X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Таобао: реєстрація на сайті і покупка товарів з Китаю безпосередньо від виробника з доставкою в Україну

Користуються послугами китайської торгової площадки Таобао як компанії, так і фізичні особи. Це зручно, тут продаються тільки якісні китайські товари, і ви отримуєте їх за ціною, набагато нижчою за ту, що пропонуються в магазинах. Для початку покупок потрібно пройти реєстрацію.

Це правда, що для реєстрації знадобиться китайський номер телефону?

Так, це вірно, але ви можете купувати товари на Таобао і без реєстрації. Різниця в тому, що зареєстровані користувачі можуть спілкуватися в чаті з виробниками. Хто ж користується послугами посередників, тому реєстрація може бути і не потрібна. У цьому випадку вибирайте товар, відправляйте інформацію посереднику, а далі він зробить відправку. Надійний посередник – запорука успішної покупки.

Без наявності китайського номера телефону можна пройти реєстрацію шляхом введення електронної пошти. Ви можете пропустити введення телефонного номера. Для жителів України такий спосіб – єдино можливий.

Реєстрація дає можливість бачити більше товарів – деякі виробники надають свої товари тільки тим, хто пройде реєстрацію на сайті. Якщо не зареєструватися, а діяти через посередників, то доведеться їм віддати близько 15% від вартості товару. Сума для дорогих товарів вельми істотна.

Щоб перевести сайт з китайського, рекомендуємо використовувати вбудований в браузері перекладач, наприклад, в хром.

Ви можете відібрати за допомогою фільтра товари з доставкою за межі Китаю, безкоштовною доставкою, або ж вибрати тільки товари з розпродажу. Кожна картка товару показує кілька фото в різних ракурсах, повна назва товару, ціну в юанях. Покупці залишають відгуки про товар, почитайте їх (також можна перевести перекладачем). Є інформація і про те, скільки одиниць товару було продано за останній місяць. Не забувайте при виборі одягу, що наші розміри відрізняються від китайських: наприклад, 40 китайський – це наш 38. Вам доведеться також сплатити комісію 3% при оплаті банківською картою. Товар на складі може зберігатися безкоштовно до 20 днів.

Це зручно, якщо кілька замовлень у різних продавців ви бажаєте відправити однією посилкою. Найзручніше на Таобао купувати електроніку і одяг. Якість в більшості випадків хороше. Адреса доставки потрібно вказувати домашній, повністю і включаючи поштовий індекс. Товар краще вводити на китайському в рядок пошуку, тоді вибір буде максимальним. Дізнайтеся актуальний курс юаня до гривні до здійснення покупки. Може виявитися, що вийде заощадити на шопінг до 80%. Китай не перестає дивувати. Навіть з доставкою підсумкова ціна виявиться в 2.5-3 рази нижче, ніж в наших магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01