language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Топ-5 фільмів про культуру Китаю

  china_filmВзаємодія з іншою культурою може бути складним завданням не лише для новачків, а й для досвідчених бізнесменів. Адже спілкування із китайцями не обмежується туристичним інтересом. Доводиться обговорювати деталі доставки з Китаю, вітати зі святами, дотримуватися прийнятих норм ввічливості і іноді навіть зустрічатися особисто. Щоб допомогти вам зрозуміти ваших китайських партнерів трохи краще, компанія Topcargo підготувала топ-5 фільмів про східну культуру.

  Які фільми зроблять процес переговорів про карго з Китаю простіше і допоможуть дізнатися про нову культуру?

  1. «Китай зсередини». Цей документальний фільм, що складається з чотирьох серій, зможе показати щось нове про Китай, навіть якщо ви переглянули багато подібних робіт. Китай – дивовижна країна з величезним потенціалом, повну силу виробничої потужності якої ми можемо лише уявити. Для того, щоб показати всю різноманітність, знімальна група вирушить до різних куточків країни: починаючи храмами Тибету і закінчуючи весіллям у провінції. Країні з тисячолітньою історією є чимось здивувати. Після цього фільму вам самим захочеться вивчати східну культуру далі та карго доставка перестане бути єдиною причиною!

  2. «Пекінський велосипед». У Китаї велосипед – це не просто засіб переміщення, це стиль життя. Купівля хорошого, дорогого велосипеда означає, що ти досяг хоч щось. Саме тому головний герой так радіє, коли влаштовується у службу доставки і йому надають чудовий велосипед. Але, як тільки йому виходить виплатити його, велосипед пропадає. Фінал перетворює весь фільм на міні-притчу.

  Безпосередність цього фільму і досить комічна, дріб’язкова зав’язка переростають у щось більше. У ньому ви дізнаєтесь більше про робочу етику китайців, про відмінності між китайцем-провінціалом і жителями великого міста та про цінності молодих людей.

  3. «Душ». Фільм можна назвати трагікомічним. Старший, успішний брат приїжджає додому, злякавшись, що батько помер. І все це через листівку, надіслану йому хворим братом. Всі його важливі справи залишаються позаду, а батько опиняється в повному здоров’ї та керує у громадській лазні, яку ось-ось закриє влада міста. Фільм про традиції, про конфлікт поколінь та їх поглядів на життя, про успіх та відповідальність. Листівка та дурна помилка допомагають подивитися братові інакше на свої вчинки. У фільмі простежуються посилання на сучасний економічний стан країни та вибір, який належить зробити багатьом.

  4. «Жити». У центрі фільму трагедія маленької людини. На тлі жахливих десятиліть (1940–1960 рр.) розкривається історія хлопця, який мав усе і втратив через дурість та одержимість азартними іграми. Колись багатий і заможний чоловік опинився на вулицях Китаю з коробкою з маріонетками за плечима. Комуністичні цінності, події на які проста людина не може вплинути і на швидкий потік часу, але незважаючи на все, він продовжує жити і бачити краще в житті.

  5. «Тигр, що крадеться, дракон, що причаївся». Якщо ви не хочете серйозних філософських міркувань чи розповідей про обстановку та історію країни, а бажаєте відчути всю атмосферу та красу – цей фільм просто ідеальний вибір. Своєрідна інтерпретація легенди про меч, дивовижні сцени бою і, звичайно ж, цікава історія про наставництво та конфлікт аристократії та простих людей.

  Поліпшуйте ваші відносини з китайськими партнерами, а турботи про доставку карго з Китаю в Україну залиште професіоналам. Компанія Topcargo гарантує швидку та якісну доставку на ваш склад чи «під ключ»!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01