language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Свій бізнес: продаж керамічних ножів

  Вирішили розпочати бізнес? Тоді варто задуматися про продаж керамічних ножів, які набирають популярності серед користувачів. Так як вони якісніше ріжуть, мене сточуються і мають більш приємний і сучасний зовнішній вигляд.

  Перед тим, як вирішити розпочати власний бізнес, варто знати, що керамічні ножі бувають світлі та темні. Світлі мають гарний колір, але менш витривалі ніж чорні, так як чорна кераміка більш довго обпалюється в печах, так як має в складі інші компоненти.

  Для створення ножа потрібний циркон, рідкісний мінерал, який застосовується під час створення аксесуарів. Добутий матеріал транспортується на фабрику, де подрібнюється до порошку. Під тиском 300 тонн порошок пресується в пластини для ножів, після чого вони обпікаються в печах при температурі 15000 градусів. Головна перевага даних ножів – це гостре лезо, яке не вимагає заточок після тривалого користування.

  Якщо ви зважилися на відкриття бізнесу із продажу ножів. Тоді повинні знати, що головними постачальниками аксесуарів є такі країни, як Китай та Японія. Компанія TOP CARGO пропонує доставити міжнародну посилку в найкоротші терміни, а також можливість пошуку якісного виробника ножів.

  Які ножі краще вибрати Китайські чи Японські?

  Варто придбати два види ножів, оскільки споживачі різні і можуть платити за якісний товар високі ціни, але є й такі клієнти, які хочуть дешевий товар, навіть із нижчою якістю.

  Японія постійно вдосконалює, модернізує власні технології та випускає якісні ножі, Китай пропонує менш якісні матеріали, але за доступною ціною, які останнім часом користуються більшою популярністю.

  Щоб вигідно купити ножі закордоном, необхідно вкласти чималу суму коштів. Так як середня закупівля вважається від 300 штук ножів. У середньому один ніж коштує від 50 – 150 грн.

  Можна знайти компанії в Китаї, які продають ножі японської якості, але ці товари також коштуватимуть дорожче, ніж китайські на 1.5 відсотка в середньому.

  Також є ще один варіант закупівлі в Китаї можна купувати ножі, які відповідають європейським стандартам, але варто пам’ятати, що їхня вартість буде вищою на 1, 5 – 2 рази.

  Рентабельність

  Ножі потрібні будь-якої пори року, тому попит на них є завжди. Тому щоб компанія приносила постійні доходи, потрібно створювати якісну платформу, закупити товар і почати грамотне сео просування і рекламу.

  Компанія TOP CARGO позначає доставити вантаж у найкоротші терміни шляхом авіаперевезень або морським шляхом, залежно від потреб та побажань клієнтів.

  Варто зазначити, що даний вид товару активно продається на території країни, тому щоб стати конкурентоспроможним магазином, необхідно вкладатися в рекламу, продавати якісні ножі за доступною ціною та турбуватися про рівень послуг, що надаються, пропонувати достатню кількість вибору кур’єрських служб і способів оплати, тоді бізнес буде приносити дивіденди.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01