language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Товар з Китаю – як знайти і доставити в Україну

  Здається, не можна назвати країну світу, яка може стати конкурентом Китаю в швидкості і темпах економічного зростання, в масштабах виробництва товарів і масштабах експорту. Само собою, покупка товарів в Китаї з метою подальшого їх перепродажу в інших країнах – це досить вигідно, а різноманітність дозволяє вибрати практично будь-яку нішу. Пошук і доставка товарів з Китаю – це те, на чому грунтується такий бізнес. Спробуємо з’ясувати, як робити це правильно.

  Китайський імпорт увійшов в наше життя непомітно і успішно закріпився. Пошук і доставка товару з Китаю – популярні напрямки для бізнесу. Дуже важливо співпрацювати з совісними виробниками, які постачають якісний товар. Адже часто ми стикаємося з шлюбами в товарах з Китаю, що тягне для підприємців витрати і втрату клієнтів.

  Типи китайських постачальників: плюси і мінуси

  Вибрати постачальника, з яким можна укладати угоду про доставку товару з Китаю, найкраще самостійно. Так, ви зможете дізнатися реальну ціну на товар, домовитися про найбільш вигідних для вас умовах поставки, укласти договір про знижку і т.п. Після того, як ви знайшли такого постачальника, бажано підключити до роботи посередників, які знають, як організувати доставку з Китаю без труднощів.

  До ряду посередників можна зарахувати:

  • Консалтингові фірми. Такі можуть допомогти з координуванням переговорів з партнерами, а також з організацією доставки товарів з Китаю і оформленням всіх необхідних документів. До додаткових послуг консалтингових фірм відносяться дослідження ринку КНР на професійному рівні, грамотна розробка бізнес-планів, створення дієвих і ефективних концепцій розвитку саме вашого бізнесу, пошуки інвесторів для вашої компанії, розробка маркетингової кампанії, реклама, просування бренду та інше.
  • Оптові постачальники. З ними можна домовитися про найбільш вигідних цінах на товар. Однак необхідно пам’ятати, що китайські партнери завжди хочуть на вас заробити. Занадто низькі ціни можуть бути позначенням неякісного товару.
  • Трейдери – фахівці в сфері ринку, вони добре орієнтуються в тому, що зараз користується попитом у споживачів, що вигідно продавати в певний період, коли є сенс здійснювати закупівлю того чи іншого товару, щоб вилучити з цього максимальний прибуток. Трейдери звичайно не працюють з клієнтами безпосередньо, так як їх завдання – аналіз ринку і укладання торговельних угод. Тому послуги такого виду посередників між клієнтом і постачальником досить дорогі.
  • Приватні особи. Довіряти приватним особам як посередникам варто в самих крайніх випадках, так як це самий ненадійний варіант.

  Уклавши договір з якимось з перерахованих вище типів посередників між вами і виробником, можна розраховувати на вчинення вдалої оборудки, яка принесе гарний прибуток.

  Пошук товарів в Китаї: як це відбувається

  На даному етапі успіх залежить від правильного підбору постачальника. Пошук постачальників можна проводити самостійно, користуючись всесвітньо відомим торговими майданчиками в Інтернеті, спираючись на відгуки та на рейтинг продавців. У деяких випадках можна спиратися на поради підприємців, а також, про всяк випадок, “пробити” постачальника в різних базах і чорних списках, щоб вже точно не нарватися на шахраїв.

  Замовлення товару з Китаю і пошуки надійного постачальника

  Найкращим варіантом для пошуку і замовлення китайського товару без відвідування країни буде використання китайських торгових інтернет – майданчиків. Для покупки невеликої кількості товару підійдуть сервіси, які відомі всім:

  • Aliexpress
  • Taobao
  • Tmall

  Опт краще здійснювати на сайті Alibaba, це інтернет-магазин, де можлива швидка поставка і є сертифікація. У даному переліку сайтів представлені перевірені, масштабні майданчика. Більшість товарів, що продаються на цих сайтах можна придбати і отримати безкоштовну доставку в Україну поштою. Товар доставляється в різні країни і міста без проблем: Казахстан, Україна, Польща. Неважливо Одеса або Київ. На сайтах представлений каталог, в якому Ви зможете знайти дешеві, популярні, цікаві, якісні товари. Навіть рибальські та промислові.

  Для оптових покупок рекомендується співпрацювати з надійним і добросовісним постачальником. Як же його знайти? Необхідно зайти на сайт, знайти необхідний товар і відібрати 7-10 продавців. При виборі продавців звертайте увагу на число позитивних відгуків. Не варто реагувати на можливі акції і низьку ціну товару – можливий обман або неякісний товар. Більшість постачальників вільно спілкуються англійською, тому спілкуйтеся з ними і торгуйтеся. Бажано при першому замовленні попросити партію із зразками.

  Не потрапити в пастку до шахрая і співпрацювати без посередників

  Постачальники на Alibaba діляться на виробників і брокерів. Але вийти на виробника безпосередньо досить складно. Найчастіше виробники співпрацюють з брокерами, які в подальшому і продають товар на торгових сайтах. Для підстраховки себе проаналізуйте обраних продавців. На сайті Alibaba у продавця може бути статус «gold-supplier», привласнення якого можливо тільки за умови оплати за розміщення на сайті. Відповідно ризик шахрайства знижується.

  Безпечна оплата за товар

  Оплачуючи товар, скористайтеся сервісом alipay. У даній платіжній системі відбувається заморозка Ваших грошових коштів за товар до самого отримання його. Тільки після Вашого підтвердження про отримання товару – гроші перераховуються продавцю. Якщо товар не прийшов, то є можливість «почати суперечку», так можливо повернути гроші.

  Скільки коштує доставити вантаж в Україну

  Доставка товарів з Китаю – це окрема тема для розмов. Вона повинна бути надійною, досить оперативною, не дуже дорогий. Добре для цієї мети підходять авіаперевезення, контейнерні – морські та залізничні. Перший варіант – найбільш дорогий, але і найбільш оперативний, контейнерні перевезення гарні для тих, хто може пожертвувати часом, але надійністю доставки – ніяк. Хороший перевізник – це ключ до успіху. Від рівня оперативності доставки багато в чому залежить успіх вашого бізнесу, а тому до його вибору варто підходити максимально відповідально. Компанія повинна не тільки забезпечувати надійну і безпечну доставку вантажів в термін, але і мати досить демократичними цінами, щоб не знижувалася рентабельність бізнесу, а також надавати додаткові послуги – наприклад складські приміщення для зберігання товарів, контролювати якість викуповується товару, в ідеалі варто знайти перевозчіка- посередника, який зможе проконтролювати руху товару від моменту його викупу до доставки вам через розмитнення та інші бюрократичні моменти.

  У питанні вартості все буде прямо залежати від декількох показників. Наприклад, на якому вигляді доставки Ви зупиніться, чи будете використовувати прискорену доставку.

  Після приходу товару, в Україні в Києві відбувається його розмитнення.

  Саме таким перевізником-посередником є компанія Topcargo. Великий досвід роботи з Китаєм, успішний підбір постачальників для кожного замовника, проведення переговорів і викуп товару, розмитнення, доставка усіма можливими способами, контроль якості і збереження товару, при необхідності – надання складів, доставка точно в строк, а також багато іншого. Topcargo – це найкращий помічник для вашого бізнесу!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01