X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Товар з Китаю – як знайти і доставити в Україну

Здається, не можна назвати країну світу, яка може стати конкурентом Китаю в швидкості і темпах економічного зростання, в масштабах виробництва товарів і масштабах експорту. Само собою, покупка товарів в Китаї з метою подальшого їх перепродажу в інших країнах – це досить вигідно, а різноманітність дозволяє вибрати практично будь-яку нішу. Пошук і доставка товарів з Китаю – це те, на чому грунтується такий бізнес. Спробуємо з’ясувати, як робити це правильно.

Китайський імпорт увійшов в наше життя непомітно і успішно закріпився. Пошук і доставка товару з Китаю – популярні напрямки для бізнесу. Дуже важливо співпрацювати з совісними виробниками, які постачають якісний товар. Адже часто ми стикаємося з шлюбами в товарах з Китаю, що тягне для підприємців витрати і втрату клієнтів.

Типи китайських постачальників: плюси і мінуси

Вибрати постачальника, з яким можна укладати угоду про доставку товару з Китаю, найкраще самостійно. Так, ви зможете дізнатися реальну ціну на товар, домовитися про найбільш вигідних для вас умовах поставки, укласти договір про знижку і т.п. Після того, як ви знайшли такого постачальника, бажано підключити до роботи посередників, які знають, як організувати доставку з Китаю без труднощів.

До ряду посередників можна зарахувати:

 • Консалтингові фірми. Такі можуть допомогти з координуванням переговорів з партнерами, а також з організацією доставки товарів з Китаю і оформленням всіх необхідних документів. До додаткових послуг консалтингових фірм відносяться дослідження ринку КНР на професійному рівні, грамотна розробка бізнес-планів, створення дієвих і ефективних концепцій розвитку саме вашого бізнесу, пошуки інвесторів для вашої компанії, розробка маркетингової кампанії, реклама, просування бренду та інше.
 • Оптові постачальники. З ними можна домовитися про найбільш вигідних цінах на товар. Однак необхідно пам’ятати, що китайські партнери завжди хочуть на вас заробити. Занадто низькі ціни можуть бути позначенням неякісного товару.
 • Трейдери – фахівці в сфері ринку, вони добре орієнтуються в тому, що зараз користується попитом у споживачів, що вигідно продавати в певний період, коли є сенс здійснювати закупівлю того чи іншого товару, щоб вилучити з цього максимальний прибуток. Трейдери звичайно не працюють з клієнтами безпосередньо, так як їх завдання – аналіз ринку і укладання торговельних угод. Тому послуги такого виду посередників між клієнтом і постачальником досить дорогі.
 • Приватні особи. Довіряти приватним особам як посередникам варто в самих крайніх випадках, так як це самий ненадійний варіант.

Уклавши договір з якимось з перерахованих вище типів посередників між вами і виробником, можна розраховувати на вчинення вдалої оборудки, яка принесе гарний прибуток.

Пошук товарів в Китаї: як це відбувається

На даному етапі успіх залежить від правильного підбору постачальника. Пошук постачальників можна проводити самостійно, користуючись всесвітньо відомим торговими майданчиками в Інтернеті, спираючись на відгуки та на рейтинг продавців. У деяких випадках можна спиратися на поради підприємців, а також, про всяк випадок, “пробити” постачальника в різних базах і чорних списках, щоб вже точно не нарватися на шахраїв.

Замовлення товару з Китаю і пошуки надійного постачальника

Найкращим варіантом для пошуку і замовлення китайського товару без відвідування країни буде використання китайських торгових інтернет – майданчиків. Для покупки невеликої кількості товару підійдуть сервіси, які відомі всім:

 • Aliexpress
 • Taobao
 • Tmall

Опт краще здійснювати на сайті Alibaba, це інтернет-магазин, де можлива швидка поставка і є сертифікація. У даному переліку сайтів представлені перевірені, масштабні майданчика. Більшість товарів, що продаються на цих сайтах можна придбати і отримати безкоштовну доставку в Україну поштою. Товар доставляється в різні країни і міста без проблем: Казахстан, Україна, Польща. Неважливо Одеса або Київ. На сайтах представлений каталог, в якому Ви зможете знайти дешеві, популярні, цікаві, якісні товари. Навіть рибальські та промислові.

Для оптових покупок рекомендується співпрацювати з надійним і добросовісним постачальником. Як же його знайти? Необхідно зайти на сайт, знайти необхідний товар і відібрати 7-10 продавців. При виборі продавців звертайте увагу на число позитивних відгуків. Не варто реагувати на можливі акції і низьку ціну товару – можливий обман або неякісний товар. Більшість постачальників вільно спілкуються англійською, тому спілкуйтеся з ними і торгуйтеся. Бажано при першому замовленні попросити партію із зразками.

Не потрапити в пастку до шахрая і співпрацювати без посередників

Постачальники на Alibaba діляться на виробників і брокерів. Але вийти на виробника безпосередньо досить складно. Найчастіше виробники співпрацюють з брокерами, які в подальшому і продають товар на торгових сайтах. Для підстраховки себе проаналізуйте обраних продавців. На сайті Alibaba у продавця може бути статус «gold-supplier», привласнення якого можливо тільки за умови оплати за розміщення на сайті. Відповідно ризик шахрайства знижується.

Безпечна оплата за товар

Оплачуючи товар, скористайтеся сервісом alipay. У даній платіжній системі відбувається заморозка Ваших грошових коштів за товар до самого отримання його. Тільки після Вашого підтвердження про отримання товару – гроші перераховуються продавцю. Якщо товар не прийшов, то є можливість «почати суперечку», так можливо повернути гроші.

Скільки коштує доставити вантаж в Україну

Доставка товарів з Китаю – це окрема тема для розмов. Вона повинна бути надійною, досить оперативною, не дуже дорогий. Добре для цієї мети підходять авіаперевезення, контейнерні – морські та залізничні. Перший варіант – найбільш дорогий, але і найбільш оперативний, контейнерні перевезення гарні для тих, хто може пожертвувати часом, але надійністю доставки – ніяк. Хороший перевізник – це ключ до успіху. Від рівня оперативності доставки багато в чому залежить успіх вашого бізнесу, а тому до його вибору варто підходити максимально відповідально. Компанія повинна не тільки забезпечувати надійну і безпечну доставку вантажів в термін, але і мати досить демократичними цінами, щоб не знижувалася рентабельність бізнесу, а також надавати додаткові послуги – наприклад складські приміщення для зберігання товарів, контролювати якість викуповується товару, в ідеалі варто знайти перевозчіка- посередника, який зможе проконтролювати руху товару від моменту його викупу до доставки вам через розмитнення та інші бюрократичні моменти.

У питанні вартості все буде прямо залежати від декількох показників. Наприклад, на якому вигляді доставки Ви зупиніться, чи будете використовувати прискорену доставку.

Після приходу товару, в Україні в Києві відбувається його розмитнення.

Саме таким перевізником-посередником є компанія Topcargo. Великий досвід роботи з Китаєм, успішний підбір постачальників для кожного замовника, проведення переговорів і викуп товару, розмитнення, доставка усіма можливими способами, контроль якості і збереження товару, при необхідності – надання складів, доставка точно в строк, а також багато іншого. Topcargo – це найкращий помічник для вашого бізнесу!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13