X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Торгова війна США і Китаю

Війни можуть вестися як на полі бою, так і на фондових біржах. І одна з таких ведеться протягом останніх кількох років між США і КНР. Відповідно до думки експертів, ворожнеча двох світових гігантів здатна спровокувати новий виток кризи, який буде більш істотним ніж в 2008 за рахунок уповільнення зростання світової економіки. Багато країн підтримують подібне протистояння, особливо ті, чиє технологічний розвиток дозволяє вільно замінити вироблену продукцію як китайськи, так і американських фірм. З іншого боку, сировинні країни, імпорт яких спрямований на поставки продукції в Америку і КНР, очікує економічна криза і девальвацію.

Як все починалося

Вперше протистояння між країнами почалося восени 2016, коли Трамп протистоять політиці КНР у своїй передвиборчій кампанії і закликав звільнитися від зовнішнього тиску. Все тому, що китайських товарів з країни експортувалося менше на 335 млрд, ніж ввозилося в Америку. Окремо згадувалася можливість інтелектуальної власності китайськими компаніями, розслідування якого було розпочато в кінці літа 2017.

У результаті було підтверджено, що уряд КНР застосовує заборонені торгові схеми. Тому, американський уряд суттєво підвищив мита на ввезені товари з Китаю, почали рости і торгові мита.

Пекін не залишився в стороні і теж почав підвищувати тарифи, що в підсумку призвело до втрати декількох мільярдів доларів з боку виробників.

Що відбувається сьогодні

На даний момент розміри мита на всю продукцію, що ввозиться збільшилися на 200 млрд доларів, що дозволило покрити майже 50% імпорту китайських товарів в Америці. Але, американський президент обіцяє покрити митами і залишилися 50%.

Китайський уряд же збирається обкладати митом американські товари майже на 100 млрд доларів. Рішення американської сторони поки одне – висновок офіційного торгового угоди вже зараз. Вибори в 2020 році можуть не привести демократів до влади, а гроші компанії втрачають вже зараз. В іншому випадку економісти передрікають дефолт. Багато компаній вже на 35% активніше, порівняно з минулим десятиліттям, оголошують про власний дефолт і ця неприємна тенденція продовжує прискорюватися.

А що інші країни

Торгова війна призводить до уповільнення світової економіки, що спровокує падіння вартості сировинної бази. Особливо сильно це позначиться на країнах, економіка яких формується за рахунок сировинного експорту. Виходом з ситуації може стати пошук Китаю нових майданчиків для поставки товару.

В іншому випадку падіння глобальної економіки буде глобальним, що приведе до банкрутств найбільших корпорацій.

Поки невідомо, чи знизить Америка обсяг негативного торгового сальдо по відношенню до Китаю. Але на даний момент вихід на американський ринок для інших країн закритий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01