X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як формується вартість послуг митного брокера?

При перевезенні митного вантажу, необхідно правильно оформити всі документи, відповідно до законодавства прийнятої країни. У цьому питанні ви допомагаєте розібратися, вірніше зробимо все для вас, такого фахівця як брокера. У випадку, якщо компанія хоче зробити все чітко, швидко і без зайвих витрат. Тоді є певна потреба наймати цього фахівця. Ця стаття доступна, щоб переконатися, що це необхідно.

Є 5 критеріїв, на основі яких формується вартість послуг брокера

 1. У регіоні, де ви проходите митне оформлення

Митні пости мають власні компетенції в кожному регіоні. Таким чином, слід враховувати цей чинник. Існує також певна закономірність, на основі якої формуються ціни. А саме, ближче до хмари центр митної точки, тим вище вартість.

 1. Тип вантажу

Для кожного митного вантажу надайте повну інформацію про нього. Вона відображається в декларації, а також суміжній документації. Якщо вантаж є обладнанням або технічним обладнанням, процес верифікації може тривати довше. Брокер, в свою чергу, мінімізує терміни продукту в офісі, але тільки в межах своєї компетенції.

 1. Постачання

Одноразову співпрацю з брокером є досить дорогим вправа. Однак, з постійною співпрацею, багато брокерів готові піти на зустріч, роблячи хорошу знижку. Тому що всі наступні контракти будуть складені відповідно до готового шаблону. Саме тому він є вигідним для клієнтів, які співпрацюють у постійній формі.

 1. Кількість транспортних засобів, залучених

У цьому питанні, брокер допомагає заощадити ваші гроші. Тому що з великим обсягом вантажу, іноді беруть участь кілька транспортних засобів. Фахівець, той же, вирішує цю проблему в напрямку клієнта, зменшуючи кількість ТЗ до можливого мінімуму.

 1. Кількість контрактів

Це також про збереження ваших грошей. Нюанс цієї ситуації є наступний. Кожен контракт має свою власну декларацію. Чим менше з них, тим дешевше. Завдяки своїм великим числом, є великі витрати. Оскільки всі вони в кінцевому підсумку видаються індивідуально. Брокер зможе зменшити їх кількість, тим самим заощаджуючи ваші гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01