X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кращі товари для боксу на Amazon

Ті, хто займається в цьому або такого роду бокс добре інформовані про те, як важливо хороше обладнання і скільки витратних матеріалів потрібно для навчання. У вітчизняних магазинах зазвичай є два крайнощів: або низька якість товару, або неймовірно високі ціни. До речі, часом ці дві крайності перекриваються, створюючи тільки неймовірний “коктейль”.

Для того, щоб спортсмени не могли замовити якісну техніку, але і добре економити, ми пропонуємо їм відразу поїхати в Амазонке.

Чому ви повинні купити Боксерське обладнання на Amazon?

Amazon є одним з найпопулярніших онлайн гіпермаркетів у світі. Мільйони людей цінують його за широкий асортимент продукції, доступні ціни та зручності. Давайте порівняємо ціни на бокс аксесуари візуально побачити переваги цього магазину.

 •         Зайве говорити, що ні боксер не може обійтися без рукавичок. Обладнання Venum широко відомий у світі спорту і цінується за високу якість матеріалів, практичність і довговічність. У нашій країні такі рукавички будуть коштувати в середньому 65 доларів. На Amazon, ви можете знайти їх за $45.
 •         Інший майже легендарний бренд у світі боксу є компанією EVERLAST. У нас Середня ціна для рукавичок становить близько $188. На Amazon, вони коштують $130-153. Погодьтеся, різниця відчутна.
 •         Захисні закрилки для шинів і передпліччя є необхідною частиною навчального обладнання. Зайве говорити, що закрилки повинні бути сильними і якісними, інакше вони не мають ніякого сенсу. Захист від Fairtex в Україні обійдеться близько 100 доларів. На Amazon, вони пропонуються на $60.
 •         Шолом є невід’ємною частиною навчальної Уніформа боксера. Звичайно, захист голови є надзвичайно важливим, і тому в будь-якому випадку якість не варто нехтувати. Шоломи від ТИТУЛУ Platinum обійдеться близько $100. Точно такі ж витрати шолома в американському гіпермаркеті $70.
 •         Величезна економія чекають боксери і в разі покупки витратних матеріалів за кордоном. Швидкі і звичайні бинти, кепки, канати-все це можна знайти набагато дешевше.

Зайве говорити, купуючи кілька предметів, ви заощадите пристойну суму. Наприклад, купуючи шолом, рукавички і Закрилки в Сполучених Штатах, боксер врятує близько 150 доларів. Погодьтеся, це не погано.

Якщо вас цікавить питання про доставку, то не хвилюйтеся. З ТОПВАНТАЖЕМ ви можете замовити товари з-за кордону з мінімальною платою за доставку. Ми гарантуємо високу швидкість і приємні ціни. З нами, ви можете заощадити великі гроші!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01