, Gap, Old Navy і інші. Купуючи в США легко знайти найсвіжіші моделі одягу, а на вироби минулого сезону практично завжди діють привабливі знижки.

Де купити і як доставити?

Ви можете знайти в інтернеті інтернет-магазини великих спортивних брендів. Шукати потрібно магазини США. У фірмових магазинах ви придбаєте на 100% оригінальну продукцію, до того ж там часто бувають знижки. У той же час не всі такі інтернет-магазини приймають українські банківські карти. Це пов’язано з тим, що часто майданчики таким чином борються зі спекулянтами. Сума на вашому рахунку може бути заморожена, але замовлення при цьому скасовано. Тому рекомендується перед покупкою прочитати відгуки клієнтів і при необхідності замовити у карго-компанії послугу викупу.

Безліч брендових речей ви можете також знайти на великих інтернет-магазинах, таких, як Yoox, Walmart, 6PM і SportsDirect. Також не варто забувати про Amazon і eBay.

Щоб доставка була вигідною і в термін, зверніться за послугами до компанії «Топкарго». До вашого вибору різні способи доставки. Компанія вже не перший рік на ринку, тому всі процеси максимально налагоджені. Ви можете без побоювання вибудовувати партнерські відносини з компаніями в США для реалізації брендових речей в Україні. Також нічого не завадить вам поповнити особистий гардероб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01