X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Спортивне харчування з Китаю: особливості бізнесу

  sportpit-chinaСеред спортивних товарів, які зазвичай імпортуються з Китаю: різні білкові коктейлі, енергетики, поживні батончики та інше. Звичайно ж, для досягнення успіху в цій справі потрібно якнайчастіше оновлювати наявний асортимент. Крім цього, вітаміни та корисні харчові добавки, що продаються в Україні, неодмінно повинні бути сертифіковані та пройти контроль якості, оскільки від цього безпосередньо залежить стан здоров’я споживача, що споживає продукцію.

  Якщо ви вирішили побудувати власний бізнес на авіадоставці вантажів для спорту з Китаю, вам слід спланувати, де саме розташовуватиметься такий магазинчик. Найкращим варіантом є розташування близько до будь-якого фітнес-центру, або ж усередині нього. Також гарною ідеєю є розвиток такого бізнесу в будівлі, що знаходиться неподалік магазину тренажерів та іншої спортивної атрибутики.

  Для залучення ще більшої кількості відвідувачів у магазин дуже вигідно не тільки розробити правильну рекламу, але й найняти грамотних продавців-консультантів. Потрібно це переважно новачкам у сфері спорту, які вибирають подібні добавки чи протеїни вперше.

  Мерчендайзинг – половина успіху магазину. Потрібно навчитися правильно розкладати товари за типами та силою дії, щоб і новачкам, і давнім спортсменам було набагато простіше зробити правильний вибір серед усього різноманіття. Для зручності орієнтації клієнтів по магазину можна біля кожного товару повісити інструкцію з корисними нюансами.

  Для мотивації клієнтів до дотримання здорового способу життя в магазині можна поставити стенд, за скляною кришкою якого будуть розставлені диски з фільмами про правильне харчування і тренування. За допомогою послуги доставки товару додому можна клієнта мотивувати замовляти товар у зручний час. Доставку товару зручно організувати як поштою, так і через кур’єрську службу.

  Незайвим буде укладання юридичного договору з тими китайськими постачальниками, які могли б запропонувати гідний відсоток знижки за оптові закупівлі. Щоб не витрачати особистий час на оформлення і доставку вантажів авіа з Китаю, зверніться до представників компанії Топкарго. Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб доставки та привеземо вантаж “під ключ”.

  Взявши до уваги той факт, що торгова ніша оптового харчування для спортсменів заповнена, прямо сказати, дуже мізерно, можна не боятися появи конкуренції і спокійно розвиватися і йти вперед. Додаткові джерела фінансових вливань на цьому ґрунті організувати дуже легко, лише налагодивши тісне співробітництво з різними фітнес-центрами, спортивними залами та аналогічними барами.

  Ні для кого не секрет, що зараз все більшим авторитетом стали користуватися натуральні трав’яні чаї та настої. На цьому теж можна зробити своєрідний акцент, спорудивши безпосередньо всередині магазину мініатюрний фіто-бар із завжди свіжими чаями та холодними напоями, які компанія Топкарго дбайливо доставить авіадоставкою Китай-Україна.

  Щоб нещодавно зародився бізнес раптово не «прогорів», потрібно постійно, що називається, в обидва очі стежити за тим, щоб товар, що цікавить клієнтуру завжди, ну, або майже завжди, був в наявності. Не чекайте, доки розкуплять весь товар. Замовляйте авіадоставку вантажів із Китаю заздалегідь.

  Ризик «прогоріти» заснований ще й на тому, що аудиторія у даного типу закладів надзвичайно мала. Щоб це змінити, потрібно щеплювати молоді, що росте, а також людям середнього віку якнайбільше правильних і здорових звичок, чому такі магазини якраз підуть на користь.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01