language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Будматеріали з Китаю

  Сьогодні навряд чи можна знайти вигіднішу країну для пошуку постачальників практично будь-яких товарів, ніж Китай. Переваг маса реально низькі ціни, дійсно висока якість і стовідсоткова відповідність трендам у різних галузях від одягу до електроніки, від меблів до спортивних товарів і товарів для дому. Виробники з КНР завжди стежать за трендовими новинками, «підглядають» секрети на фірмових заводах, і втілюють у життя дешевші варіанти, які користуються в нас величезним попитом.

  Від вас потрібно знайти товари з прийнятною якістю за найвигіднішими цінами і реалізувати їх, тим самим побудувавши свій прибутковий бізнес. Втім, цей момент складний: далеко не всім під силу впоратися з асортиментом на тому ж Аліекспресі, при цьому – це далеко не єдиний майданчик у Китаї.

  Зараз стає все популярнішим купувати будматеріали в Китаї. Де шукати надійних постачальників?

  1. Аліекспрес. Про цей інтернет-майданчик чули всі. Тут можна купити все, що завгодно. Через падіння рубля вже багато товарів тут перестали бути бюджетними, але все ж багато хто продовжує закуповувати тут товар. Насправді, саме Аліекспрес – найпростіший для використання сайт для рядового користувача і, якщо ви в цій справі – новачок у цій справі, то має сенс розпочати саме з нього. Безперечним плюсом є безкоштовна доставка, яка поширюється на більшість товарів, російську мову, можливість спілкуватися з продавцем та торгуватися з ним.
  2. Алібаба. Цей сайт – для покупців серйозніший. Цей майданчик розрахований на дрібний і великий опт, тобто яскравий приклад посередника, що працює на принципах B2B. На асортимент сайту Алібаба варто звертати в тому випадку, коли у вас вже є певне коло покупців. Перед замовленням партії товарів з Китаю потрібно звернути увагу на статус продавця, наявність у нього хорошого сайту та роздрібного магазину.

  Звичайно ж, окрім організаційно-закупівельних питань, дуже важливо не забувати про розвиток свого магазину в Україні. Це може бути будь-який формат: інтернет-магазин у вигляді лендингу або навіть просто обліковий запис на Фейсбуці. Щоб досягти значного зростання онлайн-продажів, не забувайте про націлення на оголошення, які поширюються на певну аудиторію покупців. Докладаючи максимум зусиль для досягнення своєї мети, ви зможете перетворити трендові ідеї на готівку.

  При закупівлі будматеріалів дуже важливо правильно сформувати асортимент. В ідеалі, це мають бути різні одиниці: різних цінових категорій та різного призначення, таким чином ви зможете захопити ширшу цільову аудиторію.

  Содержание статьи:

  Як шукати постачальників?

  Насправді більшість постачальників можна знайти на таких популярних китайських ресурсах як Аліекспрес, Таобао, Алібаба та інших. Звичайно ж, для рядового користувача найпростішим буде Аліекспрес: як мінімум через наявність російськомовного інтерфейсу. Але найкраще, звичайно, знайти кваліфікованого посередника, особливо в тому випадку, якщо ви у цій справі – новачок.

  Якщо ви хочете розпочати бізнес з Китаєм, пов’язаний із закупівлею та подальшим перепродажем будматеріалів, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням вам допоможуть. Ми надамо вам перевірений список надійних постачальників, організуємо закупівлю товару на місці та здійснимо доставку “під ключ” – будь-яким зручним, прийнятним для вас способом.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01