language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Topcargo – на шляху безперервного розвитку!

  topcargo_human

  Карго компанії – не те місце, де можуть працювати люди, не контактуючи один з одним. Цей тип діяльності вимагає виключно командної діяльності, і далека від співпраці людина не зможе влитися в колектив і на належному рівні виконувати свої обов’язки. При транспортуванні товарів дуже велику роль відіграє злагодженість взаємодії експедиторів, що супроводжують вантаж, та логістів, які в режимі реального часу прокладають для них маршрут, і в компанії Topcargo це розуміють, як ніде більше.

  Тут регулярно проводяться різноманітні тренінги та курси для підвищення кваліфікації співробітників, для створення хороших взаємин усередині колективу та багато іншого. Останнім із щаблів, які ми пройшли у своєму розвитку, став TeamBuilding, проведений у нас компанією ForTeam.

  Компанія ForTeam та її допомога у розвитку колективів

  Компанія ForTeam професійно займається проведенням командоутворюючих тренінгів. Усі її курси спрямовані на перетворення розрізненого колективу на згуртовану команду, в якій у кожного розвинене почуття ліктя. Тут люблять свою роботу, і виконують її найкращим чином. Основні плюси, через які Topcargo звернулася за допомогою саме до цієї компанії:

  значний досвід роботи їхніх тренерів;

  якісна підготовка до кожного заходу;

  гармонія психологічного та емоційного компонента у сценаріях.

  Ми звернулися за їх допомогою, тому що нашому колективу та співробітникам, щоб залишатися конкурентоспроможними в транспортно-експедиторської ринкової ніші, необхідно постійно розвиватися. На даний момент ми вже можемо запропонувати першокласну допомогу нашим клієнтам у перевезенні їхніх вантажів, але ми не збираємося зупинятися на досягнутому, і прагнемо щоразу підкорювати нові висоти у своїй сфері.

  Компанія Topcargo звикла співпрацювати тільки з професіоналами високого рівня, і робота компанії ForTeam з нашими співробітниками — приклад роботи, яка підвищує загальний рівень обох компаній.

  Співпраця з Topcargo на новому рівні

  TeamBuilding виконує відразу кілька завдань:

  розвиває комунікативні навички кожного представника колективу;

  допомагає вибудовувати нові взаємини між співробітниками, допомагає досягти більш дружнього та довірчого рівня;

  вчить делегувати повноваження та розподіляти ролі, орієнтуючись на сильні сторони співробітників;

  розкривають лідерський потенціал;

  надає чудову можливість відпочити всією компанією від робочих буднів.

  Тепер, звертаючись в транспортно-експедиторську компанію Topcargo, ви можете розраховувати на ще більш точну і злагоджену роботу всього колективу. Це великий плюс, як для наших клієнтів, так і для співробітників, які навчаються нових способів взаємодії, і можуть більш ефективно виконувати свою діяльність з меншими енерговитратами. Компанія Topcargo завжди рухається шляхом безперервного розвитку. Ми прагнемо щодня підніматися над собою, ставати кращими, згуртованішими, продуктивнішими, ніж ми були вчора.

  Отримайте більш докладну інформацію про всі види та умови вантажоперевезень ознайомившись з послугами TopCargo доставці з Китаю в Україну.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01