X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Супермаркет GMARKET – найбільший корейський супермагазин

GMARKET є корейський онлайн-Гіпермаркет, який є популярним у всьому світі. З точки зору кількості представлених продуктів, він може конкурувати з такими гігантами торгівлі, як Taobao, Amazon і так далі. Основна особливість-більшість представлених товарів поставляються корейськими виробниками.

Принцип і особливості GMARKET

GMARKET працює за принципом торговельної платформи, яка зібрала багато продавців з різноманітними товарами. Завдяки цьому сайт може знайти необхідний пункт при різних цінах і строки поставки. Але, найбільш важливою перевагою замовлення gMARKET-навіть якщо ви робите покупку з декількох продавців, посилки збираються разом в спеціальному місці і тільки потім передаються в поштовий центр. Це правило актуальне, якщо вага сумарної посилки не перевищує 30 кг, інакше зібрані кілька посилок.

Додатковим недоліком є відсутність адаптованої версії російською мовою. Деякі матеріали переведені на англійську мову, але описи продуктів і докладні функції на Корейському. У цьому випадку досить проблематично підібрати товар, відповідно до запиту. Крім того, не забувайте про різних мірних сітках. Це особливо вірно для тих, хто вирішив оновити гардероб на сайті. Вам необхідно перевірити дані, перераховані в характеристиках.

Важко зрозуміти всі особливості замовлення. Для цього ви зможете звернутися до посередника, який замість вас буде робити викуп і доставити товар в Україну-Топвантаж.

Особливості співпраці з Топовантажем

Компанія купує і постачає товари з азіатського ринку на п’ять років. Під час роботи, чітка логістична система була продумана і реалізована, що дозволяє отримати товар якомога швидше, незалежно від місця розташування складу.

Компанія забезпечує тільки через перевірену компанію-повітряний транспорт, залізничні та судноплавні лінії дозволяють доставити будь-які товари в найкоротші терміни. Крім того, у великих містах країни знаходяться персональні склади компанії, де вантаж очікує наступного навантаження на транспорт. Кожен Замовник розраховується індивідуальна оцінка, яка враховує не тільки розмір посилки і його вартість, але і шлях. Залежно від швидкості доставки і обраного транспорту, загальна вартість значно змінюється, що дозволяє вибрати оптимальний тариф для кожного клієнта.

Фірма бере на себе всі фінансові зобов’язання доставити товар в цілісність до отримання посилки. При необхідності використовується спеціальний каркас пакета, який захистить відвантаження від злому, пошкоджень або впливу.

Покупка з Topcargo легко-просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, і отримайте відповіді на найцікавіші запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01