language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чи варто купувати квартиру в іпотеку?

  Власне житло – це, безумовно, привілей у певному сенсі. Хтось намагається купити власне житло якнайшвидше, хтось – орендує квартиру чи будинок, щоб не бути прив’язаним до певної локації. Але загалом питання купувати чи орендувати завжди дуже актуальне. Питання, яке ставить собі більшість людей, які не мають власного житла. Форуми потенційних покупців житла розриваються від спекотних суперечок. Придбати в іпотеку чи знімати?

  Чи варто купувати квартиру в іпотеку?

  Для того, щоб зрозуміти, чи варто вам далі винаймати чи придбати собі квартиру, варто відповісти на низку важливих питань. Безумовно, у різних варіантах – як при оренді, так і при покупці в іпотеку, є як свої ризики, так і свої незаперечні переваги.

  Представляємо вам наш особистий чекіст на вибір між іпотекою та орендованим житлом:

   1. Чи плануєте ви переїзд до іншого міста чи іншої країни у найближчі 1-2 роки? Якщо плануєте те, безумовно, покупка житла точно буде зайвою. Як мінімум, тому, що продати житло іноді так само непросто, як і купити його.
   2. Чи ви хочете пожити в різних районах вашого міста? Чи може якийсь час взагалі, за містом?
   3. Ви визначилися, чи хочете пожити у приватному будинку чи все-таки у квартирі?
   4. Чи готові ви до погіршення деяких умов, щоб отримати квартиру у власність (купити квартиру на околиці міста замість оренди в центрі, наприклад, або переїхати в спальний, але новий район замість району з існуючою інфраструктурою)?
   5. Платеж по % за іпотекою перевищує суму, яку ви платите за оренду квартири?
   6. Чи готові ви вкластися в покупку автомобіля, якщо в районі з новою квартирою у вас не буде такої ж транспортної доступності, як у випадку зйомки?

  Чи готові ви вкластися в капітальний ремонт в іпотечній квартирі? Як правило, це потрібно навіть у разі вторинного житла. А якщо йдеться про новобуд, то тим більше. Щоправда, тут є і плюс – ви можете обставити квартиру так, як бажаєте, в

  • Чи буде для вас іпотека навантаженням на сімейний бюджет у частці, що перевищує 50%? Якщо подивитися правді у вічі, то саме стільки необхідно відраховувати на іпотечні витрати.
  • Скільки триватиме період паралельного оренди та будівництва квартири якщо ви купуєте новобудову? Тут дуже важливо враховувати витрати і розуміти, що крім витрат на відрахування на користь іпотеки, буде потрібно
  • Чи розумієте ви, що квартира, яку ви купите в іпотеку і в якій ви житимете, буде вашим пасивом, а не активом? Звичайно, згодом, ця квартира може стати і активною – вже після того, як ви викупите її повністю, а також зможете, наприклад, здавати в оренду.

   

  Усі ці питання — базові, ті, які потрібно вирішити перед покупкою житла. Якщо ви відповіли на абсолютну більшість із цих питань, розрахували фінанси та розумієте, що іпотека у вашому випадку – оптимальний варіант, то чому б і ні. Природно, іпотеку брати має сенс тоді, коли ви вже маєте кошти на перший внесок за квартиру.

  Іноді забудовники пропонують розстрочку. Але більшість із таких пропозицій – приховані кредити. Майже 80% будівельних компаній пропонують програми розстрочки чи безвідсоткові кредити. Про додаткові платежі часто стає відомо вже після підписання договору. Загалом радимо вам максимально уважно вивчити договір, який ви збираєтеся підписувати, щоб уникнути неприємних сюрпризів надалі.

  Переваги іпотеки: які вони?

  Контекст такий, що найчастіше іпотеку на квартиру згадують у негативній конотації. Звісно, є багато людей, які на хвилі зміни валютних курсів здорово обпеклися на такому підприємстві. Але переваг, насправді, більш ніж достатньо. Серед них:

  1. Якщо ви купуєте квартиру в іпотеку, то зростання цін на ринку нерухомості ніяк на вас не позначиться.
  2. Також у разі девальвації ви максимально захищені. Як правило, захист забезпечує банк, з яким ви укладаєте договір.
  3. Навіть якщо банк, послугами якого ви користуєтеся, збанкрутує, його просто викупить інший банк. Тут для вас точно немає жодних ризиків.
  4. Зрештою, купівля квартири в іпотеку вийде дешевше, ніж постійна оренда. Хоча перший час іпотеки завжди є досить складним.
  5. Навіть у разі фінансових труднощів, можлива реструктуризація кредиту або ж кредитні канікули.

  Плюси оренди квартири: які вони?

  1. Ви не прив’язані до постійного місця проживання. Грубо кажучи, якщо ви захочете емігрувати, зробити це буде набагато простіше.
  2. Вы можете менять место проживания даже в одном городе тогда, когда захотите.

  Естественно, покупать квартиру в ипотеку или нет – решать вам.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01