X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Теплові сканери з Китаю. Термометри безконтактні

  У зв’язку з тим, що світ «атакував» коронавірус, особливою популярністю стали користуватися спеціальні теплові сканери з Китаю. Ці пристрої є ефективним способом визначити потенційно хворих людей COVID-19. Вони здатні абсолютно безконтактно, при цьому максимально точно визначити збільшений показник температури у великих груп людей.

  Застосування тепловізорів для організму.

  Контроль безпеки в процесі поширення недуги – перша необхідність в публічних місцях. В процесі карантину практично у всіх державах, на території аеропортів, медичних організацій та інших муніципальних установ, для визначення потенційно заражених, застосовують спеціальні теплові сканери, доставлені з Китаю.

  Технологія даних пристроїв дає можливість максимально грамотно і точно визначати температуру, що не контактуючи при цьому з людиною. Цифровий датчик на спеціально виведеному моніторі показує, чи потрібно обстеження людини в подальшому. Прилад здатний визначати показник температури з максимальною точністю на відстані від 1 до 1,5 метрів.

  Дані пристрої бувають наступних видів:

  • мобільні;
  • стаціонарні.

  В процесі вибору тепловізора для виявлення громадян з підвищеною температурою тіла слід враховувати наступні фактори:

  • відстань, з якого буде проводиться процедура по вимірюванню даних;
  • точка зору.

  При виборі пристрою потрібно враховувати можливості його функціонування в тривалому режимі. Основна маса сканерів може використовуватися встановленими на триногу, для деяких може застосовуватися відповідний вид адаптера.

  Надійне транспортування теплового сканера (Термометра безконтактного) з Китаю

  До переваг пристрою можна віднести той моменти, що воно є досить простим в процесі експлуатації і гарантує високий показник ефективності. За умов карантину і подальших заходів, які будуть вживатися в державах для контролю ситуації з епідемією, попит на покупку техніки оптом буде тільки збільшуватися.

  Як підібрати необхідний гаджет? Точність даних в певній галузі залежить від поля зору пристрою, використовуваної матриці, а також відстані від об’єкта. Для того щоб спростити для себе процес вибору, існує спеціальний калькулятор, який дає можливість обчислювати всі параметри для кожної моделі пристрою з урахуванням застосування класичних, або додаткових об’єктивів.

  Бажаєте замовити теплові сканери з Китаю? У такому випадку потрібно звертатися до справжніх професіоналів, адже налагодження міжнародної доставки, як правило, передбачає наявність досвіду роботи з постачальниками з Китаю. Тому рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії – Topcargo. Ми надаємо повний комплекс послуг з транспортування вантажу з-за кордону: контроль якості товарів, безпечна поставка, допомога в мінімізації ризиків в процесі доставки вантажів різного масштабу.

  Якщо готові розширювати власний бізнес і виводити його на абсолютно новий рівень, залишайте заявку в режимі онлайн на нашому сайті, або зв’яжіться з менеджером по телефону, вказаному на сторінці.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01