language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Тонкощі виробництва продукції з сої – як відкрити свій бізнес в Україні?

  Український ринок у світі відомий не лише як постачальник якісної сировини пшениці, кукурудзи та олії. Останні кілька років до цього списку додалася і соя. На тлі зростання турботи про якість споживання натуральних продуктів у раціоні споживача, виробники розробляють соєве молоко, ферментований сир, соєве м’ясо, тофу, різноманітні пудинги і навіть ізоляти.

  Як добавка соя вже багато років використовується при виробництві м’ясних, кондитерських продуктів, дитячого харчування та різноманітних хлібобулочних виробів. Не дивно, що на європейській арені Україна посідає своє місце у 10 найкращих постачальників. Незважаючи на те, що вплив на вартість продукції поки що залишається мінімальним, ніша виробництва соєвого продукту залишається максимально привабливою для розвитку.

  Актуальність підприємства соєвого виробництва

  Український ринок виробництва та обробки соєвого продукту варто виділити кілька сфер:

  • соєві боби;
  • продукти переробки;
  • готові до вживання продукти.

  Самостійно займатися вирощуванням сої є досить проблематично, особливо молодим компаніям. Тому рекомендується звернути увагу до сферу виробництва продуктів з урахуванням сої. Залежно від необхідності, спектр послуг може розширюватися. Але, перш за все, необхідно коректно розрахувати яке саме обладнання вам знадобиться. Залежно від цього необхідно використовувати окремі виробничі лінії.

  Якщо ви плануєте розширюватися з часом, рекомендується підібрати виробничий цех, який міг би вмістити все необхідне. Додатково необхідно подбати про комплектуючі, які б справлялися з поставленим завданням.

  За досвідом багатьох українських виробників соєвого продукту, найкраще набувати виробничих ліній від китайського виробника. За якістю товару, потужності, виробничості та іншими показниками не поступається європейським та американським брендам, а за вартістю виходить набагато дешевше, навіть з урахуванням витрат на доставку.

  Тонкощі купівлі виробничих ліній з Китаю

  Якщо ви раніше не стикалися з необхідністю придбання обладнання за кордоном, краще звернутися до фахівців компанії Топкарго. Вам не потрібно буде об’їжджати виробничі виставки, достатньо просто надати побажання щодо термінів отримання товару. Додатково команда професіоналів складе список необхідних документів і допоможе супроводити вантаж з Китаю в Україну.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01