X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  TopCargo запускає нову послугу: експрес-доставка для Вас!

  expressdelivery_topcargoВже багато разів ми писали про те, що компанія TopCargo стрімко розвивається та активно розширює асортимент своїх послуг. Настав час довести це справою, і ми маємо для вас чудові новини! Вже зараз ви можете почати користуватися експрес-доставкою карго з Китаю в Україну..

  Про оперативність та професіоналізм перевезення вантажів з Китаю в Україну з компанією TopCargo відомо давно. Однак, щоб зробити сервіс ще комфортнішим, наша компанія запускає для вас нову послугу, а саме експрес-доставку вантажів. За окрему платню терміни доставки скоротяться. Якщо раніше вона займала 14-16 днів, то тепер товар прибуде значно швидше. Наскільки? Про це ви можете прочитати у розділі «експрес-доставка товару», а також отримати інформацію щодо її умов.

  Часом від того, наскільки оперативно доставлено вантаж, залежить успіх підприємця та розмір його прибутку. Прикладом є сезонні напрямки бізнесу, в яких діє принцип «чим швидше – тим краще». У деяких галузях така швидкісна доставка виявляється просто критично важливою.

  Найголовніше для експрес-доставки в Україну з Китаю – це зведення ризиків до мінімуму та оптимізація всіх умов транспортування. Усі давно звикли до того, що авіаційна доставка – це найшвидший спосіб. Однак для вас вона може стати ще швидшою.

  Серед українських перевізників далеко не всі компанії дотримуються точних термінів доставки. Це від багатьох чинників. Наприклад, погодні умови (літаки літають за поганої погоди, проте авіатранспорт не полетить в ураган), митне очищення, що затягнулася, тощо. Однак TopCargo завжди дотримується призначених термінів або попереджає клієнта про затримки. Замовивши експрес-доставку, в оперативності транспортування та точності термінів ви можете бути впевнені подвійно.

  У нас є власний склад в Гуанчжоу, що прискорює процес як експрес-доставки, так і традиційної авіадоставки, про яку, до речі, ви можете отримати більше інформації тут. Наші співробітники мають значний досвід роботи з митними службами та спеціальними документами, тому затримок при митному оформленні товару не передбачається. Що б ви не реалізовували і який би вид авіадоставки з Китаю не замовили – індивідуальний підхід до клієнта, дбайливе ставлення до його вантажу та надійність забезпечені.

  Кожен бізнесмен, який скористається послугами компанії TopCargo, може розраховувати не тільки на високорівневий сервіс, але і на привабливі тарифи. Приблизні ціни ви можете переглянути в розділі кожної з послуг, але для більш детальної інформації, зв’яжіться з нашим менеджером.

  Звичайно, вартість такої послуги буде вищою, ніж ціна на звичайну авіаційну доставку. Однак на якості та швидкості не заощаджують!

  Ми впевнені – нова послуга сподобається вам так само, як і всі ті, що вже діють у переліку послуг компанії TopCargo. Ми відрізняємося високою клієнтоорієнтованістю та гарантуємо безпеку та комфорт ваших вантажів. Звертайтесь.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01