language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ТОП-5 ярмарків у Китаї, про які вам слід знати

  yarmarka_v_china

  У багатьох план з продажу китайських товарів згортається на етапі пошуку ніші. Не хочеться повторюватися і вибирати присутній в асортименті кожного третього, або немає довіри картинці і є бажання особисто оглянути зразки і поспілкуватися з виробниками. Все це можна зробити, відвідавши виставки у Китаї. Тому компанія Topcargo підготувала добірку щорічних китайських ярмарків.

  1. Кантонський ярмарок у Гуанчжоу

  Кантонський ярмарок третій за величиною у світі і перший в Китаї. Ярмарок настільки великий, що доставка вантажів авіа з Китаю з товарами звідси буде величезною. Через сувору фільтрацію учасників та уважне ставлення до якості продукції, міністерство торгівлі КНР може гарантувати, що на виставку потрапляють лише перевірені, гідні компанії, яким можна довіряти. Саме тому щорічно виставку відвідує 300 тисяч відвідувачів із усього світу.

  2. Китайський міжнародний торгово-інвестиційний ярмарок

  Щорічно восьмого вересня виставка відкриває свої двері для відвідувачів з усього світу. Організаторами події є підрозділи ООН та міністерство комерції КНР. Головна мета виставки – показати іноземним інвесторам потенціал їх вкладень у китайський бізнес, а також допомогу китайським бізнесменам у виході на міжнародний рівень. Виставка відкрилася відносно нещодавно, 1997 року, але вже приваблює безліч відвідувачів, а продукцію на стендах представляють понад п’ятдесят країн, жителі яких найчастіше замовляють авіадоставку з Китаю.

  3. Східно-китайський експортно-імпортний ярмарок

  Про цей ярмарок найкраще говорять цифри з офіційного сайту. Торік виставка залучила понад 3, 153 людей. Були присутні 14, 645 китайських та 21, 454 міжнародних бізнесменів. Загальний обсяг торгівлі становив 2,3 мільярда доларів. На виставці представлено одразу п’ять категорій товарів: одяг, домашній текстиль, товари щоденного споживання, подарунки та серійні добірки товарів.

  4. Міжнародна виставка товарів народного споживання в ІУ

  Виставка проводилася ще з 1995 року спільними зусиллями міністерства комерції КНР та урядом Чжецзян. Вона стала міжнародною подією з великим впливом у своєму сегменті. Захід отримав безліч нагород у тому числі «Топ-10 виставок Китаю» та «Найкраща виставка, яка спонсорується державою». Традиційно подія відбувається 21-25 числа. Тут можна знайти будь-що: від іграшок для тварин до запчастин мотоцикла.

  5. Експортно-імпортний ярмарок у Куньміні

  Якщо ви їдете на Китайсько-Південноазіатський ярмарок, обов’язково відвідайте і цю виставку. Так ви заощадите гроші та відвідаєте кілька успішних та цікавих заходів. Мінусом виставки є неувага до міжнародної реклами, адже сайт досить довго не оновлювався і бізнесменові довелося б шукати актуальну інформацію в інших джерелах, але це не заважає різноманітності асортименту товарів.

  Придивіться уважно до товарів на виставках, а Topcargo доставить ваш авіа карго з Китаю у максимальний короткий термін, доки ніхто не почав продавати цей товар у вашому регіоні першим!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01