X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

СУКНІ З США

Незважаючи на те, що багато європейських бренди привертають увагу показами в Мілані та Парижі, американські магазини пропонують прекрасній половині придбати сукні на всі випадки по максимально доступною ціною. Якісні наряди за доступною вартості купити можна вже зараз, достатньо просто орієнтуватися на американському ринку.

Як вибрати сукню

В першу чергу, необхідно звернути увагу на те, для якого заходу підбирається плаття. Вечірній вихід, коктейльна вечірка, випускний, прогулянка або робота – для кожного випадку має бути принаймні один наряд. Перевага американських магазинів в тому, що підібрати підходящий варіант не складе труднощів. І при цьому не обов’язково бути в курсі сучасних тенденцій. Досить просто знати, який фасон підкреслить переваги вашої фігури.

Не варто забувати про окремі рекомендації по вибору вбрання:

  • тканина не повинна бути дешевою, вона буде погано виглядати на фігурі, швидко втратить свою форму і зовнішній вигляд;
  • точний розмір не менш важливий, немає необхідності вибирати наряд в очікуванні схуднути або набрати вагу, так як такий момент може і не настати і доведеться купувати наряд знову;
  • колір готового виробу повинен підкреслювати переваги фігури, волосся і колір шкіри;
  • при виборі враховуємо правила етикету, сукня має відповідати випадку і при цьому бути максимально зручним.

В американських магазинах ви зможете відразу придбати всі супутні аксесуари сукні – туфлі, сумочку і прикраси. Адже їх пошук забирає незгірш від часу. Досить просто вибрати відповідний варіант.

Додатково варто виділити безліч розпродажів, що проводяться в американських магазинах, тому купити найбільш підходящий варіант за доступною вартості не складає труднощів.

Можливі труднощі

При купівлі сукні, англомовний сайт не єдина складність, з якою доведеться зіткнутися. Одна з них – метрична система. В Америці розмірна сітка вказується не в см, а в дюймах. Варто враховувати цей факт, при виборі сукні.

Багато магазинів пропонують сукні в декількох колірних варіантах, що дозволяє підібрати найбільш підходящий. Не варто забувати і про доставку товару.

Офіційно доставка з американських магазинів в Україні не здійснюється, необхідно вирішувати це питання самостійно.

При оформленні доставки в Україну, необхідно відстежувати вартість своєї покупки. У нашій країні існує безмитне ліміт, на даний момент це 100 євро. Якщо вартість сукні більш цієї суми навіть на пару центів, то необхідно сплатити мито. Додатково, посилки з нарядами можуть розцінюватися як комерційного вантажу, особливо якщо доставляється кілька однакових нарядів, навіть різних розмірів. Навіть якщо митний ліміт перевищено не буде, мито доведеться сплатити.

Займатися цими питаннями не завжди є бажання і можливості, тому краще звернутися в сторонню компанію, яка візьме на себе вирішення всіх проблем щодо замовлення та доставки товару в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

[contact-form-7 id="11414" title="Лид форма на странице поста слева"]

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01