language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Судноплавні лінії – рейтинг найкращих морських ліній у всьому світі

  Водні вантажоперевезення є одним з найбільш вигідних варіантів транспортування вантажів по всьому світу. Такі перевезення виконуються великою кількістю різних морських ліній, про які корисно знати, щоб обрати найбезпечніший та найбюджетніший варіант.

  Судноплавна лінія – це спеціалізована компанія у сфері логістики, яка має власний флот морських контейнерів, а також надає послуги з їхньої оренди відправникам вантажів, реалізує доставку контейнерів морем. Іншими словами, якщо потрібно відправити контейнер з вантажем з одного порту в інший, необхідно звернутися до агента лінії і орендувати потрібну кількість контейнерів.

  Термін доставки

  Практично всі морські вантажоперевезення мають таку характеристику, як транзитний час – це той період, за який вантаж буде доставлений з одного порту в інший. Необхідно розуміти, що транзитний час може змінюватись у широких діапазонах і залежить від цілого ряду нюансів:

  • Яка була обрана лінія – пряма чи ні. При прямих перевезеннях вантаж поставляється на одному судні, тому заходів у порти немає, якщо йдеться про непрямі перевезення, то тут складна логістика і більш тривалий маршрут.
  • Скільки вантажів на борту багато чи ні. Чим більше вантажів, тим довше йтиме судно, оскільки затягується час на реалізацію вантажних та розвантажувальних робіт.
  • Погодні умови – сприятливі чи ні. Якщо метеорологічні умови на морських шляхах не дуже хороші, маршрут може змінюватися або затримуватися.

   

  Від транзитного часу залежить накладні витрати. Як правило, досвідчений перевізник правильно розраховує логістику та обирає найвигідніші маршрути. Саме з цієї причини важливо знати про найрейтинговіші та найнадійніші морські лінії.

  ТОП-7 лідерів судноплавних ліній

  Сьогодні на сучасному ринку пропонуються послуги кілька десятків великих постачальників, які мають флоти. Серед найбільших, надійних та затребуваних варто виділити такі:

  • MAERSK — датська лінія, яка функціонує ще з 1928 року і є найбільшою на планеті. Організація пропонує послуги у 135 країнах, має величезний флот у 600 суден. З Китаю в Україну вантаж доставляється приблизно за 35 днів.
  • MSC — швейцарська лінія, яка контролює 16% ринку вантажоперевезень. Заснована в 1970 році, має в асортименті 136 суден для надання послуг вантажоперевезень, у складі флоту є найбільший контейнер у світі. Працює у 150 країнах світу, транзитний час із Китаю до Києва може становити до 40 днів.
  • COSCO — китайська державна лінія, яка входить до сотні найбільших компаній КНР. Лінія працює з 1961 року, має флот у 174 судна, діє на території 160 держав світу. Транзитний термін із Китаю до України — до 37 днів.
  • CMA CGM — французька лінія, яка працює з 1978 року, має власний флот із 121 судна для послуг вантажоперевезень, діє у 150 країнах світу. Компанія постачає вантажі з Китаю до України приблизно за 36 діб.
  • OOCL — гонконзька організація, яка має відносно невеликий флот із 57 суден, у тому числі й два судна льодового рівня. Функціонує на територіях 70 держав світу, транзитний термін із Китаю до України — до 34 днів.
  • Yang Ming — тайванська морська лінія, яка славиться своїм чудовим сервісом, швидкістю та точністю доставки — 87 відсотків усіх вантажів приходять своєчасно. Флот налічує 97 контейнерів. Час постачання з КНР до України — до 40 днів.
  • ZIM — ізраїльська судноплавна лінія, яка була заснована далекого 1945 року і раніше спеціалізувалася на перевезенні людей з Європи до Палестини. З кінця 60-х років минулого століття працює у сфері міжнародних вантажоперевезень, має флот у 80 суден та діє у 100 країнах планети. Доставка з Китаю до України здійснюється лише за 34 дні.

   

  Необхідно розуміти, що крім найбільших і популярних компаній, існує ряд інших морських ліній, які здійснюють не менш якісні та швидкі перевезення, але перевагою є те, що на доставку з Китаю в Україну ціна нижче. Наприклад, турецька лінія Admiral чи бразильська компанія Alianca. Цікаво, що такі невеликі фірми та морські лінії, часто надають набагато вигідніше і швидше, тому що вантажів на борту менше, а відповідно вантажні та розвантажувальні маніпуляції виконуються швидше. Але й тут слід враховувати індивідуальність та конкретність, адже якщо вантажів багато, то краще скористатися великими лініями, якщо мало і недорогі невеликими. До того ж існує ряд термінових вантажів, які потрібно доставляти виключно прямими рейсами.

   

  Однак у більшості випадків замовник самостійно не може повністю спрогнозувати всі особливості доставки, також йому буде складно вибрати оптимальний варіант лінії. Тому найчастіше вибір найбільш відповідної судноплавної лінії беруть він логістичні організації та карго-фирмы. Такі компанії здатні прорахувати всі важливі фактори: заходи та виходи з портів, вартість перевезення одного контейнера, ціну на навантаження та розвантаження, митні витрати, маршрути лінії та транзитний час тощо. Детальний аналіз, облік усіх нюансів та особливостей вантажоперевезень, дозволяють вибрати найвигіднішу та найшвидшу судноплавну лінію.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01