language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Верстати з Китаю для малого бізнесу

  Розвиток малого бізнесу в сучасному світі зараз виходить на новий рівень. Тому зростання невеликих компаній для отримання великого прибутку має бути бюджетним, але при цьому мати певну якість. Враховуючи сучасне податкове регулювання, а також законодавство країни, можна вважати, що держава досить зацікавлена у розвитку малого бізнесу. І, маючи великий прогрес технічної революції, багато країн орієнтовані на купівлю обладнання за кордоном. Однією з провідних країн у цій сфері є Китай.

  Чому обладнання варто закуповувати саме в Китаї?

  • Одна з головних переваг – ціна. Її доступність є основним фактором при виборі способу Китай Україна доставка, коли виробник планує закуповувати обладнання. >
  • Розмір асортименту, який представляє китайський ринок. Знайти якісне обладнання на європейських ринках досить легко, але якщо вам потрібне обладнання, яке складно знайти на ринку Європи в бюджетному варіанті, то китайський ринок буде найкращим виходом із ситуації.
  • Незважаючи на те, що виробники мають обладнання не такої високої якості, вони все одно надають гарантію на певний термін, можливість закупівлі деталей при поломках, а також інструкції щодо використання обладнання у форматі відео.
  • Для транспортування товарів із закордону існують посередники, які можуть повністю від початку до кінця провести процес постачання обладнання: вони беруть на себе повне спілкування з виробником, перевіряють на наявність шлюбу параметри обладнання, забезпечують доставку, а також усі процеси розмитнення товару з Китаю до країни, доставлять обладнання у призначене місце для клієнта та проведуть настановні роботи.
  • Ринок Китаю також багатий крім основного обладнання, міні-обладнанням, яке найчастіше є найбільш оптимальним при роботі малого бізнесу.< /li>

  Які переваги має міні-обладнання в роботі малого бізнесу?

  1.  Головна його перевага – його розмір. Його малі габарити дозволяє вмістити обладнання в невеликому будинку, гаражі або офісі середньої площі.
  2. Висока окупність. Якщо обладнання належить до бюджетної категорії, то час його окупності – півроку – рік.
  3. Робота малого бізнесу апріорі не вимагає великої кількості співробітників, але при хорошому технічному забезпеченні, кількість штату стає ще меншою, а відповідно витрати на співробітників також зменшуються .
  4. Мінімізація ризику організації виробництва на заводі або невеликої виробничої лінії.

  Найпоширеніші сфери бізнесу з використанням обладнання з Китаю:

  1. Машини для виробництва продуктів харчування;
  2. Пивоварне обладнання;
  3. Пакувальні верстати;
  4. Устаткування з виробництва будматеріалів.

  Популярне міні-обладнання для малого бізнесу:

  • Верстат з виробництва кукурудзяних трубочок (від 3 000$)
  • Машина для приготування локшини (від 20 000$)
  • Пивоварня (від 5 000$)
  • Верстат для виготовлення м’ясних напівфабрикатів (від 15 000$)
  • Міні-завод з переробки молока (від 5000$ до 100 000$)
  • Устаткування для розливу питної води (від 12000$)
  • Верстати з виготовлення комбікорму (від 2000$) і т.д.

  Як знайти якісне обладнання на китайському ринку?

  Розібратися з плюсами та мінусами обладнання з Китаю, вибрати сферу виробництва, а також визначитися з бюджетом для розвитку бізнесу – це первинні фактори у відкритті виробництва. Наступний крок – це закупівля обладнання у правильних постачальників. Через велику кількість виробників обладнання на ринку важливо правильно вибрати компанію, яка забезпечить якісну та своєчасну систему обслуговування та доставки верстатів із закордону. Далі наведено основні критерії, які необхідно врахувати при виборі обладнання:

  1. Вибір інтернет-ресурсу, на якому ви хочете придбати обладнання. Для цього необхідно мати впевненість у постачальнику, у якого ви хочете купити товар з Китаю. Важливо відштовхуватися не тільки від місця сайту в рейтингу, але й від відгуків не тільки на сайті компанії, але і на сторонніх ресурсах.
  2. Перевіритись як товар китайського виробника. Але великим недоліком є те, що більшість сайтів не перекладено російською мовою. Саме тому найчастіше для того, щоб правильно задати характеристики для покупки певного товару, необхідно буде користуватися послугами перекладача.
  3. Не бюджетним, але перевіреним варіантом є відвідування заводу або офісу компанії постачальника, з яким ви плануєте співпрацювати.
  4. Мати в штаті людину, яка буде цілеспрямовано працювати з китайськими виробниками. Тому що якщо людина зосереджена лише на даній сфері роботи, то якість її виконання буде значно вищою, а відповідно обладнання та інші технічні моменти будуть виконані на найвищому рівні.
  5. Також одним з найважливіших кроків є процес знаходження компанії-посередника, який зможе доставити ваше обладнання з Китаю в потрібну точку світу. Однак для цього також необхідно відвідати багато сайтів, які повинні мати мінімум 80 % позитивних відгуків.

  Тому якщо Ви вирішили закуповувати обладнання за кордоном, то в цьому питанні краще звернутися до людей, які зможуть врахувати всі нюанси та забезпечити вам якісну купівлю, перевезення та доставку вашого обладнання.</span >

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01