X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Топ-5 фільмів про культуру Китаю

china_filmВзаємодія з іншою культурою може бути складним завданням не тільки для новачків, але і для досвідчених бізнесменів. Адже спілкування з китайцями не обмежується туристичним інтересом. Доводиться обговорювати деталі доставки з Китаю, вітати зі святами, дотримуватися прийнятих норм ввічливості та іноді навіть зустрічатися особисто. Щоб допомогти вам зрозуміти ваших китайських партнерів трохи краще, компанія Topcargo підготувала топ-5 фільмів про східну культуру.

Які фільми зроблять процес переговорів про карго з Китаю простіше і допоможуть дізнатися про нову культуру?

1. «Китай зсередини». Цей документальний фільм, що складається з чотирьох серій, зможе показати щось нове про Китай, навіть якщо ви переглянули безліч подібних робіт. Китай – дивовижна країна з величезним потенціалом, повну силу виробничої потужності якої ми можемо тільки уявити. Для того, щоб показати всю різноманітність, знімальна група відправиться в різні куточки країни: починаючи храмами Тибету і закінчуючи весіллям в провінції. Країні з тисячолітньою історією є чим здивувати. Після цього фільму вам самим захочеться вивчати східну культуру далі і карго доставка перестане бути єдиною причиною!

2. «Пекінський велосипед». У Китаї велосипед це не просто засіб пересування, це стиль життя. Купівля хорошого, дорогого велосипеда означає, що ти досяг хоч щось. Саме тому головний герой так радіє, коли влаштовується в службу доставки і йому надають відмінний велосипед. Але, як тільки у нього виходить виплатити його, велосипед пропадає. Фінал перетворює весь фільм в міні-притчу.

Безпосередність цього фільму і досить комічна, дріб’язкова зав’язка переростають у щось більше. У ньому ви дізнаєтеся більше про робочу етику китайців, про відмінності між китайцем-провінціалом і жителями великого міста і про цінності молодих людей.

3. «Душ». Фільм можна назвати трагікомічним. Старший, успішний брат приїжджає додому, злякавшись, що його батько помер. І все це через листівки, надісланій йому хворим братом. Всі його важливі справи залишаються позаду, а батько виявляється в повному здоров’ї і керує в громадській лазні, яку ось-ось закриють влади міста. Фільм про традиції, про конфлікт поколінь і їх поглядів на життя, про успіх і відповідальності. Листівка і дурна помилка допомагають подивитися братові інакше на свої вчинки. У фільмі простежуються відсилання на сучасний економічний стан країни і вибір, який належить зробити багатьом.

4. «Жити». У центрі фільму трагедія маленької людини. На тлі жахливих десятиліть (1940-1960 рр.) Розкривається історія хлопця, який мав всі і втратив через дурість і одержимість азартними іграми. Колись багатий і заможний чоловік, виявився на вулицях Китаю з коробкою з маріонетками за плечима. Комуністичні цінності, події на які пересічна людина не може вплинути і швидкий потік часу, але не дивлячись на все – він продовжує жити і бачити краще в житті.

5. «Тигр, що крадеться, дракон». Якщо ви не хочете серйозних філософських міркувань або оповідань про обстановку та історії країни, а бажаєте відчути всю атмосферу і красу – цей фільм просто ідеальний вибір. Своєрідна інтерпретація легенди про меч, дивовижні сцени бою і, звичайно ж, цікава історія про наставництво і конфлікті аристократії і простих людей.

Покращуйте ваші відносини з китайськими партнерами, а турботи про доставку карго з Китаю в Україну залиште професіоналам. Компанія Topcargo гарантує швидку і якісну доставку на ваш склад або «під ключ»!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01