language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чи варто вивчати китайську мову?

  Рішення почати вивчати нову мову може бути викликано як професійною необхідністю, і бажанням відповідати віянням часу. Якщо у минулому-позаминулому століттях володіння французьким чи німецьким були стандартом для освіченої людини, то сьогодні пальму першості впевнено тримає англійську. Час і серед іноземних мов з’явився новий, популярний фаворит – Китай. Китай сьогодні – країна з надзвичайно високо розвиненою торгівлею, тут можна купити абсолютно будь-які товари, що особливо актуально для бізнесменів, яким необхідно купувати товари за найбільш вигідними цінами для подальшого перепродажу. Саме тому, володіння китайською мовою – справжній маст-хев для різноманітних бізнесменів та підприємців. Безперечно, завжди можна скористатися перекладачами онлайн, або навіть послугами фахівців, але набагато приємніше володіти мовою самостійно.

   Основні переваги вивчення китайської мови: у чому вони полягають?

  1. Насамперед китайською мовою говорить майже 1,5 млрд. осіб. Це – одна з найпоширеніших світових мов. Відповідно, спілкування з півтора мільярдами людей стане для вас абсолютно доступним, без будь-яких мовних бар’єрів. Китай — країна давньої та багатої культури, чия писемність налічує майже 3,5 тисяч років. Можна тільки уявити, які величезні пласти знань зберігають у собі носії китайської мови і мають доступ до них. Китайською мовою написані чудові філософські трактати, літературні твори, чудові вірші. Безумовно, китайські автори не надто популярні в СНД: неможливо адекватно перекласти їх російською мовою, зберігши все різноманіття значень та смислів. Як мінімум, для розвитку загальної ерудиції – це дуже добрий варіант.
  2. Вивчення китайської мови – маст-хев для всіх, хто планує бізнес із Китаєм. Безумовно, популярні сайти на кшталт Аліекспрес мають переклади російською – хоч і дуже некоректні, як і Таобао, як і 1688. Але найбільш точний пошук конкретних товарів і хороших постачальників можна здійснювати тільки володіючи мовою. Враховуйте також, що з постачальниками перманентно потрібно підтримувати зв’язок, китайці, у свою чергу, далеко не завжди володіють російською чи англійською.
  3. Китай – цікава та комфортна країна для подорожей, тут можна купити безліч цікавих та дешевих речей. Як туристичний напрямок, Китай також чудово розвинений: як мінімум варто подивитися такі міста як Пекін, Шанхай, Гонконг, поїхати до Великої Китайської Стіни, оцінити чудову красу національних парків і невеликих автентичних міст. Однак китайці загалом погано знають англійську та ще рідше російську мову. Тому краще, якщо ви знатимете деякі найбільш поширені слова, щоб орієнтуватися в країні. І, запевняємо вас, з володінням китайською мовою ваші подорожі вийдуть на принципово новий рівень.

  Головні недоліки вивчення китайської мови: у чому вони полягають?

  1. Загалом, китайська мова – надзвичайно складна для вивчення. Він дуже відчутно відрізняється і від російської, і від української, і від англійської, і від французької. Загалом відрізняються навіть принципи вивчення цієї іноземної мови. Головна складність китайської полягає в ієрогліфах, яких тисячі. Але при цьому ті, хто вивчали китайську мову, говорять про те, що складність її вивчення досить сильно перебільшена.
  2. Безумовно, ви навряд чи будете, навіть перебуваючи в Китаї, чути загальноприйняту, літературну китайську мову. Ще один «приємний» сюрприз у китайському полягає в тому, що, перебуваючи в Китаї, ви дуже рідко чутимете хороший, якісний путунхуа (офіційна мова Піднебесної). У величезному та густонаселеному Китаї сотні (якщо не тисячі) місцевих діалектів, які накладають свій відбиток на вимову мешканців Піднебесної. Всі діалекти китайської мови, звичайно, вивчити неможливо, тому стовідсоткове розуміння носіїв буде нереальним.
  3. Вивчення китайської мови без будь-якої явної мети – це не найкраща витівка. Якщо не визначити свою мету у вивченні китайської, то ніколи не прийде почуття насичення та завершеності. З таким підходом мову можна вивчати все життя, але так ніколи і не досягти мети: як мінімум, тому що її просто немає. Але якщо ви плануєте бізнес з Китаєм, якщо ви хочете туди переїжджати, або ж, як мінімум, цікавитеся історією та культурою цієї країни, плануєте подорожі, то вивчення китайської мови буде для вас дуже доречним.

  Якщо ж у вас немає ні часу, ні ресурсів на вивчення китайської мови, але ви у будь-якому випадку плануєте бізнес з Китаєм, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Топкарго. Ми не просто організуємо якісну, швидку та надійну доставку ваших товарів з Китаю, а й допоможемо обрати найкращих постачальників, організуємо доставку на китайський склад і вже звідти – в Україну. Безперечно, у нашому штаті також працюють висококваліфіковані перекладачі китайської мови.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01