X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ТОП 3 товарів з південної кореї

Всі знають, як відома Південна Корея для його різноманітність продуктів місцевого виробництва. Саме в Кореї ви можете купити будь-який товар від гаджетів до косметики і сантехніки. Тут ви можете знайти продукт на будь-який смак і колір. Але все це різноманіття відокремлюється від українського покупця величезною відстанню, тому виникає питання поставки товарів з Кореї в Україну.

Щоб зробити цей процес менш проблематичним, ви повинні використовувати послуги TOPCARGO. Вже більше 5 років компанія перевозить і доставляє вантаж з будь-якої точки планети. У тому числі з Південної Кореї.

ТОП ТОВАРІВ З ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ

Косметика

Весь світ використовує корейську косметику. Представники прекрасної статі набувають всілякі засоби, які часто включають в себе дуже специфічні складові. Деякі з них нижче:

 • SYN-Ake маска Pack проти зморшок (змії шкіри маски) з секретного ключа
 • Яйце пори (яйце для очищення пори) Тоні Mo; y
 • Равлик ремонт Perfect
 • Scinic свиня Колагенова желе крем
 • Tomatox в той час як чарівна маска Тоні Moty

Гаджети

Жодна сучасна людина не може обійтися без них. Особливістю пристосунків з Південної Кореї є стильний і різноманітний дизайн, а також використання найсучасніших технологій.

Портативні зарядні пристрої, флешки, перехідники, портативні вентилятори та навіть розумні роботи. Всі ці різні гаджети можуть бути прикрашені героями улюблених dorams, Обожias і навіть K-Попперс. Тут кожен знайде щось на свій смак. Електронні миючі засоби, бііди і навіть музичні туалети також можуть бути включені в цю категорію.

Всі перераховані вище продукти дуже популярні. Як в Кореї, так і за кордоном. Все це буде доставлено в оптимальний час і в чесності допоможе компанії TOPCARGO.

Наша команда професіоналів буде відповідати за кожну сцену протягом усього процесу доставки. Товари з Південної Кореї доставляються повітряним шляхом. Час доставки з 10-14 робочих днів. Вартість доставки будь-якої продукції тільки з 6 американських за кілограм. Ми надаємо відмінну ціну за отримання товару вчасно, в цілісності та схоронності.

Довірте професіоналів у вашому полі і ви не пошкодуєте про це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01