language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Тонкості та поради щодо складання бюджету одиноким батькам

  Сімейний бюджет та його складання викликає безліч питань, особливо у тих, хто ніколи раніше не стикався з його плануванням. Окремі проблеми та питання виникають у одиноких батьків. Адже в такому разі необхідно розраховувати тільки на себе і при цьому встигати задовольняти не лише свої потреби, а й свою дитину. Насправді також у такій ситуації не варто засмучуватися. Пропонуємо до вашої уваги кілька рекомендацій, які допоможуть оптимізувати бюджет одинокого батька.

  Оформляємо доступні субсидії та виплати

  В актуальному законодавстві зазначено, що навіть одинокі батьки можуть розраховувати на отримання різних виплат та допомоги. Вони допоможуть суттєво доповнити щомісячний бюджет.

  Перша з основних виплат призначається при народженні дитини – це разове нарахування у розмірі близько 20 тис. Кожні кілька місяців ця сума індексується, що дозволяє отримати більший розмір при народженні дитини.

  Молодий батько, який офіційно працевлаштований до народження малюка, зможе претендувати на оформлення щомісячних виплат протягом перших 1,5 років після народження дитини. Розмір допомоги розраховується індивідуально для кожного прохача та становить близько 40% середньої зарплати за останні два роки до народження дитини. У цьому розмір допомоги може бути менше 3,2 тис рублів і трохи більше 26 тис рублів. По досягненню дитиною півторарічного віку обсяг допомоги, незалежно від його початкового обсягу, скорочується до 50 рублів.

  Самотні батьки, які отримали статус незаможних, можуть отримувати після досягнення півтора року дитини додаткову допомогу у вигляді 11 тис. рублів.

  Молодим одиноким батькам також допоможе субсидія, яка звільняє дітей віком до 1,5 років від сплати за комунальні платежі. Можна також оформити податкові пільги кожного з наявних дітей. Оформляється через офіційного роботодавця.

  Кілька додаткових порад

  Щоб заощадити кошти та раціонально розпланувати бюджет, рекомендується багато покупок робити заздалегідь та здійснювати їх онлайн. Різні програми надають можливість відстеження вартості різних груп товарів, що дозволяє купити їх за максимально привабливою ціною.

  Додатково існують різноманітні акції та програми лояльності, що дозволяють постійним покупцям економити на продуктах, побутовій хімії та інших покупках.

  Також спробуйте купувати потрібні речі на торгових майданчиках – у такому разі ви зможете отримувати одяг, взуття та навіть побутову техніку зі знижкою. Необхідно лише переконатись, що річ відповідає опису.

  Розраховуючи статті витрати, не варто забувати і про розваги. Вони доступні навіть одиноким батькам. Спробуйте звернути увагу на багато безкоштовних заходів, доступних у кожному місті. Це може бути як пікнік у міському парку, так і виставки, перегляд фільмів на відкритому повітрі та багато іншого.

  Для кожної сім’ї бюджет розраховуватиметься індивідуально, але в будь-якому випадку не забувайте про задоволення своїх потреб та своєї дитини.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01