language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Товари для дому з Китаю

  Стереотип про те, що все зроблене в Китаї неякісне і браковане, починає втрачати свою силу. Насправді зараз як молоді, так і вже досвідчені підприємці намагаються закуповувати товари саме в Китаї. Останніми роками можна побачити тенденцію до того що, що вироблені товари (підробки, зокрема) стали якіснішими і дорогими. Але все ж таки їх вартість залишається в рази більш доступною, ніж деінде. Навіть вирішивши придбати щось для себе в одиничному екземплярі безпосередньо з Піднебесної, можна непогано заощадити.

  Переваги роботи з Китаєм: які вони?

  Оскільки товари виробляються великими партіями, і їх поставки налагоджені по всьому світу, то собівартість виходить досить низькою. А враховуючи той факт, що в результаті вони продаються у нас із націнкою, що досягає 300%, займатися торгівлею популярних товарів з Китаю досить прибутково: і ця націнка окупає не лише закупівлю та доставку, а й забезпечує справді відчутний дохід.

  Що важливо для успіху в Китаї?

  Правильний вибір ніші та правильний вибір товарів – це чи не важливіший пункт, ніж наявність стартового капіталу і навіть розкрутка вашого майбутнього магазину. Наприклад, останнім часом стали надзвичайно популярними товари для дому – найрізноманітніші. Чому б не спробувати попрацювати саме з ними? При цьому, ви можете відкрити як офлайн магазин, так і інтернет варіант – від лендінгу до облікового запису в соціальній мережі.

  Товари для дому: чому вигідно працювати саме з ними?

  Китайський ринок відрізняється різноманітністю товарів для дому, які можна підібрати під будь-який стиль інтер’єру та сезон. Це і різний декор, і постільні речі, і текстиль, і предмети для хобі, і садові речі. Насправді, на китайських інтернет-майданчиках можна зустріти все, що завгодно від цікавих світильників до цікавих органайзерів, від посуду до засобів для прибирання. Китайські товари для дому, як правило, дуже цікаві, значно полегшують життя, виконані в різних, навіть найбожевільніших дизайнах. Чим оригінальніший товар – тим він затребуваний, цікаві штуки, як правило, продаються набагато швидше і ефективніше. Ви можете зупинитися на одній категорії товарів або охопити більшу частину асортименту: але краще, якщо у вашому асортименті буде кілька різних цінових категорій, – так ви охопите ширшу цільову аудиторію.

  Бутує думка, що бізнес можна почати лише володіючи значним стартовим капіталом. Але це зовсім так. Вкладення в бізнес будуть залежати від того, з чим ви волієте мати справу. Відносно невеликий капітал знадобиться для торгівлі дрібними предметами декору: гірлянди, рамки, маленькі світильники, наклейки на стінки, штучні квіти. Якщо ви торгуєте недорогими товарами, то це не означає, що прибуток буде незначним: дохід збільшуватиметься за рахунок великих обсягів товару, що продається.

  Якщо ви хочете заощадити на доставку товарів, то найкраще зробити вибір на користь контейнерних перевезень. Ви можете вибрати як морську, так і авіадоставку, все залежить лише від того, наскільки терміново вам потрібно отримати товар. При цьому враховуйте, що швидша авіадоставка обійдеться вам дорожче.

  Як шукати постачальників товарів для дому та як правильно організувати доставку?

  Безумовно, пошук постачальників – це справді відповідально і саме від цього залежить успіх вашого бізнесу. Новачку в цьому розібратися надзвичайно складно, тому ми радимо вам звернутися до професіоналів з Topcargo. Ми допоможемо вам знайти постачальників, які відповідають усім вашим запитам, викупимо потрібні товари, доставимо їх на китайський склад, а також організуємо швидку, бюджетну та надійну доставку “під ключ” усіх товарів, які вам потрібні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01