language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Тонкощі оформлення пенсії для індивідуального підприємця

  На даний момент у країні зареєстровано понад 3 млн індивідуальних підприємців. Незважаючи на подібну активність, далеко не всі приватники розуміють, як саме розраховуватиметься пенсія саме в їхньому випадку. Достатньо лише врахувати кілька моментів, щоб визначитися з пенсійними внесками та стажем.

  Важливість внесків

  Кожен індивідуальний підприємець є одразу і працівником, і роботодавцем. Тому має таке право на отримання державної пенсії, як і будь-який держслужбовець. Пенсія складатиметься зі спеціальних страхових внесків, які щорічно сплачуються на спеціальний виділений рахунок. Сума завжди фіксована і включає не тільки пенсійне, а й медичне страхування, що дозволяє оплачувати лікарняні витрати через страхову компанію. Подібні внески є обов’язковим для всіх індивідуальних підприємців, тому не важливо, наскільки прибутковим чи збитковим був минулий період. У деяких випадках надмірні платежі спричиняють ліквідацію ІП, що особливо актуально для невеликих міст.

  Важливість трудового стажу

  Як і у випадку з найманими працівниками розмір пенсії ІП залежатиме від тривалості трудового стажу. Враховується період функціонування індивідуального підприємства. У цьому береться навіть період, коли реальна діяльність не здійснювалася, оскільки навіть тоді здійснювалися обов’язкові платежі.

  Тому, навіть якщо ви деякий час володіли приватним підприємством, а потім надійшли на службу як найманий співробітник, ваш трудовий стаж складатиметься з усіх років функціонування ІП та роботи на іншу компанію.

  Розрахувати свою пенсію наперед зможе кожен охочий. Досить просто скористатися наступною формулою: сума накопичених балів за роки роботи множиться на вартість пенсійного бала в момент виходу на пенсію, а до підсумкової вартості додається базова виплата.

  Базисна виплата визначається державою та не залежить від тієї суми, яка щорічно переказувалася власником ІП на рахунок. Залежно від рівня інфляції, сума індексується. На даний момент це майже 5000 рублів. Вартість одного пенсійного бала на сьогодні – 81,5 рублів, як базова виплата щорічно піддається індексуванню.

  Основні моменти, що впливають на пенсію

  Щоб отримувати велику пенсію, не варто закривати ІП, чим пізніше ви звернетеся до пенсійного фонду, тим більше балів отримаєте, тим вищою буде ваша пенсія. Збільшується не лише кількість балів, до базисної виплати додається 36% на постійній основі за умови звернення за пенсією через 5 років після настання пенсійного віку.

  Якщо ви звернетеся за пенсією через 10 років після настання пенсійного віку, розмір отриманих балів збільшать майже у 2,5 рази, а базова виплата видається у дворазовому розмірі.

  Подібна взаємовигідна співпраця дозволяє самостійно відстежувати кожному власнику ІП розмір своєї майбутньої пенсії, незалежно від діяльності.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01