language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  TopCargo постійно вдосконалюється! Лекція про доставку товарів з Китаю від нашого керівника

  logo_topcargoTopCargo не стоїть на місці та розвивається для вас. Ми займаємося доставкою вантажів з Китаю, постійно вдосконалюємо якість наших послуг та паралельно ділимося з вами тими знаннями, які досвідченим шляхом отримуємо від роботи.

  Нещодавно наш керівник Артем Сун-Чен-Лі провів лекцію про доставку товарів із Китаю. Коротко і ємно Артем розповів про плюси та мінуси роботи з китайським ринком і доставкою вантажів з Китаю в Україну, інформація, яку він подав на зустрічі цікава як тим підприємцям, які тільки думають пов’язати своє життя з бізнесом, зав’язаним на китайському ринку, що розвивається, так і для тих, хто має досвід співпраці з Китайською Народною Республікою.

  Основною темою лекції Артема була безпека ведення бізнесу з Китаєм: від того, де знайти постачальника якісних товарів, які вам потрібні і до тонкощів роботи з китайськими виробниками.

  Постачальників, як перших у бізнесі, що зароджується, так і нових і альтернативних для вже усталеної справи, Артем радить шукати через інтернет, консалтингові компанії та виставки.

  Майданчики для пошуку постачальників кожен підприємець повинен підбирати вже самостійно, і залежатиме цей вибір від відповідей на низку питань: скільки ви готові витратити часу на пошуки постачальника? Який вам товар потрібен – б/в чи новий? Яка цінова політика вас влаштовує, якість, кількість товару і, звичайно ж, ваші навички ведення бізнесу із закордонними постачальниками.

  Популярні майданчики для пошуку постачальників з Китаю в інтернеті – Alibaba.com, Taobao.com, GlobalSources та багато інших.

  Alibaba, наприклад, один із найоптимальніших сервісів для пошуку китайських постачальників в інтернеті. Одна з головних проблем пошуку місця, де замовити хороший товар, — шахраї. На жаль, з кожним роком їх стає більше, але Alibaba постійно підвищує рівень фільтрації небажаних постачальників на своєму майданчику, які можуть вас обдурити при замовленні.

  Артем також радить обирати компанії на цьому майданчику, які працюють уже кілька років і мають відгуки, якщо це фірма переглядати статутний фонд компанії, перевіряти доменне ім’я сайту постачальника. Обережність у виборі постачальника – це важливо.

  Якщо вам важлива новизна товару, швидкість роботи з постачальником та особиста присутність, живі переговори, варто звернути увагу на великі виставки виробників товарів у Китаї. Наприклад, Кантонська виставка, загальна площа виставкових площ якої становить приблизно 66 стадіонів, таких як НСК Олімпійський. Виставка проходить у 3 етапи, сумарно 3 тижні, налічує приблизно 60 000 стендів.

  Переліт та відвідування виставки коштує великих грошей, але ви зможете побачити реальних виробників. Виставити невеликий стенд на виставці коштує великих грошей, тому можна майже завжди бути впевненим, що це не фірма-п’ятихвилинка. Крім виробників з Китаю, на Кантонській виставці також представляються всесвітні бренди. Тим не менш, і тут є шанс потрапити на недобросовісного продавця. Артем навів поради, які допоможуть не припуститися помилки під час укладання контракту на виставці, наприклад:

  1) Візьміть перекладача, бажано свого. Місцеві можуть підігравати виробникам за окрему платню.

  2) Дізнайтесь адресу виробництва та по можливості відвідайте. Переконайтеся, що на виробництві панує чистота та порядок, перегляньте зразки прямо з конвеєра та сировину, яка йде на виробництво товарів. Вас можуть привести на чуже виробництво, видавши його за своє перевірте документи.

  3) Тонкості переговорів: у Китаї править «релігія грошей», і вони можуть зрадити вас; не дозволяйте за себе платити; Спробуйте домогтися взаємоповаги, розповідайте про свої можливості, зв’язки, покажіть, що ви маєте певну вагу, це допоможе налагодити з постачальником так звані відносини Гуансі. У світі китайського бізнесу вербальний контакт, етикет та стосунки дуже важливі.

  Перегляньте відео з керівником компанії TopCargo – Артемом Сун-Чен-Лі на тему “Безпечний бізнес з Китаєм”

  https://www.youtube.com/watch?v=BXFJ6HoG68E

  Докладніше про роботу з ринком Китаю та авіадоставці можна дізнатися у розділі «Авіадоставка»сайту TopCargo.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01