language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Top Cargo – ваш перевізник та помічник

  from_china300

  Доставка товарів з Китаю в Україну – та сама, яку ви шукаєте – не обмежується лише авіаційним перевезенням. Такій доставці передує ціла низка заходів, включаючи пошук постачальника та спілкування з ним.

  Варто зауважити, що виробник виробнику різниця. Добре, якщо вам пощастило знайти розумного, грамотного постачальника, який розуміє умови роботи на іноземному ринку. Деякі компанії зовсім до цього не пристосовані. Буває таке, що підприємець знайшов товар, що його цікавить, і має намір налагодити контакт з виробником, щоб згодом домовитися про карго доставці, а той зовсім не пристосований до міжнародного співробітництва. Ось тоді і виникає ціла низка проблем: по-перше, постачальник може банально не зрозуміти вимог замовника до якості товару; по-друге – вибраний вами китаєць може не мати жодного поняття про контроль виробленої партії та експортних документів. Найчастіше це директор фабрики, який поодинці відповідальний за всі обов’язки. І якщо він з якихось причин не перебуває на зв’язку (сів телефон, поїхав у відрядження), цікавої для вас інформації про товар ви не отримаєте.

  До речі, не всі фірми мають належну експортну ліцензію. Тому більшість бізнесменів звертаються до компаній-посередників, які займаються організацією контакту із постачальником. Але посередники зазвичай беруть багато грошей і не гарантують 100% успіху. Краще заздалегідь дізнатися у компанії – перевізника, чи в їх компетенції налагодити контакт із постачальником. TopCargo може зробити це для вас!

  У бізнесмена, який бажає знайти постачальника самостійно, можуть виникнути такі проблеми:

  співпраця з виробником без досвіду постачання продукції на іноземний ринок;

  профанація виробника у питаннях стандартів якості, встановлених у світі;

  складності у відвантаженні товару, якщо його кількість не відповідає контейнерній нормі;

  мовний бар’єр – далеко не всі китайські виробники розуміють англійську мову, і майже ніхто – російську;

  відсутність експортної ліцензії.

  Щоб уникнути цього, бізнесмени замовляють послуги посередника. Яка його роль у спілкуванні з постачальником? Насамперед, посередник знаходить виробника. Далі перевіряє його на сумлінність та пристосованість до співпраці. Завдання посередника – дізнатися, коли засновано компанію-виробника, які її виробничі потужності, і т.д. Після того, як постачальник знайдений, посередник зобов’язаний провести переговори, в ході яких озвучує вимоги замовника та приходить до оптимального для обох сторін консенсусу. Після того, як улагоджені всі питання, можна домовлятися про авіадоставку з Китаю до України.

  Дуже часто бізнесмени (за незнанням), замовляють доставку та контакт з постачальником у різних компаній. Щоб замовити авіаційну доставку, зовсім не обов’язково окремо наймати посередника та перевізника одночасно (тим самим переплачуючи за послуги). Компанія TopCargo – це і помічник у пошуках постачальника, а також висококваліфікований перевізник, здатний організувати доставку на кращих для вас умовах.

  Прочитайте докладніше про цю послугу в розділі «авіадоставка вантажів в Україну». Чекаємо на ваші замовлення з нетерпінням.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01