language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Товар з Китаю – як знайти і доставити в Україну

  Здається, не можна назвати країну світу, яка може стати конкурентом Китаю у швидкості та темпах економічного зростання, у масштабах виробництва товарів та масштабах експорту. Само собою, купівля товарів у Китаї з метою подальшого їх перепродажу в інших країнах – це досить вигідно, а різноманітність дозволяє вибрати практично будь-яку нішу. Пошук та доставка товарів з Китай – це те, на чому ґрунтується подібний бізнес. Спробуємо з’ясувати, як це робити правильно.

  Китайський імпорт увійшов у наше життя непомітно та успішно закріпився. Пошук та доставка товару з Китаю – популярні напрямки для бізнесу. Дуже важливо співпрацювати з сумлінними виробниками, які постачають якісний товар. Адже найчастіше ми стикаємося із шлюбами в товарах з Китаю, що тягне для підприємців витрати та втрату клієнтів.

  Типи китайських постачальників: плюси та мінуси

  Вибрати постачальника, з яким можна укладати угоду про доставку товару з Китаю, найкраще самостійно. Так, ви зможете дізнатися реальну ціну на товар, домовитися про найбільш вигідні для вас умови поставки, укласти договір про знижку і т.п. Після того, як ви знайшли такого постачальника, бажано підключити до роботи посередників, які знають, як організувати доставку з Китаю без проблем.

  До ряду посередників можна зарахувати:

  • Консалтингові фірми. Вони можуть допомогти з координацією переговорів з партнерами, а також з організацією доставки товарів з Китаю та оформленням усіх необхідних документів. До додаткових послуг консалтингових фірм належать дослідження ринку КНР на професійному рівні, грамотна розробка бізнес-планів, створення дієвих та ефективних концепцій розвитку саме вашого бізнесу, пошуки інвесторів для вашої компанії, розробка маркетингової кампанії, реклама, просування бренду та інше.
  • Оптові постачальники. З ними можна домовитися про найвигідніші ціни на товар. Однак слід пам’ятати, що китайські партнери завжди хочуть на вас заробити. Занадто низькі ціни можуть бути позначенням неякісного товару.
  • Трейдери – фахівці у сфері ринку, вони добре орієнтуються в тому, що зараз затребуване у споживачів, що вигідно продавати у певний період, коли є сенс здійснювати закупівлю того чи іншого товару, щоб вилучити з цього максимальний прибуток. Трейдери зазвичай працюють з клієнтами безпосередньо, оскільки їх завдання – аналіз ринку й укладання торгових угод. Тому послуги такого виду посередників між клієнтом та постачальником є досить дорогими.
  • Приватні особи. Довіряти приватним особам як посередникам варто у крайніх випадках, оскільки це найненадійніший варіант.

  Уклавши договір з одним із вищеперелічених типів посередників між вами та виробником, можна розраховувати на здійснення вдалої угоди, яка принесе гарний прибуток.

  Пошук товарів у Китаї: як це відбувається

  На цьому етапі успіх залежить від правильного підбору постачальника. Пошук постачальників можна здійснювати самостійно, користуючись всесвітньо відомими торговими майданчиками в Інтернеті, спираючись на відгуки та рейтинг продавців. У деяких випадках можна спиратися на поради підприємців, а також, про всяк випадок, “пробити” постачальника в різних базах і чорних списках, щоб точно не нарватися на шахраїв.

  Замовлення товару з Китаю та пошуки надійного постачальника

  Найкращим варіантом для пошуку та замовлення китайського товару без відвідування країни буде використання китайських торгових інтернет-майданчиків. Для придбання невеликої кількості товару підійдуть послуги, які відомі всім:

  • Aliexpress
  • Taobao
  • Tmall

  Опт краще здійснювати на сайті Alibaba, це інтернет-магазин, де можливе швидке постачання та є сертифікація. У цьому списку сайтів представлені перевірені, масштабні майданчики. Більшість товарів, що продаються на цих сайтах, можна придбати та отримати безкоштовну доставку в Україну поштою. Товар доставляється в різні країни та міста без проблем: Казахстан, Україна, Польща. Неважливо Одеса чи Київ. На сайтах представлений каталог, де Ви зможете знайти дешеві, популярні, цікаві, якісні товари. Навіть рибальські та промислові.

