X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Теплові сканери з Китаю. Термометри безконтактні

У зв’язку з тим, що світ «атакував» коронавірус, особливою популярністю стали користуватися спеціальні теплові сканери з Китаю. Ці пристрої є ефективним способом визначити потенційно хворих людей COVID-19. Вони здатні абсолютно безконтактно, при цьому максимально точно визначити збільшений показник температури у великих груп людей.

Застосування тепловізорів для організму.

Контроль безпеки в процесі поширення недуги – перша необхідність в публічних місцях. В процесі карантину практично у всіх державах, на території аеропортів, медичних організацій та інших муніципальних установ, для визначення потенційно заражених, застосовують спеціальні теплові сканери, доставлені з Китаю.

Технологія даних пристроїв дає можливість максимально грамотно і точно визначати температуру, що не контактуючи при цьому з людиною. Цифровий датчик на спеціально виведеному моніторі показує, чи потрібно обстеження людини в подальшому. Прилад здатний визначати показник температури з максимальною точністю на відстані від 1 до 1,5 метрів.

Дані пристрої бувають наступних видів:

 • мобільні;
 • стаціонарні.

В процесі вибору тепловізора для виявлення громадян з підвищеною температурою тіла слід враховувати наступні фактори:

 • відстань, з якого буде проводиться процедура по вимірюванню даних;
 • точка зору.

При виборі пристрою потрібно враховувати можливості його функціонування в тривалому режимі. Основна маса сканерів може використовуватися встановленими на триногу, для деяких може застосовуватися відповідний вид адаптера.

Надійне транспортування теплового сканера (Термометра безконтактного) з Китаю

До переваг пристрою можна віднести той моменти, що воно є досить простим в процесі експлуатації і гарантує високий показник ефективності. За умов карантину і подальших заходів, які будуть вживатися в державах для контролю ситуації з епідемією, попит на покупку техніки оптом буде тільки збільшуватися.

Як підібрати необхідний гаджет? Точність даних в певній галузі залежить від поля зору пристрою, використовуваної матриці, а також відстані від об’єкта. Для того щоб спростити для себе процес вибору, існує спеціальний калькулятор, який дає можливість обчислювати всі параметри для кожної моделі пристрою з урахуванням застосування класичних, або додаткових об’єктивів.

Бажаєте замовити теплові сканери з Китаю? У такому випадку потрібно звертатися до справжніх професіоналів, адже налагодження міжнародної доставки, як правило, передбачає наявність досвіду роботи з постачальниками з Китаю. Тому рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії – Topcargo. Ми надаємо повний комплекс послуг з транспортування вантажу з-за кордону: контроль якості товарів, безпечна поставка, допомога в мінімізації ризиків в процесі доставки вантажів різного масштабу.

Якщо готові розширювати власний бізнес і виводити його на абсолютно новий рівень, залишайте заявку в режимі онлайн на нашому сайті, або зв’яжіться з менеджером по телефону, вказаному на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01