language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Топ смарт годинників та браслетів з Китаю

  Розумні Годинники і фітнес-браслети зайняли солідну нішу серед активних користувачів гаджетів. Вони широко популярні завдяки зручному використанню і різноманітності особливостей. Кожен виробник надає свою власну модель, яка є унікальною особливостями і привертає його дизайн. Особливої уваги заслуговують розумні Годинники і Браслети з Китаю.

  Amazfit bip

  Модель була розроблена під керівництвом Xiaomi. Вважається одним з кращих моделей Smart годинник і має приємне значення. Незважаючи на найбільш демократичний дизайн, він використовується для відображення інформації про якість ЖК-дисплея. Гаджет має безліч функцій, вбудованих в-від крокомір до стеження якості сну. Крім того, складено статистику фізичної активності та графік виконання тренінгів. Ви побачите додаткові сповіщення та вхідні дзвінки, але ви не зможете відповісти на них, але ви можете відхилити вхідний дзвінок або вимкнути дзвінок повністю. Як додаткова перевага, варто відзначити довге життя-більше місяця з мінімальною яскравістю і мінімальною кількістю активних функцій, для активного користувача на сонячних днях цей період зменшується на пару тижнів, що є величезна перевага.

  Motorola мото 360 2-й ген

  Друге покоління smartwatches від Motorola не втрачає своєї актуальності, хоча розвиток нових моделей припинився. 360 модель відрізняється привабливим і продуманим дизайном-круглим дисплеєм, мінімальною кількістю виступаючих елементів і сильним надійним ремінцем виглядають стильно і тверді. Обладнані всіма необхідними можливостями-від стеження за діяльністю до голосового контролю. Крім того, відображаються всі повідомлення, що надходять до підключеного смартфона.

  Xiaomi Mi Band 3

  Це вигідно мати оновлену кількість функцій. На відміну від попередніх моделей, цей фітнес-браслет оснащений сенсорним екраном, що робить його максимально легким для управління пристроєм. Незважаючи на свій Компактний розмір, екран ясно відображає всю необхідну інформацію, включаючи спливаючі повідомлення. Серед хороших оновлень варто відзначити можливість пошуку підключеного смартфона і відображення погоди. Капсула фіксується максимально надійно, і тепер не падає навіть з активними видами спорту. Автономія пристрою на висоті-принаймні пару тижнів при найбільш активному застосуванні.

  Ви зможете придбати будь-який гаджет і пристрій, який тільки що був випущений в Китаї. Навіть якщо smartwatch ще не рекламуються в рідній країні. Для того, щоб отримати його ви зможете укласти договір поставки через Topcargogo. На сайті TOPCARGO ви зможете оформити контракт як для оптової, так і для роздрібної торгівлі, вам потрібно лише звернутися до менеджерів за детальною інформацією. Існує не потрібно думати про тонкощі доставки і чекати схвалення постачальника. Товари доставляються по всій країні, аж до дверей. Ви просто повинні заплатити невелику суму на вершину основного замовлення, і всі інші проблеми в транспортуванні і упаковці товарів, компанія бере на себе.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01