language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЯК ЗАМОВИТИ ТЕЛЕФОН З АМЕРИКИ ДЕШЕВО

  Купівля смартфона в Америці приваблює багатьох користувачів. Гаджети США стоять значно нижче, на відміну продаваних нашій країні. Тому багато хто, хто бажає заощадити, може придбати смартфон з Америки. Можна йти двома шляхами. Придбати гаджет самостійно на одному із відомих аукціонів або скористатися послугами посередника. Кожен із цих способів відрізняється власними достоїнствами та особливостями, і про кожен із них вкажемо у цій статті.

  Переваги та особливості покупок на сторонніх майданчиках

  Самостійне придбання гаджета з Америки дозволяє непогано заощадити. Навіть з урахуванням оплати за товар у доларах, ви не переплачуєте за обмінний курс, розмитнення, націнку посередника та багато іншого. Тим більше, що багато смартфонів в Америці спочатку стоять нижче, ніж у багатьох інших країнах.

  Навіть із мінімальним знанням англійської мови, замовити посилку може бути не так просто. Спочатку необхідно ознайомитися з деякими нюансами. Так, необхідно завести електронну валютну картку, через яку здійснюватиметься оплата за товар. Після цього необхідно знайти той смартфон, який не тільки відповідатиме технічним характеристикам, а й працюватиме в нашій країні.

  Для отримання подібної характеристики іноді недостатньо представленого опису на сайті. Необхідно отримувати докладнішу інформацію від продавця щодо характеристик.

  Додатково не завжди вдається отримати саме той смартфон, отримання якого було обумовлено угодою. Іноді замість нової моделі надсилали б/в смартфон із потертостями, тріщинами, сколами або зовсім інший смартфон. І відкриття суперечки щодо отримання не того смартфона проблематичне, оскільки підміна виявляється вже в домашніх умовах. І ніхто не скасовує тривалий термін постачання товару в Україну. Навіть за умови налагодженої системи, у деяких випадках доводиться чекати щонайменше півтора місяці, у деяких випадках і більше.

  Купуємо смартфон за допомогою посередників

  Другий варіант, який починає користуватися більшою популярністю – покупка гаджета за допомогою посередника. Для цього досить просто зателефонувати менеджеру по телефону та оформити замовлення на отримання смартфона. Усі організаційні питання, до спілкування з продавцем, фірма перебирає. Ви можете не перейматися тим, наскільки якісний смартфон прибуде в країну, тому що перед відправкою він не тільки перевіряється на відповідність зазначеної моделі, а й на працездатність.

  Часто знайти найбільш підходящий сайт, який відправляє смартфони без передоплати, досить проблематично і співпраця з посередником дозволяє вирішити цю проблему.

  Навіть з урахуванням оплати комісії за послуги та доставку товару ви не переплачуєте. У результаті ви отримуєте якісний смартфон за доступною ціною. І не потрібно переживати щодо доставки гаджета країною. Фірма відстежить, щоб посилка була точно отримана за заздалегідь прописаною адресою.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01