Вы можете скачать чек лист - правильного перевозчика.
< Мы стараемся собрать лучшие кейсы по работе с Китаем. Посмотрите наш youtube канал и социальные сети. Лучшие материалы про Китай в telegram.
XВійни можуть вестися як у полі битви, і на фондових біржах. І одна з таких ведеться протягом останніх кількох років між США та КНР. На думку експертів, ворожнеча двох світових гігантів здатна спровокувати новий виток кризи, яка буде суттєвішою ніж у 2008 за рахунок уповільнення зростання світової економіки. Багато країн підтримують подібне протистояння, особливо ті, чий технологічний розвиток дозволяє вільно замінити продукцію, що виробляється як китайсько, так і американських фірм. З іншого боку, сировинні країни, імпорт яких спрямований на постачання продукції в Америку та КНР, очікує на економічну кризу та девальвацію.
Содержание статьи:
Вперше протистояння між країнами почалося восени 2016 року, коли Трамп протистоять політиці КНР у своїй передвиборчій кампанії та закликав звільнитися від зовнішнього тиску. Все тому, що китайських товарів із країни експортувалося менше на 335 млрд, ніж ввозилося до Америки. Окремо згадувалася можливість інтелектуальної власності китайськими компаніями, розслідування якого було розпочато наприкінці літа 2017 року.
Внаслідок цього було підтверджено, що уряд КНР застосовує заборонені торгові схеми. Тому американський уряд суттєво підвищив мита на ввезені товари з Китаю, почали зростати й торгові мита.
Пекін не залишився осторонь і теж почав підвищувати тарифи, що призвело до втрати кількох мільярдів доларів з боку виробників.
На даний момент розміри мита на всю продукцію, що ввозиться, збільшилися на 200 млрд доларів, що дозволило покрити майже 50% імпорту китайських товарів в Америці. Але, американський президент обіцяє покрити митом і 50%, що залишилися.
Китайський уряд збирається обкладати митом американські товари майже на 100 млрд доларів. Рішення американської сторони поки що одне — укладання офіційної торгової угоди вже зараз. Вибори 2020 року можуть не привести демократів до влади, а гроші компанії втрачають уже зараз. Інакше економісти пророкують дефолт. Багато компаній вже на 35% активніші, порівняно з минулим десятиліттям, оголошують про власний дефолт і ця неприємна тенденція продовжує прискорюватися.
Торгова війна призводить до уповільнення світової економіки, що спровокує зниження вартості сировинної бази. Особливо це позначиться на країнах, економіка яких формується за рахунок сировинного експорту. Виходом із стану може стати пошук Китаю нових майданчиків для постачання товару.
А якщо ні, то падіння глобальної економіки буде глобальним, що призведе до банкрутств найбільших корпорацій.
Поки невідомо, чи знизить Америка обсяг негативного торговельного сальдо щодо Китаю. Але на даний момент вихід на американський ринок для інших країн закрито.
Замовити доставку
Звертайтесь до нас
Залишити відповідь