  Для оптових покупок рекомендується співпрацювати з надійним та сумлінним постачальником. Як його знайти? Необхідно зайти на сайт, знайти необхідний товар та відібрати 7-10 продавців. При виборі продавців звертайте увагу на кількість позитивних відгуків. Не варто реагувати на можливі акції та низьку ціну товару – можливий обман чи неякісний товар. Більшість постачальників вільно спілкуються англійською, тому спілкуйтеся з ними та торгуйтеся. Бажано при першому замовленні попросити партію із зразками.

  Не потрапити в пастку до шахрая і співпрацювати без посередників

  Постачальники на Alibaba поділяються на виробників та брокерів. Але вийти на виробника досить складно. Найчастіше виробники співпрацюють із брокерами, які надалі і продають товар на торгових сайтах. Для підстрахування себе проаналізуйте обраних продавців. На сайті Alibaba у продавця може бути статус gold-supplier, присвоєння якого можливе лише за умови оплати за розміщення на сайті. Відповідно, ризик шахрайства знижується.

  Безпечна оплата за товар

  Оплачуючи товар, скористайтесь сервісом alipay. У даній платіжній системі відбувається заморозка Ваших коштів за товар до отримання його. Тільки після Вашого підтвердження про отримання товару гроші перераховуються продавцю. Якщо товар не прийшов, то є можливість «почати суперечку», то можна повернути гроші.

  Скільки коштує доставити вантаж в Україну

  Доставка товарів із Китаю – це окрема тема для розмов. Вона має бути надійною, досить оперативною, не надто дорогою. Добре для цієї мети підходять авіаперевезення, контейнерні – морські та залізничні. Перший варіант – найдорожчий, але і найбільш оперативний, контейнерні перевезення хороші для тих, хто може пожертвувати часом, але надійністю доставки – ніяк. Хороший перевізник – це ключ до успіху. Від рівня оперативності доставки багато в чому залежить успіх вашого бізнесу, тому до його вибору варто підходити максимально відповідально. Компанія повинна не тільки забезпечувати надійну і безпечну доставку вантажів у термін, але й мати достатньо демократичні ціни, щоб не знижувалась рентабельність бізнесу, а також надавати додаткові послуги – наприклад складські приміщення для зберігання товарів, контролювати якість товару, що викуповується, в ідеалі варто знайти перевізника. посередника, який зможе проконтролювати рух товару від моменту його викупу до доставки вам через розмитнення та інші бюрократичні моменти.

  У питанні вартості все прямо залежатиме від кількох показників. Наприклад, на якому виді доставки Ви зупинитеся, чи використовуватимете прискорену доставку.

  Після приходу товару, в Україні в Києві відбувається його розмитнення.

  Саме таким перевізником-посередником є компанія Topcargo. Великий досвід роботи з Китаєм, успішний підбір постачальників для кожного замовника, проведення переговорів та викуп товару, розмитнення, доставка всіма можливими способами, контроль якості та збереження товару, при необхідності – надання складів, доставка точно у строк, а також багато іншого. Topcargo – це найкращий помічник для вашого бізнесу!

  FAQ

  Які типи китайських постачальників?

  Обирати постачальника потрібно самостійно, оскільки таким чином буде відома реальна ціна на товар. А потім уже варто визначитись із вибором посередника. Серед посередників варто виділити: консалтингові фірми, оптових постачальників, трейдери та приватні особи.

  Як шукати постачальників?

  Шукати постачальника можна самостійно або за відгуками клієнтів і брати на озброєння рейтинг продавців. Також не будуть зайвими поради підприємців. Потрібно перевірити постачальника за різними базами та чорними списками. Це допоможе не нарватися на шахраїв.

  Де купувати китайський товар?

  Робити це можна, не відвідуючи країну, на торгових інтернет-майданчиках. Для покупки невеликих обсягів товарів підійдуть найвідоміші сервіси, такі як: Аліекспрес, Таобао та Tmall. Оптові покупки можна робити на сайті Алібаба. Для оптових закупівель. Варто вибирати надійних постачальників.

  Від чого залежить вартість доставки вантажу до України?

  Від перевізника, рівня оперативності та надійності постачальника. Саме таким виступає перевізник ТопКарго. Компанія має великий досвід у даній діяльності та гарантує безпечну доставку товару з Китаю до України у найкоротші терміни.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01