language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Тканини оптом з Китаю

  Оптова торгівля товарами з Китаю зараз вважається однією з найпоширеніших у світі. Оптом можна купити різні товари, які важко дістати в інших країнах світу. Або оптова торгівля популярна у разі, якщо знайти цей товар за задовільною для вас ціною на вашому ринку досить складно.

  А якщо вести мову щодо закупівлі тканини, то це є найбільш поширеною можливістю бюджетно, але при цьому якісно отримати необхідну для вас продукцію з урахуванням усіх важливих критеріїв.

  Китай займає лідируючі позиції серед усіх країн світу з експорту таких видів тканини як: синтетичні, бавовна, шість, а по шовку знаходиться на другому місці після США.

  Але при цьому найбільшою проблемою потенційних клієнтів є нерозуміння того, як правильно працювати з постачальниками на китайському ринку.

  У цій статті будуть розглянуті найпоширеніші питання та помилки, які виникають у закупників тканин при роботі з китайським ринком.

  Де можна знайти тканину для покупки оптом?

  Для дрібної закупівлі для дрібної закупівлі для доставки товару з Китаю в Україну оптом вам не потрібно відвідувати китайські заводи або спеціалізовані підприємства, тому що постачальники не вважають за вигідне працювати з невеликими обсягами закупівель. Для невеликих обсягів закупівлі тканини необхідно буде йти на базар, або ж до торгових центрів, які спеціалізуються на продажі тканини.

  Лідером в оптових продажах сьогодні є китайські інтернет-магазини, які доступні кожному користувачеві.

  Серед них існують три найпоширеніші, на яких закуповується більша частина потенційних замовників:

  • Taobao.com
  • Alibaba.com
  • 1688.com

  Але однією із проблем у роботі на цих ресурсах є відсутність адаптації для російськомовної аудиторії, тому якщо ви хочете щось замовити, то необхідно налаштувати ваш браузер на переклад з китайської.

  Дотримання параметрів якості.

  Вибрати ресурс, на якому ви купуватимете тканину, це лише початок тривалого процесу поставки.

  Куди важливіше переконатися в тому, якої якості тканину ви отримаєте, коли вона буде доставлена в потрібне місто світу.

  Деякі великі компанії, які мають достатній бюджет, наймають спеціальну людину, яка проживає в Китаї, і супроводжує всі етапи укладання угоди. Це не дешевий процес, але часто це компенсує невдалі угоди, неякісно підготовлену тканину тощо.

  Ще одним варіантом виходу з цієї ситуації є найм кваліфікованого менеджера, який стежить за процесом підготовки та відправлення вашої тканини. Середня вартість його роботи 100-200 $ на день. Але ризик у тому, що перевірити кваліфікацію цього найманого співробітника можна буде лише на власному досвіді.

  І третій найпоширеніший спосіб – це співпраця з посередниками. Посередники – це люди, які проведуть операцію від початку, тобто вибору тканини, кольору, обговорення ціни до кінця, забезпечуючи доставку з оформленням усієї потрібної документації.

  «Паперова» сторона співпраці

  Сайт для закупівлі тканини обраний, замовник переконався в її якості та готовий запускати процес доставки.

  Наступне питання, яке виникне на цьому етапі, – це оплата. Більшість транзакцій відбувається через валютні рахунки, які мають бути або у доларах, або у євро. Якщо вони у вас відсутні, вам необхідно піти в банк і відкрити такий рахунок.

  Наступний етап – це складання контракту з постачальником. Якщо у вас не було досвіду роботи зі схожими компаніями, то вам буде потрібна допомога фахівця. Складність, яка виникає у більшості замовників, – це незнання іноземної мови, тут йдеться не лише про китайську, а й про англійську.

  Доставка тканин з Китаю.

  Класифікувати доставку товарів з Китаю можна двома способами: швидкість та фінансові можливості. Якщо вам необхідно якнайшвидше доставити товар у країну замовника, необхідно вибирати серед чотирьох видів доставки: авіа, Ж/Д, морем, на авто. Найбільш оптимальним буде авіа. Але якщо ви при цьому маєте обмежені фінансові можливості, то доведеться вибирати, тому що авіаперевезення в даному випадку є найдорожчими. Плюс до всього необхідно буде вирішити всі митні питання, а також сплатити за послуги транспортної компанії, яка імпортуватиме для вас товар.

  Після вивчення цієї статті можна зробити висновок, що оптові купівлі тканин з Китаю, – справа досить складна. І молоді підприємці часто припускаються помилок, через відсутність досвіду. Саме тому такі питання варто довіряти професіоналам. Адже вони зможуть якісно запустити весь процес постачання тканини і довести його до кінця, починаючи від отримання зразків для відправки до Китаю та закінчуючи доставкою тканин до адресата.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01