X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Топ-5 фільмів про культуру Китаю

china_filmВзаємодія з іншою культурою може бути складним завданням не тільки для новачків, але і для досвідчених бізнесменів. Адже спілкування з китайцями не обмежується туристичним інтересом. Доводиться обговорювати деталі доставки з Китаю, вітати зі святами, дотримуватися прийнятих норм ввічливості та іноді навіть зустрічатися особисто. Щоб допомогти вам зрозуміти ваших китайських партнерів трохи краще, компанія Topcargo підготувала топ-5 фільмів про східну культуру.

Які фільми зроблять процес переговорів про карго з Китаю простіше і допоможуть дізнатися про нову культуру?

1. «Китай зсередини». Цей документальний фільм, що складається з чотирьох серій, зможе показати щось нове про Китай, навіть якщо ви переглянули безліч подібних робіт. Китай – дивовижна країна з величезним потенціалом, повну силу виробничої потужності якої ми можемо тільки уявити. Для того, щоб показати всю різноманітність, знімальна група відправиться в різні куточки країни: починаючи храмами Тибету і закінчуючи весіллям в провінції. Країні з тисячолітньою історією є чим здивувати. Після цього фільму вам самим захочеться вивчати східну культуру далі і карго доставка перестане бути єдиною причиною!

2. «Пекінський велосипед». У Китаї велосипед це не просто засіб пересування, це стиль життя. Купівля хорошого, дорогого велосипеда означає, що ти досяг хоч щось. Саме тому головний герой так радіє, коли влаштовується в службу доставки і йому надають відмінний велосипед. Але, як тільки у нього виходить виплатити його, велосипед пропадає. Фінал перетворює весь фільм в міні-притчу.

Безпосередність цього фільму і досить комічна, дріб’язкова зав’язка переростають у щось більше. У ньому ви дізнаєтеся більше про робочу етику китайців, про відмінності між китайцем-провінціалом і жителями великого міста і про цінності молодих людей.

3. «Душ». Фільм можна назвати трагікомічним. Старший, успішний брат приїжджає додому, злякавшись, що його батько помер. І все це через листівки, надісланій йому хворим братом. Всі його важливі справи залишаються позаду, а батько виявляється в повному здоров’ї і керує в громадській лазні, яку ось-ось закриють влади міста. Фільм про традиції, про конфлікт поколінь і їх поглядів на життя, про успіх і відповідальності. Листівка і дурна помилка допомагають подивитися братові інакше на свої вчинки. У фільмі простежуються відсилання на сучасний економічний стан країни і вибір, який належить зробити багатьом.

4. «Жити». У центрі фільму трагедія маленької людини. На тлі жахливих десятиліть (1940-1960 рр.) Розкривається історія хлопця, який мав всі і втратив через дурість і одержимість азартними іграми. Колись багатий і заможний чоловік, виявився на вулицях Китаю з коробкою з маріонетками за плечима. Комуністичні цінності, події на які пересічна людина не може вплинути і швидкий потік часу, але не дивлячись на все – він продовжує жити і бачити краще в житті.

5. «Тигр, що крадеться, дракон». Якщо ви не хочете серйозних філософських міркувань або оповідань про обстановку та історії країни, а бажаєте відчути всю атмосферу і красу – цей фільм просто ідеальний вибір. Своєрідна інтерпретація легенди про меч, дивовижні сцени бою і, звичайно ж, цікава історія про наставництво і конфлікті аристократії і простих людей.

Покращуйте ваші відносини з китайськими партнерами, а турботи про доставку карго з Китаю в Україну залиште професіоналам. Компанія Topcargo гарантує швидку і якісну доставку на ваш склад або «під ключ»!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13